Įkraunama...
Įkraunama...

-Rugpjūtinukai 2012-

Apklausa: Ar galvojate apie dar vieną vaikutį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
ovilija, duok visokias arbatžolių arbatas su trupučiu medaus ir gal praeis 4u.gif

Mes tai savaitgalį kaime, tai ten nebūna kada prie pc prisėst. Pagaliau pasirašėm sutartį su naujais nuomotojais, nuo gruodžio persikraustom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ovilija @ 2013 10 13, 19:27)
kai uzverda pienas(beje as piena skiedziu vandeniu ir pasudau) tada palaikau tarka nes maniske burokine smulki vienpuse ir vyras pila skysta tesla as maisau maisau maisau;) kai iskyla viskas virsun dar paragauju ar valgoma ir viskas;)

Sveikos;)
mes kaip Lonely -savaitgali sauniai leidziam:) vakar Foje atbuvom kocerte-pasitusinom;) siandien su Lonely susimatem netyciom Kadagiu sleny:)
Oras geras, visur geltoni lapai;)
mazius kosti is giliau bet slogos ner-tikiuos greit nebekosim wink.gif
visos dingusios,gal kaip man-savaitgali dingo internetas:D tai tenka telefona naudot smile.gif



Aciu :-)
Atsakyti
QUOTE(ovilija @ 2013 10 13, 19:27)
mes kaip Lonely -savaitgali sauniai leidziam:) vakar Foje atbuvom kocerte-pasitusinom;) siandien su Lonely susimatem netyciom Kadagiu sleny:)

thumbup.gif Tikrai taip, oras fantastinis thumbup.gif wub.gif Smagu buvo pasimatyti, tik aš kai visada, kaip varna užsižiopsojus einu ir nieko nematau doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Chakra @ 2013 10 13, 19:37)
Pagaliau pasirašėm sutartį su naujais nuomotojais, nuo gruodžio persikraustom

thumbup.gif Super, kur gyvensit dabar? smile.gif

_______
Sveikos, mes tai pramogaujam, arba dirbam biggrin.gif laisvų išeiginių neturim doh.gif lotuliukas.gif Sakiau nuo rudenio pailsėsiu, bet pasirodo, kad darbo daugiau nei ankščiau biggrin.gif Vis dėl to pradėjom nauja projektą su kolegėm, tikimės sėkmės, ir džiugi pradžia, kai darbas veža wub.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2013 10 13, 21:33)
thumbup.gif Super, kur gyvensit dabar? smile.gif

Vis dėl to pradėjom nauja projektą su kolegėm, tikimės sėkmės, ir džiugi pradžia, kai darbas veža  wub.gif

Aleksote/Fredoj. Ten kaip ir tarpinis variantas prie botanikos sodo smile.gif Dar remontą reikia padaryt, bet jau laukiu nesulaukiu, nes čia tai jau nebetelpam, jau toki pas mus maži kambariukai... doh.gif

Su nauju projekčiuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chakra @ 2013 10 14, 08:32)
Aleksote/Fredoj. Ten kaip ir tarpinis variantas prie botanikos sodo smile.gif Dar remontą reikia padaryt, bet jau laukiu nesulaukiu, nes čia tai jau nebetelpam, jau toki pas mus maži kambariukai... doh.gif

Su nauju projekčiuku thumbup.gif


Labas mergaites,
Chakra, su persikraustymu 4u.gif Busi beveik kaimyne man ir RimaiJur smile.gif Galesim meet'us daryti biggrin.gif
O mes sergam ir sunkia forma doh.gif Man ta ligu tema, tai pati neidomiausia, bet kai U pradejo eiti i darzeli, tai daugiau nieko ir neveikiam doh.gif Kai turejau maza leliuka, tai galvojau: kai paaugs ir iseis i darzeli, o tada tai pailsesiu biggrin.gif Tai dabar matau, kad kiekvienais metais vis naujas isbandymas. Kai leisim i mokykla, girdejau kad bus dar "linksmiau" smile.gif O viena drauge sake, isleido pazistama savo vaika i universiteta, tai pirmakursiai tiek svente, kad rado ji sumusta apvogta, vos gyva...
Tai va sakau reikia nervus stiprinti pradedant nuo darzelio smile.gif O tiksliau nuo gimimo....
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2013 10 13, 21:33)
Vis dėl to pradėjom nauja projektą su kolegėm, tikimės sėkmės, ir džiugi pradžia, kai darbas veža  wub.gif


Sėkmės Jums thumbup.gif

QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 10 15, 15:02)
O mes sergam ir sunkia forma


Sveikit 4u.gif O šiais laikais nėra jokių skiepų nuo gripo, peršalimo ar dar ko nors? Nelabai žinau blush2.gif


Šią naktį pagaliau ir mano vaikas išmiegojo visą naktį thumbup.gif Aisku namie buvo 24 laipsniai šilumos blush2.gif
Ir dar savo sūnui numezgiau šaliką, tai džiaugiuosi, kad nepatingėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spagetti @ 2013 10 16, 08:24)
Sėkmės Jums thumbup.gif
Sveikit 4u.gif  O šiais laikais nėra jokių skiepų nuo gripo, peršalimo ar dar ko nors? Nelabai žinau blush2.gif


Aciu 4u.gif Nera tokio skiepo, kad darzely nesirgtu smile.gif Jei butu, tai cia butu kazkoks stebuklas biggrin.gif
O siaip tie skiepai, kur skiepija suaugusius nuo gripo, yra visai neveiksmingi. Mus skiepydavo darbe. Tai kai as susirgau sunkiai gripu, tai mano gydytojas pasake: nesiskiepyk, nieko nepades.
Atsakyti
Labas mamos, visoms uz ligeles 4u.gif Gal kai saltukas paspaus, ju bus maziau...Kol dregna labai sekmingai virusai skraido...
Mes antra karta persirge sloga ( vel abi) atrodo jau gerai laikomes, tik tie nelemti dantys...naktys baisios, buna prabunda ir neuzmiega po kelias valandas... doh.gif
L-onely, su projektu nauju 4u.gif thumbup.gif Saunuole tu musu 4u.gif

Spagetti, su visa ismiegota naktimi 4u.gif

Ingriukas, pritariu del nervu stiprinimo... As kai pagalvoju apie ateiti, man vidurius suka smile.gif

Spejot visos prisifotkint gamtoje? Kaip grazu buvo wub.gif Dabar jau pamazu krenta lapai, nurudeja visai.. lauksim kito, irgi labai grazaus sezono smile.gif Balto wub.gif
Nusivaliau siandien langus pries ziema, ramu smile.gif
Atsakyti
Labukas wink.gif

Pagaliau pasirodau smile.gif Gyvenam neblogai, lakstau paskui Mykolą smile.gif Tfu tfu tfu nesergam. Vaikinas turi 14 dantų, tik nenori jais naudotis biggrin.gif Kas skanu, tai kramto, o jau mėsytės ne. Pradėjom lankyti yamahos mokyklėlę, tai visai patinka. Spėjom ir fotosesiją pasidaryti, pataikėm su oru, tai dabar laukiam nuotraukyčių smile.gif

Sveikatytės sergantiems 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

noriu pasakyti, kad labai noreciau prisijungti prie meet'o 4-dieni Gan Bej, bet FB neleidzia parasyti nei zodzio... Gal zinot kame cia problema...? Raso "bandyti dar karta"....
Atsakyti
Labukas smile.gif
Pas mane viskas pats pats, veiklos daug, M siaučia, MV darbuojasi. Man tenka ir dirbti ir namus kuopti ir vaiką auginti lotuliukas.gif Kaip kokia nusivylus namų šeimininkė lotuliukas.gif
QUOTE(Chakra @ 2013 10 14, 08:32)
Aleksote/Fredoj.

Su nauju projekčiuku

Kaip fainai thumbup.gif

Dėkui 4u.gif
QUOTE(Spagetti @ 2013 10 16, 08:24)
Sėkmės Jums

Dėkui 4u.gif
Šaunuolė, dėl šaliko 4u.gif
QUOTE(Žvirblė @ 2013 10 19, 15:21)
buna prabunda ir neuzmiega po kelias valandas...
L-onely, su projektu nauju  Saunuole tu musu 

Spejot visos prisifotkint gamtoje?

Dėkui 4u.gif blush2.gif

Jop, ir dar planuojam suspėti ne karta pafotografuoti thumbup.gif
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 10 21, 16:12)
Sveikos merginos

Jennifer sakė, jai tas pats. vadinasi grybauja FB 4u.gif Ok, smagu, kad prisijungsi thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif,
Labai dėkui mamytėms išryškinusioms mane FB ir pasveikinusioms su gimtadieniu aciuks.gif.
Žiūriu mamytės kaunietės, panevėžietės tik susitikinėja, o vilnietės apskritai iš forumo pasitraukusios - turbūt ir ratuotų mažiau ar tas Vilnius toks didelis smile.gif; šiaip tai jeigu būtų noras tai galėtumėme pasiorganizuoti, kad tik būtų su kuo smile.gif.
Gyvenam mes neblogai, tik labai sunku grįžus iš Dublino priprasti prie lietuviško nepaslaugumo, surūkusių veidų ir įtampos - bet yra kaip yra; dažnai galiu tik pasvajoti, kad einant su vežimėliu duris, kas palaikys, ir//ar padės kas vežimėlį užsinešti (oho), belieka džiaugtis, jog prieš nosį netrenkia durimis.
Na bet yra kaip yra - gyvenam toliau ir džiaugiamės, kuo galime.
Dėl fotkių - keletą nuotraukėlių padariau tarp lapų, bet norėtųsi daugiau; šeštadienį fotosesijoje buvome - tai lauksiu rezultatų.
Čia žiūriu po Foje koncertus kažkas duodasi thumbup.gif - mūsų irgi šis džiaugsmas laukia šeštadienį, sakau būtų faina dar seną ženkliuką suradus įsisegti vardan senų gerų laikų smile.gif...
L-onely- su projektu, Spagetti- šauni idėja dėl šaliko, gal man ir pabandyti išvynioti į rezultatą- iš kokių siūlų mezgei? - su mezgimu tai nedraugauju, bet kai vaikas miega, kodėl gi ne - prisiminti...
Atsakyti