Įkraunama...
Įkraunama...

-Rugpjūtinukai 2012-

Apklausa: Ar galvojate apie dar vieną vaikutį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laba
Ingriukas77 ir Varna Albertina vaikucius sveikinam su pirmuoju gimtadieniu! thumbup.gif

Kiek jau daug moka jusu vaikuciai thumbup.gif mes dar biski tinginiukai, Domantas biski mamyciukas,bet man tai malonu smile.gif galetu istisai man ant ranku tupet smile.gif Dabar pagrindinis uzsiemimas tai stalciu ir spinteliu kraustymas, grojimas puodu dangciais ir mediniais saukstais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Branduolinė @ 2013 08 08, 10:07)
Laba
Ingriukas77 ir Varna Albertina vaikucius sveikinam su pirmuoju gimtadieniu!  thumbup.gif



Aciu wub.gif
Planuojam gimtadieni svesti 6-dieni. O su vyru karo stovis verysad.gif , tai net nesitiki, kad siandien svente....
Atsakyti
Sveikutes.
Ingriukas77, Varna albertina vaikucius su gimtadieniu 4u.gif .
Nu ***** nesuprantu,kas cia mums pasidare. Adomui karts nuo karto dar uzkyla
tempa,vyras vakar skundesi silnumu,gerkles skausmu. Nakti ir man uzejo gerkle skaudeti
ir petys vel suastrejo. Na ir negana to dukra su tempa 38,3 atsikele. Dabar truputi nukrito iki
37,6. Tai arba mus cia visus perpute,arba nezinau,koks cia velnias uzpuole. Vat ir musu lauktosios atostogos.... verysad.gif .
Atsakyti
Labas, mamytes smile.gif
Gerokai apleidau rugpjutinuku gretas, bet ziuriu vasara ir daugiau tokiu poilsiautoju smile.gif
Sveikinimai atsventusiems ir svenciantiems pirmaji gimtadieni, taip pat pakrikstintiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kalbant apie pasiekimus tai maniske turi 8 dantukus ir 9 pakeliui, po truputi viena vaiksto, moka parodyti zaisliuku akytes, nosytes, taip pat ir mamos ar tecio veido dalis parodo smile.gif paklausta kur koks daiktas rodo pirsteliu. Is kalbos pasiekimu, tai sako mamam arba amamam kai nori valgyti, kai gauna ka skanaus rekia da.da- suprask.dar, saukia mama, teti, atsisveikina ate. Kai groja muzika savo kalba pritarianciai dainuoja ir labai juokingai soka biggrin.gif

Matau Ovilijos ir L-onely vyrukai i futbolo komanda buriasi thumbup.gif tai gal yra ir mergaiciu megstanciu paspardyt kamuoli? biggrin.gif nes R taivisus kamuoliukus, obuoliukus spardo ir pyksta kai nusirita, kur paspirt.nebeiseina smile.gif

labai smagu paskaityti apie bendraamziu pasiekimus, visiems vaikiukams ir mamytems po 4u.gif grazios likusios vasaros!
Atsakyti
Ingriukas ir Varna Albertina sveikinimai jūsų berniukams wub.gif 4u.gif

Man lengviau bus parašyti ko nedaro/nemoka biggrin.gif
Nulipti nuo lovos (bet kokios), užpilti į mūsų lovą (pas močiutes be problemų), nemoka gerti per šiaudelį biggrin.gif Nemoka nulipti laiptais, užtat užlipti moką į sieną įsikibęs biggrin.gif
O toliau viską ką mamytės išvardino mes darome 4u.gif O ypač mėgsta žiūrėti multikus, jie jam kažkas tokio, kai pamato, vaiko nebėr... cool.gif
Atsakyti
Labukas,
grįžtu ir aš į šeimą smile.gif
Visų pirma labai dėkojame už gimtadienio sveikinimus, mes taip pat sveikiname visus sulaukusius pirmojo tortadienio, visus, tapusius Dievo vaikučiais, visus savarankiškai pradėjusius žengti žingsnelius smile.gif RimaJur su įkurtuvėmis, visus atostogaujančius su atostogomis smile.gif
Mūsų atostogos praėjo greitai, sunkiai, su prastu oru ir sakyčiau nelabai įdomiai, bet tėvelis mums dar pažadėjo savaitėlę, tai tikiuosi, kad ji bus geresnė smile.gif
Gimtadienis praėjo tobulai, pranoko mano visus lūkesčius tiek oras, tiek Atėnytė, tiek visa kita. Tik gaila, kad per visus rūpesčius neturėjau net laiko pagalvoti apie save, kaip atrodau ir pan. tai kai kurios nuotraukos labai nedžiugina, bet, nėra to blogo, kas neišeitų į gera, nagi visa tai privertė mane susiimti ir pradėti laikytis dietos bei pasportuoti.
O kas dėl sugebėjimų, tai savaitė prieš gimtadienį vaikas tarsi visiškai pasikeitė, akivaizdžiai iš leliuko persiorientavo į vaikutį, nes ir supranta daug daugiau ir šiaip, visokių įdomybių kasdien parodo. Vakar žengė du žingsnelius link manęs, bet daugiau nelabai eina, nesijaučia ji tvirta ir dar matosi, kad bijo, bet gi viskam savas laikas. Išmoko iš lovos išlipti, mano pamokos nenuėjo veltui smile.gif Geria iš buteliuko, moka iš gertuvės, tik bėda, kad labai dažnai springsta, tai tik didesnis gurkšnis ir springsta, tai ir man ir jai patogiau iš buteliuko kol kas. Ant puodelio nepasiprašo, žinoma, bet, kai tik yra proga ir spėjame, padarome ant jo, sakiau po gimtadienio rimtai jau šiuo reikalu užsiimsiu smile.gif juolab, kad matau, jog jai pačiai tas procesas patinka, reikia tik viso to nesugadinti smile.gif
Kaip ir tiek.
Ai, lina22, manau jums čia persiorientavimas prie kito klimato. Man visada būdavo taip ar grįžus čia, ar nuvažiavus į uk aš visada prasirgdavau, kol vėl persiorientuodavo organizmas.
rutene, užuojauta dėl netekties 4u.gif
Atsakyti
Labukas, kaip karščiai??? mirksiukas.gif Man tai thumbup.gif Rytais ir naktim dirbu, o diena prie vandens bambas išvertę džiaugiamės gamta thumbup.gif
Ingriukas77, Varna albertina vaikucius - su gimtadieniu 4u.gif
QUOTE(*linuska* @ 2013 08 07, 18:41)
as niekaip negaliu isiulyti musu maisto

Ojej, mes tai nei mokėm, nei ką, bet gali būti prisivalgęs ir jei pamatys, kad mes valgom, jau žiūrėk su riksmu "amamam" atbėgs išsižiojęs lotuliukas.gif Aišku, paragavęs gali ir išspjauti, jei nepatiks ir su koja patryps wink.gif Smagu ypač valyti braškes, žemuoges, avietes ir dar kokis uogas iš kiliminės dangos doh.gif
QUOTE(ovilija @ 2013 08 07, 21:51)
spardom kamuoli, su M (lonely) reiks burtis futbolui:)

QUOTE(Dukati @ 2013 08 08, 12:38)
Matau Ovilijos ir L-onely vyrukai i futbolo komanda buriasi  tai gal yra ir mergaiciu megstanciu paspardyt kamuoli?

Jamam šitą reikalą, bus ir mergaičiu mūsų konadoje thumbup.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 08 08, 10:50)
Planuojam gimtadieni svesti 6-dieni. O su vyru karo stovis

Kad greičiau įsivyrautu taika 4u.gif

QUOTE(lina22 @ 2013 08 08, 11:06)
Sveikutes.

Sveikatytės 4u.gif


Atsakyti
Ingriukas77, Varna albertina , su pirmuoju gimtadieniu Jūsų vaikučius. Tegul Jūsų mažyliai teikia daug džiaugsmo ir dabar ir po daug daug gimtadienių smile.gifhappybday.gif.
Nesijaudink, Ingriuk dėl karo stovio, viskas praeina, nesukreikšmink per daug visko; mūsų gimtadiensi irgi praėjo ne taip kaip tikėjausi, tik dabar po truputį įtampa atslūgsta...
L-onely, kokia firma vežimuko? Baigiu apsispręsti aš jau kokio noriu, ir jūsų dėka, nes kai nieko neraukiau apie vežimukus; padrąsina kitų patirtys; ačiū thumbup.gif . Žinai, kažkas nerealaus, kad Martynukas... geria per šiaudelį; gerai jūs čia mokote, o pas mus priešingai; tėtis - toks griežtuolis, o mama per daug viską leidžia...
O darbus leidau sau apleisti šiek tiek būdama Airijoje; nors pasiilgstu, jau rankos niežti kaip noriu dirbti, bet dirbau po truputį gal nuo spalio mėn., tai leidžiu sau patinginiauti, bet kaip sąžinė graužia... Ir ne pinigai svarbiausia...
Kokie faini dideli mažių pasiekimai... na manasis dar sudeda žiedų bokštelį, nelabai mėgsta žaidimą, kas čia - paima mano ar tėčio pirštą ir rodo, - sakyk jam; mojuoja pasisveikindamas, atsisveikindamas, atkakliai laikosi nuomonės, kad jam metų Di, nors rodo vieną piršta, užsiropščia, nusiropščia, geria iš puoduko ir paskui nusiplauna ten rankas blush2.gif, mokosi tvarkos, išmesdamas kas nereikalinga (arba reikalinga) į šiukšliadežę, daiktus padėdamas į stalčius (išimdamas taip pat)... Valgydamas duoda ir man atsikąsti arba atsigerti... Daugiau niekas neateina į galvą...
Atsakyti
P.S. Rutene, užuojauta 4u.gif ,
lina- sveikatos balionas 4u.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistemi: 08 rugpjūčio 2013 - 17:06
Laba ikeliu is senos temutes pradeta

Metu maziuku TA duomenys 4u.gif

Elija (Deimuxs) 10.900 ir 82 ugis.
Solar bernužėlis 12'600 ir 82
Atsakyti
Ar kas planuojate skiepyti vaikučius nuo vėjaraupių? g.gif
Atsakyti
Metu maziuku TA duomenys 4u.gif

Elija (Deimuxs) 10.900 ir 82 ugis.
Solar bernužėlis 12'600 ir 82
Atėnė (Jennifer) 11,750kg ir 81,5cm
Papildyta:
QUOTE(Solar* @ 2013 08 08, 19:34)
Ar kas planuojate skiepyti vaikučius  nuo vėjaraupių?  g.gif

Aš tai ne ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 08 rugpjūčio 2013 - 20:46