Įkraunama...
Įkraunama...

-Rugpjūtinukai 2012-

Apklausa: Ar galvojate apie dar vieną vaikutį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(l-onely @ 2013 10 03, 08:13)
Labaukas  4u.gif

drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Kepu viską ant sviestuko arba ant alyvogių aliejaus. O blynus dažniausiai lietiniai, amerikietiški, paprasti miltiniai, tai jiems aliejaus reikia labai mažai.  ax.gif

O verdu visada visada viską vandenyje smile.gif

Pas mus vienu metu kai nelabai ko valgė, tai omletas buvo vienintelis maistas, kurį valgė  lotuliukas.gif



QUOTE(Spagetti @ 2013 10 03, 08:55)
Aš tai duodu sviestuko.

Kas čia per maistas ar patiekalas? ax.gif
Pas mus viskas tas pats, tik mažytis pasikeitimas. I fcb parašiau  tongue.gif


4u.gif 4u.gif


thumbup.gif Sveikinu su tuo mazu-dideliu pasikeitimu!
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(Spagetti @ 2013 10 03, 08:55)
Kas čia per maistas ar patiekalas?

Toks:
user posted image

Naujienos tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2013 10 04, 08:59)
Labukas  4u.gif

Toks:
user posted image

Naujienos tai  thumbup.gif  wub.gif



Super patiekalas,mano mociute eziukus skanius darydavo,o man kieti gaunas,ne tokie skanus kaip jos,tai jau senai ir bedariau.
Atsakyti
QUOTE(Chakra @ 2013 10 03, 17:09)
pieno davus tik naminio


Aš is parduotuvės pienuko daviau ir šilto, ir šalto, bet negeria

QUOTE(l-onely @ 2013 10 04, 08:59)
Toks:
user posted image


aš tokių nei mačius, nei ragavus blush2.gif


Maniškis pasidarė priklausomas nuo lauko. Stovi pastoviai prie koridoriuko durų ir rėkia. O šiaip šaunuolis mano vaikas, jau šiukles nuneša į šiukšline, maišelis jeigu koks ant žemės tuščias irgi neša padėt į vietą. Tiek, kad labai norėčiau,kad jau po truputį pradėtų kalbėti, bet kiek matau,tai čia mokink nemokinus, ateis laikas ir pats pradės šnekėti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 10 04, 09:18)
Super patiekalas,mano mociute eziukus skanius darydavo,o man kieti gaunas,ne tokie skanus kaip jos,tai jau senai ir bedariau.

Aš močiutės priprašau, ji pridaro ir prisišaldau, tai skanučiai, minkštučiai wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Spagetti @ 2013 10 04, 11:45)
aš tokių nei mačius, nei ragavus

Čia tešla tokia pat, kaip koldunams, tik kad supjaustai gabaliukais ir per tarką "praleidi", gaunasi spygliukai biggrin.gif dėl to ir ežiukai thumbup.gif Jei dedi kiaušinio varškės, tai jau varškėtukai gaunasi biggrin.gif

Nu va koks šaunuolis wub.gif Išmoks visko tie mūsų pabiručiai labai greit thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus ežiukai tai tik su varške biggrin.gif varškėtukai jei be tarkos, jei su tarka, tai ežiukai biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

Labai idomios diskusijos apie maista. Maniske labai panasiia valgo kaip Lonely Marcius. Daug visko troskinta. Megsta mazus kukuliukus apkeptus, o paskui istroskintus grietineje ( plius sultinys, skanus ir paprastas padaziuskas). Sriubas megsta labai, burokeliu, moliugu trinta kapoja net ausys linksta smile.gif Omleta irgi labai megsta, ypac jei formines duonos riekeje ismirkau smile.gif Ji batonais ir bandelemis maitintusi jei tik galetu smile.gif
Daznai blynus kepu ( obuoliu arba varskes).

Spagetti, jau naujienos wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2013 10 04, 16:52)
Aš močiutės priprašau, ji pridaro ir prisišaldau, tai skanučiai, minkštučiai  wub.gif  thumbup.gif
Čia tešla tokia pat, kaip koldunams, tik kad supjaustai gabaliukais ir per tarką "praleidi", gaunasi spygliukai biggrin.gif dėl to ir ežiukai  thumbup.gif Jei dedi kiaušinio varškės, tai jau varškėtukai gaunasi biggrin.gif

Nu va koks šaunuolis  wub.gif Išmoks visko tie mūsų pabiručiai labai greit  thumbup.gif


Pas mus eziukai su varske budavo,kaip varskes virtinukai tik su daugiau miltu,kad per tarka gautus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos.
mes tuos eziukus vadinam abriedukais;) prisiminiau nestuma:D nes buvau uzsimanius ir nusipirkau.nu kokie "lievi"ir kieti,namie gaminti lb lb skanu:) mamos prasydavau gamint.Dar skanu kai virdavo vaikystej "zacirka"- leistinukai piene-pieniska sriuba per tarka:) tesla kaip lietiniam blynam tik nesaldi o suri,uzvirus pienui leidziama tesla per tarka ir maisoma greit beleidziant;)

Daugiau -tai dziaugiames rudeniu, lapu kruvom,jog nelyja gerai.smile.gif

----
pildykit public foto:)kaip isaugot:)
Atsakyti
QUOTE(ovilija @ 2013 10 09, 22:30)
sveikos.
mes tuos eziukus vadinam abriedukais;) prisiminiau nestuma:D nes buvau uzsimanius ir nusipirkau.nu kokie  "lievi"ir kieti,namie gaminti lb lb skanu:) mamos prasydavau gamint.Dar skanu kai virdavo vaikystej "zacirka"- leistinukai piene-pieniska sriuba per tarka:) tesla kaip lietiniam blynam tik nesaldi o suri,uzvirus pienui leidziama tesla per tarka ir maisoma greit beleidziant;)

Daugiau -tai dziaugiames rudeniu, lapu kruvom,jog nelyja gerai.smile.gif

----
pildykit public foto:)kaip isaugot:)

Pas mus jie vadinami ir ežiukais ir abredukais biggrin.gif ir zacirka, kas yra puikiai žinau, ir M jos jau valgė ir labai užskaitė smile.gif Tik tešla tai pas mane kiaušas, druska ir miltai smile.gif

Fainai džiaugiatės tongue.gif mes ir neliūdim, Zoo sodą šiandien aplankėm, gražios dienos, reikia išnaudoti jas wink.gif

____
Prie progos reikės būtinai biggrin.gif
Laba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ovilija @ 2013 10 09, 22:30)
sveikos.
mes tuos eziukus vadinam abriedukais;) prisiminiau nestuma:D nes buvau uzsimanius ir nusipirkau.nu kokie  "lievi"ir kieti,namie gaminti lb lb skanu:) mamos prasydavau gamint.Dar skanu kai virdavo vaikystej "zacirka"- leistinukai piene-pieniska sriuba per tarka:) tesla kaip lietiniam blynam tik nesaldi o suri,uzvirus pienui leidziama tesla per tarka ir maisoma greit beleidziant;)

Daugiau -tai dziaugiames rudeniu, lapu kruvom,jog nelyja gerai.smile.gif

----
pildykit public foto:)kaip isaugot:)


thumbup.gif Ooooo, priminei vaikyste, zacirka tokia mociute irgi darydavo, mano megstamiausia pieniska jos budavo, reiks bandyt pasidaryt, nesu pati dariusi. O gal gali paaiskinti, kaip ten leisti per ta tarka tesla ir dar tuo paciu maisyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 10 10, 22:09)
thumbup.gif  Ooooo, priminei vaikyste, zacirka tokia mociute irgi darydavo, mano megstamiausia pieniska jos budavo, reiks bandyt pasidaryt, nesu pati dariusi. O gal gali paaiskinti, kaip ten leisti per ta tarka tesla ir dar tuo paciu maisyti?  blush2.gif

kai uzverda pienas(beje as piena skiedziu vandeniu ir pasudau) tada palaikau tarka nes maniske burokine smulki vienpuse ir vyras pila skysta tesla as maisau maisau maisau;) kai iskyla viskas virsun dar paragauju ar valgoma ir viskas;)

Sveikos;)
mes kaip Lonely -savaitgali sauniai leidziam:) vakar Foje atbuvom kocerte-pasitusinom;) siandien su Lonely susimatem netyciom Kadagiu sleny:)
Oras geras, visur geltoni lapai;)
mazius kosti is giliau bet slogos ner-tikiuos greit nebekosim wink.gif
visos dingusios,gal kaip man-savaitgali dingo internetas:D tai tenka telefona naudot smile.gif
Atsakyti