Įkraunama...
Įkraunama...

-Rugpjūtinukai 2012-

Apklausa: Ar galvojate apie dar vieną vaikutį? (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Aistemi @ 2013 08 08, 16:38)
L-onely, kokia firma vežimuko? Baigiu apsispręsti aš jau kokio noriu, ir jūsų dėka

Kokie faini dideli mažių pasiekimai...

Hauck vežimėlis mūsų wink.gif Smagu, kad galėjau padėti wink.gif
Dėl darbo, aš jau kartais noriu nuo jo pabėgti blush2.gif Bet... Po to vėl susimastau, kad negaliu be jo blush2.gif
Ir pas jus pasiekimai thumbup.gif
O su tuom šiaudeliu gavosi netyčia, vis kaltas tas mūsų maistas biggrin.gif labai vaikas kokteilio vaisių norėjo paragauti, tai ir išmoko biggrin.gif

QUOTE(Solar* @ 2013 08 08, 19:34)
Ar kas planuojate skiepyti vaikučius  nuo vėjaraupių?

Nea, nemanau tikslo blush2.gif
Papildyta:
Tęsiant smagias naujienas yra siūlymas organizuoti Kaune rugpjūtinuku gimtadieni 21 d. ax.gif
Norinčias ir turinčias idėjų prašom jungtis smile.gif
Pirmasis planas, suneštinis balius + tortas, šampė susimetimui, dovanelės atsineštų kiekvienas vaikutis, po to vietoje trauktumėm burtus, kad visi grįžtų po gimtadienio su dovanele, bet ne savo mirksiukas.gif
Dėl vietos, jei neatsiras savanorių, tai būtų jei geras oras, tai prie Kauno pilies, ant pievutės, jei prastesnis mestis į kokį vaikų žaidimų kambarį.
Hm, lyg viską surašiau, laukiam norinčių thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, visom uz sveikinimus wub.gif

QUOTE(l-onely @ 2013 08 08, 21:30)
Tęsiant smagias naujienas yra siūlymas organizuoti Kaune rugpjūtinuku gimtadieni 21 d.  ax.gif
Norinčias ir turinčias idėjų prašom jungtis smile.gif
Pirmasis planas, suneštinis balius + tortas, šampė susimetimui, dovanelės atsineštų kiekvienas vaikutis, po to vietoje trauktumėm burtus, kad visi grįžtų po gimtadienio su dovanele, bet ne savo  mirksiukas.gif
Dėl vietos, jei neatsiras savanorių, tai būtų jei geras oras, tai prie Kauno pilies, ant pievutės, jei prastesnis mestis į kokį vaikų žaidimų kambarį.
Hm, lyg viską surašiau, laukiam norinčių  thumbup.gif


Manau gera mintis, man patiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingriukas77 @ 2013 08 09, 10:12)
Aciu mergaites, visom uz sveikinimus  wub.gif
Manau gera mintis, man patiktu smile.gif

Apie tai plačiau kalbama FB, aš tau į AŽ rašiau, kai mane rasti, ten pasiskaitytum ir į diskusijas įsisuktum wink.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2013 08 09, 10:20)
Apie tai plačiau kalbama FB, aš tau į AŽ rašiau, kai mane rasti, ten pasiskaitytum ir į diskusijas įsisuktum wink.gif


As tave radau ir parasiau zinute.... Dabar laukiu smile.gif
Atsakyti
Labukas,
Mistike ir Supermumu sveikinimai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara,
QUOTE(Solar* @ 2013 08 08, 12:53)
O toliau viską ką mamytės išvardino mes darome 4u.gif O ypač mėgsta žiūrėti multikus, jie jam kažkas tokio, kai pamato, vaiko nebėr... cool.gif



QUOTE(Solar* @ 2013 08 09, 18:15)

kokius multikus labiausia? nes mum patinka gummi bear visos ir animal songs youtubej klausytis. puse multiko masa i midvied paziuri biggrin.gif
varna albertina, ingriukas, mistike, supermumu-mazycius sveikinam su PIRMU gimtadieniu:)
Jenifer-man tai visai graziai atrodei per gimtadieni, bet linkiu kad sportas butu it saldainis;)
Atsakyti
ovilija, jis pas mane Baby tv kanalą žiūri, ten anglų kalba vaikiški filkumai mažiems smile.gif
Atsakyti
Labas drauges mielosios! seniai cia besireiskiau, nes beveik nebeijungdavau pc, vis per tel, tai kazkaip nepatogu, jei ka i fb bruksteliu ir tiek. nors ir visu musu viskas suprantama - ir vasara, atostogos ir vaikuciai pradeda vaiksciot, taigi laiko visiskai nebelieka.
Bent jau mano atveju tai yra taip. vaikas ziauriai judrus, visa diena kaip uzsuktas, nepasedes vietoj nei minute, taigi arba nuolat veiksme arba pas mane ant ranku. net sporto sales nereikia, raumenys ryskeja:))) siaip ar taip vaikas labai protingas, bet visiskai nepaklusnus. matau, kad surinko neypac gerus genus smile.gif
valgo viska, vaiksto pilnai jau daugiau nei 2 sav, tiksliau jau laksto, visur kariasi, lipa ir t.t. diena uzmiega tik vezime, o nakciai, laimes dalykas kaip sakant smile.gif
gimtadieni atsventem kukliai, nes labai daug viskokiu reikalu susidejo i viena, taciau turejom grazu torta ir ora ax.gif
pagaliau isikelem i namus, persirasem sodra an tevelio ir pridavem dokumentus pasams, kad galetume keliauti, tai tiek is musu ax.gif
uz gimtadieni pasisakiau as uz 100%, galim ir pas mane sode tik reiktu sugalvot kaip baseina uzdengti ax.gif
Atsakyti
Labukas,
Iš multikų, tai M žiūri "teletabius" biggrin.gif Jam patinka, kai jie šoka ir dainuoja, o tie filmukai ne, tai juos ir prasukam lotuliukas.gif
QUOTE(*Estete* @ 2013 08 09, 23:07)
gimtadieni atsventem kukliai, nes labai daug viskokiu reikalu susidejo i viena, taciau turejom grazu torta ir ora ax.gif
pagaliau isikelem i namus, persirasem sodra an tevelio ir pridavem dokumentus pasams, kad galetume keliauti, tai tiek is musu ax.gif
uz gimtadieni pasisakiau as uz 100%, galim ir pas mane sode tik reiktu sugalvot kaip baseina uzdengti ax.gif

Smagu, ko daugiau reikia, kai pagalvoji thumbup.gif

Kur keliausit? bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif

Papildyta:
Dar prie to, norėčiau pasveikinti:
Justea, Arenga, RimaJur, vaikučius - su pirmuoju gimtadieniu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena mirksiukas.gif

Sveikinimai vaikučiams su gimimo dienele wub.gif

D tai patinka klausytis gummy bear ir visas kitas daineles kur juda spalvoti personažai smile.gif

Šiąnakt sudurniavo vaikas, atsibudo 2 val. ir niekaip neišėjo užmigdyti, tai pražaidėm beveik iki 5 val. Jaučiuos šiandien kaip su maišu trenkta, miegojau vos kelias valandas doh.gif
Atsakyti
Sveikinu mamas, kurioms rugpjūčio trylikta buvo laiminga: sveikinimai Tagatės, Solėjos, Kiuvetės, Tiupio vaikučiams pirmojo gimtadienio proga happybday.gif , taip pat sveikinimai atšventusiems pirmuosius gimtadienius justeos, Arengos ir RimAJur mažyliams happybday.gif clap.gif.
O aš savo ruožtu noriu pasidžiaugti, kad jau turime naujus ratus smile.gif , vat kokios dovanos, pasirodo nusipelnė mūsų mažylis gimtadienio proga, baigia priprasti prie savo naujos karietelės; o man - pagaliau kelionė su sūneliu tapo ne vežimėlio stumdymu, o malonumu... Tik taip širdį skauda, kad gimtadienis visai ne toks išėjo, kaip planavome, vyras iki išnaktų darbe turėjo likti sad.gif, bet ką padarysi...

Atsakyti
Labas flirt.gif

Noreciau pasveikinti rugpjutinukus su praejusiais gimtadieniais clap.gif

Taip pat su krikstynom vaiksciojimais, dantimis ir kitais pasiekimais clap.gif

Tedrute su pilvuku! clap.gif

Mes neskiepysim nuo vejauraupiu.

Klausimas, jeigu duodate karves piena skiedziate su vandeniu? dedate cukraus? nes girdziu is vienu vienaip is kitu kitaip? Geriame dabar dar misini kur nuo metu hipp, bet jau manau butu ir karves pienukas neblogai nes gaunam sviezio is kaimo, atvirinu ir bandau duoti smile.gif

Mokame visko daug, jau paeiname neblogai, bet reikia labai skatinti, nes mergina tyngi, jai geriau ropoti smile.gif valgome daug suaugusiuju maisto, miegame du kartus, megstame maudytis baseine ir mazam ir jau suaugusiuju su ratu, smelio dezej zaidziam, jau neimam i burna akmenu ir zoliu, puikiausiai vaiksto vedama uz vienos rankytes, sako atia, amam, tete, mama, savo kalba burbuliuoja, jau leidziasi kad surisciau kasyte priekyje nes plaukuciai lenda i akis, o kirpti nesinori. Padeda kai aprengi/nurengi, darom ant puodo daug visokiu reikalu, megstamiausias kambarys vonia, pati i dusa nueina pazaidzia su antytem, bet jai reikia daug zmoniu, veiksmo, nemegsta buti viena, tai einam pas anyta ten zaidziam.

Mano vyras grizta 15d. tai darysim Kamiles gimtadieni, nenorejau daryti be tecio, tik siaip per tikra gimtadieni torta issikepem patys, o dabar bus baliukas biggrin.gif jau sakiau eisiu sekmadieni pas kuniga tartis del kriskstynu, noriu rugseji pakrikstyti, nes spali turbut vel kelsim sparnus i USA. smile.gif

Pardavineju ebay pupos rubus kuriu neuzdejau ar kurie man buvo nepatogus, nepatiko, tai irgi atradus dziaugsma, bet jau pagalvoju, kad noriu kito leliuko smile.gif ir visi is pakampiu klausineja kada...

I TA neinam, kazkaip neprisiruosiam, kieknamuose sveremes tai 9,5 kazkur o ugio nezinau net smile.gif

Galvojau trumpai o gavosi....
Atsakyti