Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Tili Mili @ 2013 09 03, 22:25)
4u.gif Sveikos
Visas, visas su lietinga pradžia. Lai prilyja vaikams noro mokytis ir išmokti, tėvams- noro girdėti ir suprasti, kolegėms- sėkmės, geros nuotaikos ir sveikatos. group.gif

Antra diena vaikštau su skaudančia galva. doh.gif  Klasės nuotraukos fotoaparate, dar nesukeltos į kompą. Sukelsiu- įmesiu į paštą.

Gal kuri galėtų pasidalinti 1 klasės kūno kultūros planais? blush2.gif

Galiu įmesti jei tiks
Įmečiau į 1 paštą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 03 rugsėjo 2013 - 20:35

Toks jausmas, kad pirmokių šįmet nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2013 09 03, 22:46)
Toks jausmas, kad pirmokių šįmet nėra g.gif

Nu kaip nėr, yr ax.gif tik be pulso po pirmos dienos lotuliukas.gif

Dėl vadovėlių nieko negaliu pasakyt. Dirbam su senais ir niekas nesiruošia keisti. Nėra pinigų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 03 rugsėjo 2013 - 20:58
Aš jau po ekskurso. Ir dar po grybų tvarkymo. Vyrelis prigrybavo, kol aš su vaikais saldinaus. Viskas pavyko puikiai. Su praėjusia laida buvau Trakų AJ Šokolade, dabar Rūtoj. Rūtoj geriau, tvarkingiau. Man čia labiau patiko. Ir darbuotojos pasidžiaugė drausmingais vaikais. Kiek mes beburčytume, vis vien geri tie mano vaikai.

QUOTE(Gvadalupė @ 2013 09 03, 14:41)
Sutartiniai ženklai jau pašte  mirksiukas.gif

Vaje vaje.... ir kada aš iki pašto atrėpliosiu. Vis nėra laiko....

Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2013 09 03, 17:07)
Sveikutės mergaitės, pasikartosiu, jau anksčiau klausiau ar pirmokės dirbat su naujais ŠOK vadovėliais ar senais? Ir kurie jūsų nuomone, gersni? Pasidalinkite, nežinau kuriuos pasirinkti blush2.gif


Dirbu su senais. Naujų neteko matyt, bet lyg kažką esu girdėjusi, kad jie sudėtingesni. Bent skaitymas eina dar sparčiau nei senuose. Ir jei tai ties, tai doh.gif

Aš dar pasikartosiu, gal kartais kas turite nusiskanavę 2 klasės "Vieversį", "Pupą", "Gilę" 1 dalį?

Dar noriu visoms pasakyti, labas vakarėlis.

Šiandien pavargauuuuuuuuuuuuuuuu! Man kažkaip sunku. O kaip vaikams sunku kai lyja, niūru po vasaros 1-a diena, miego nori, žiovauja, raivosi doh.gif Laaaabai noriu penktadienio popiečio. Tada, jei geras oras ir mamai viskas bus gerai po chemijos, visą nuovargį nuvešiu jūrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 03 rugsėjo 2013 - 20:56
QUOTE(Aurute @ 2013 09 03, 22:54)
Aš jau po ekskurso. Ir dar po grybų tvarkymo. Vyrelis prigrybavo, kol aš su vaikais saldinaus. Viskas pavyko puikiai. Su praėjusia laida buvau Trakų AJ Šokolade, dabar Rūtoj. Rūtoj geriau, tvarkingiau. Man čia labiau patiko. Ir darbuotojos pasidžiaugė drausmingais vaikais. Kiek mes beburčytume, vis vien geri tie mano vaikai.
Vaje vaje.... ir kada aš iki pašto atrėpliosiu. Vis nėra laiko....

Buvom mes su ketvirtokais pavasarį. Vaikams ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2013 09 03, 20:54)
Aš jau po ekskurso. Ir dar po grybų tvarkymo. Vyrelis prigrybavo, kol aš su vaikais saldinaus. Viskas pavyko puikiai. Su praėjusia laida buvau Trakų AJ Šokolade, dabar Rūtoj. Rūtoj geriau, tvarkingiau. Man čia labiau patiko. Ir darbuotojos pasidžiaugė drausmingais vaikais. Kiek mes beburčytume, vis vien geri tie mano vaikai.
Vaje vaje.... ir kada aš iki pašto atrėpliosiu. Vis nėra laiko....

Ot šaunuolė mokytoja, iš karto jautį už ragų.

Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2013 09 03, 21:19)
Turiu ir aš nedrausmingų vaikų, tai nuo šiandien lentoj pakabinau lapą su vaikų vardais ir veidukais. Jau šiandien spalvinom juos, aptarę kiekvieno vaiko elgesį. Buvo ir raudonų veidelių. Pasakiau, kad mėnesio gale gaus prizą tie, kas bus surinkę tik geltonus veidukus.

Tokį lapą ir aš turėjau, tik mes ten spalvinam vien geltonus veidukus.T.y. aptarimas, prizai-viskas lieka, o štai ,,negerūnai" lieka kaip ir nepastebėti, o ,,geriečiams"-visas dėmesys 4u.gif kai tėveliai ateina, tai tie bespalviai veideliai .... Veiksmingas metodas bet kuriuo atveju bigsmile.gif Bet kabindavau savaitės lapą, nes visą mėnesį vaikui matyti, koks jis buvo negeras, man atrodo per daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 09 03, 18:00)
Turėjau ir aš vieną gerą tokią panytę. Labai savęs nevaldė, bet bausmių bijojo. Tai užteko tokio susitarimo, kad ant suolo, jei ji įsitriukšmauja, padėsiu nuotrauką žmogaus rodančio pirštą prie lūpų - tylos. Jei tokių ntr. surenka tris - pokalbis su tėvais. 5- su gerovės komisija. toliau jau direktorius. Ką sau manot? dvi ntr. - maximumas.

Gera idėja, negirdėta.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 09 03, 18:00)
Tai užteko tokio susitarimo, kad ant suolo, jei ji įsitriukšmauja, padėsiu nuotrauką žmogaus rodančio pirštą prie lūpų - tylos. Jei tokių ntr. surenka tris - pokalbis su tėvais. 5- su gerovės komisija. toliau jau direktorius. Ką sau manot? dvi ntr. - maximumas.

Čia per kiek laiko tie 3 kartai? Per vieną dieną ar per vieną pamoką? Turiu tokių, kuriems kas dieną ir per kiekvieną pamoką tuos paveikslėlius reikėtų dėlioti doh.gif Reiktų nuotraukų keliais egzemplioriais pasidaryti biggrin.gif

Ir dar turiu tokį "keikūną", kuris jaučia pasitenkinimą draugams girdint vis ką nors "riebiai" mestelt doh.gif Perspėju, pakalbu, tėvams pranešu, bet apsisuka - ir vėl tas pats...
Kaip su keiksmažodžiais kovojat?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti