Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LIV

na, snekuciuojames toliau 4u.gif
Papildyta:

4u.gif    Svočių nameliai 4u.gif

user posted image


Kelios temos, kurioms buvo praleista numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir įdomių idėjų:

XI tema
XIX tema

Temos su numeracija:

XLIX tema
XLVII tema
XLVI tema
Ankstesnės temos: L tema; LI tema
31-40 temos: XL tema, XXXIX tema, XXXVIII tema, XXXVII tema, XXXVI tema, XXXV tema, XXXIV tema, XXXIII tema, XXXII tema, XXXI tema

21-30 temos: XXX tema, XXIX tema, XXVIII tema, XXVII tema, XXVI, XXV tema, XXIV tema, XXIII tema, XXII tema, XXI tema

11-20 temos: XX tema, XIX tema, XVIII tema, XVII tema, XVI tema, XV tema, XIV tema, XIII tema, XII tema, XI tema

1-10 temos: X tema, IX tema, VIII tema, VII tema, VI tema, V tema, IV tema, III tema, II tema, I tema
Pradžių pradžia

NAUDINGOS NUORODOS
Pažadų torto detalės Schema
Netikras tortas Stalo ispirkimui
Programa etikečių, diplomų gamybai

Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.


SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant AŽ.

PASTEBEJIMAS 4u.gif

SLAPUKAS GAUNAMAS TADA, KAI TEMOJE GERAI APSYLAMA KOJAS 4u.gif
GERBKIME VIENA KITA 4u.gif
Naujokės, norinčios būti įtrauktos į sąrašą, paskutiniuose temos lapuose rašykit savo svočiavimo datą.


2013 m. šauniosios svočiutės:flirt.gif




Rugpjūčio mėn.

10 d. - Dollilyte, emigrante
17 d. - Vilada666
24 d. - Knopke* (antros vestuves ), Renalta
31 d. - aca

Rugsėjo mėn.
6 d. - Dolla*
14 d. - dancming
20 d.- *Saulės Zuikutis*, kleckiukia, deltadu
drinks_cheers.gif NEPAMIRŠTAMOS VISOMS ŠVENTĖS! drinks_cheers.gif

user posted image

Atsakyti
SIUVINEJAMI RANKSLUOSCIAI,PRIJUOSTES,''MEILES SIMFONIJA''... https://www.facebook...e...3869&type=3

DVIEMS PUODELIAI,SKECIAI,MARSKINELIAI... http://www.smile.lt/...nt01returnid=62
Atsakyti
Ačiū Knopke už dar vienus naujus namučius!!! 4u.gif
Atsakyti
ar dovanosit po kokia smulkmenele virtuves seimininkutem?ka cia tokio reiketu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 08, 18:40)
ar dovanosit po kokia smulkmenele virtuves seimininkutem?ka cia tokio reiketu?  g.gif


Aš nedovanosiu ax.gif
Manau, šeimininkutėms padėkot turi tie, kas jas samdo, t.y. jaunieji arba jų tėvai. Taigi, jei paprašys garsiai padėkoti ir/ar perduoti dovanėlę, taip ir padarysiu. O jei ne, tai tik žodžiu padėkosiu toms, kurių dėka šventės dalyviai buvo sotūs ir laimingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koce @ 2013 08 08, 19:00)
Aš nedovanosiu  ax.gif
Manau, šeimininkutėms padėkot turi tie, kas jas samdo, t.y. jaunieji arba jų tėvai. Taigi, jei paprašys garsiai padėkoti ir/ar perduoti dovanėlę, taip ir padarysiu. O jei ne, tai tik žodžiu padėkosiu toms, kurių dėka šventės dalyviai buvo sotūs ir laimingi smile.gif

manes paprase kazka nupirkti,tik nesumastau ka.net nepamenu ka per mano vestuves jom dave g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 08, 18:40)
ar dovanosit po kokia smulkmenele virtuves seimininkutem?ka cia tokio reiketu?  g.gif

Nedovanosiu...nei aš jų prašiau, nei turėjau reikalų, nei derinau patiekalus ir t.t.tikrai ne svočių reikalas, mes juk kaip kad buvo ankščiau išsireikšta "renginių organizatorės" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 08, 19:14)
manes paprase kazka nupirkti,tik nesumastau ka.net nepamenu ka per mano vestuves jom dave  g.gif


Gal kokia didele saldainiu deze ir kavos, su mintim, kad po darbu pailsetu g.gif
Speju, kad seimininke ne viena, tai reiketu kazko, ka bendrai suvartot galetu arba atskirai kiekviena apdovanot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 08 08, 19:14)
manes paprase kazka nupirkti

biggrin.gif ...o kažką siuvėjoms suorganizuot neprašė, šiaip ir kirpėjai reiktų kažką užfundyt...norai jau virš...
Čia taip garsiai mąstau su didele šypsena veide
Atsakyti
kiek pamenu, tai seimininkutems iteikdavo jaunieji dovaneles, bet cia budavo labai senai, mes nei muzikantams, nei seimininkems nieko neiteikinesim 4u.gif
Atsakyti
kadangi mums jaunieji finansuoja,tai man negaila biggrin.gif tik idejos reikia ir tiek smile.gif
pvz musikantam dovanosiu klausos gerintojus,kad klausos neprarastų ir viską girdėtų. smile.gif ''sudukas'',bet tikrai sunaudos pagal paskirti smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 08 08, 19:23)
Nedovanosiu...nei aš jų prašiau, nei turėjau reikalų, nei derinau patiekalus  ir t.t.tikrai ne svočių reikalas, mes juk kaip kad buvo ankščiau išsireikšta "renginių organizatorės" biggrin.gif

Kažkam vistiek nepatiko mano nuomonė......
Dėl šeimininkių, tai teko matyti, kad dovanoja prijuostes atsidėkodami jaunieji. smile.gif
Atsakyti