Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LIV

QUOTE(sobieska @ 2013 08 09, 15:06)
Ei  ploja.gif  tai ką darot 12-tą...mano jaunieji pas mane baliuškoj pamatė fakyrų šou, užsimanė jų, tai kaip ir organizacinis reikalas nuo mano pečių nukrito, o ir tuo pačiu dovanos ieškojimas: mes kompensuojam/dovanojam 500 lt.fakyrų užsisakytos sumos cool.gif...bet kas toliau, apart fejerverkų...viskas, lieka tik šokiai...žibintų leist nenoriu rolleyes.gif

o ka dar?jau ten toks sou, kad daugiau nieko nereikia 4u.gif man tai fantastika tas ugnies sou, o jei yra galimybe maksimaliai skirti tam, tai nepakartojama wub.gif vestuvese visi liko suzaveti, jaunieji mete gintaro dulkes ugnin wub.gif

QUOTE(deltadu @ 2013 08 09, 15:23)
Tokių tai mačiau bazėse po 4-5 lt.
user posted image
O šampaniukų čia mačiau
http://www.selevi.lt...burbulai-2.html

man tokiu parveze is uzsienio, pamaisiau su taurelemis, ziurisi labai dailiai wub.gif dezute papuosiau medziaga, tai prabangiai atrodo gan
mano tokie
http://www.selevi.lt...-taurese-2.html
bet siunciant is ebay gavosi gerokai pigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 09 rugpjūčio 2013 - 15:20
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 08, 17:40)
ar dovanosit po kokia smulkmenele virtuves seimininkutem?ka cia tokio reiketu?  g.gif

As dovanosiu po virtuvini ranksluosti
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 08 09, 16:18)
jaunieji mete gintaro dulkes ugnin wub.gif

Aš gintaro dulkių atsisakiau, vietoj to paėmiau didelius jaunųjų inicialus, juos uždegsim ir fejerverkas...na manau tada ties tuo ir apsistosim...eisiu miegot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 09, 15:26)
Aš bazėj pirkau tokius jaukius , čiut mažesnius nei sprindis taurelės formos ant ilgo kotuko burbuliukus, mokėjau berods po 2 lt.


Ale kurioj čia vietoj užtaikėte? bigsmile.gif
QUOTE(jočienė @ 2013 08 09, 16:06)
Kaip suprantu, kalbate apie Kauno bazes. Ten parduotuvė su konkrečiu pavadinimu?

Tai va, pasidalinsiu savo įspūdžiais iš Kauno bazių. Visiškai nepatiko, nieko neradau. Baisus balaganas, prekės verstos suverstos, įėjimas dažnai tik vienam žmogui. doh.gif Žodžiu, nusipirkau židinį, bet tik tam , kad diedas nerėktų, jog veltui lėkėm į tas bazes. Ai, dar pintinėlę saldainiams. Bet ją, aišku, galima ir kitur nusipirkti.. Šiaip smulkmenėlių su anuo galu galima nusipirkti, bet aš ne to ieškojau. lotuliukas.gif Darbo pažymėjimai po 4 lt., akinių - širdelių neradau, antrankių - irgi.. Pilna visokiausių diplomų, jei kam reikia..Meilės priesaiką mačiau, bet jau labai neskoningai padaryta su dirbtinėm gėlėm ir lenciūgėliais.. O kaina 48 lt. Nu va, išliejau širdį.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 09, 16:30)
Aš gintaro dulkių atsisakiau, vietoj to paėmiau didelius jaunųjų inicialus, juos uždegsim ir fejerverkas...na manau tada ties tuo ir apsistosim...eisiu miegot biggrin.gif

ten fakyrai buvo padare jiems tokia atrakcija, inicialai taip pat buvo deginami..siaip, tikrai efektingai
nemazai visokiu smutkiu yra tarp geliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 09 rugpjūčio 2013 - 15:52
QUOTE(deltadu @ 2013 08 09, 16:35)
Ale kurioj čia vietoj užtaikėte? bigsmile.gif

Tai va, pasidalinsiu savo įspūdžiais iš Kauno bazių.

Užtaikiau laaabai užverstam skyrelyje, kur daugiau prekiauja krikštynų atributais, tokiam kamputy po stiklu pakišta buvo.
O antrankių pilna, dėžutėse sudėti po 5,20 lt. kainavo, akiniai su širdutėmis buvo kur prekiauja visokiomis kinietiškomis prekėmis: vėduoklės, dėžutės , fenšui atributai...

Mačiau tas priesaikas ir aš, kur po 48lt. 2 vnt. man tai beskonybių beskonybė ten...perskaitysi iteiksi ir garantuoju-bus išmesta biggrin.gif

Pirksiu saldainius kitą savaitę, 3 rūšių popierėlius turiu, dar tik sviestinio popieriau nupirksiu ir piršlelis galės vynioti alų begerdams cool.gif
Atsakyti
kiek kg saldainiu turesite?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 08 09, 17:39)
kiek kg saldainiu turesite?

Šiaip aš ne teta, kad su manim "jūs" kontekste " kalbi...davai ant TU biggrin.gif
Popieriukų pasidariau kažkur 4 kg. o bambonkių ir šiaip dar dasipirksiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 09 rugpjūčio 2013 - 16:51
QUOTE(sobieska @ 2013 08 09, 17:49)
Šiaip aš ne teta, kad su manim "jūs" kontekste " kalbi...davai ant TU biggrin.gif
Popieriukų pasidariau kažkur 4 kg. o bambonkių ir šiaip dar dasipirksiu

as visu svociuciu klausiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 09, 17:12)

Mačiau tas priesaikas ir aš, kur po 48lt. 2 vnt. man tai beskonybių beskonybė ten...perskaitysi iteiksi ir garantuoju-bus išmesta  biggrin.gif

Pirksiu saldainius kitą savaitę, 3 rūšių popierėlius turiu,

O tie popierėliai - ne beskonybė? Čia aš labai taikiai klausiu.. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
ziurint kokie popiereliai, mano abieju veseliu subtilus, tik skyresi spalva


labai dailiai baltame krepsyje ziurejosi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 09 rugpjūčio 2013 - 17:33
QUOTE(knopke* @ 2013 08 09, 18:25)
ziurint kokie popiereliai, mano abieju veseliu tokie, tik skiriasi spalva
http://s36-temporary...3/-88693455.jpg

labai dailiai baltame krepsyje ziurejosi wub.gif  wub.gif

Jūs teisi, šitie gražūs. wub.gif O iš kur tokius gavote? gal maketukas kur yra? ax.gif
Atsakyti