Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

user posted image

QUOTE(plyta @ 2013 08 17, 21:50)
Sveikos merginos reikia patarimo 4u.gif  gavau kvietima i vestuves nusiziurejau stai va tokia suknienka o va kokiu aksesuru prie jos nesumastau gal kokiu minciu pametesit 4u.gif Lg ir aprankes kazkokios gal norisi, neapsisprendziu ka ant kaklo ar deti ar taip tuscia palikti? g.gif
user posted image

pritariu visoms pasisakiusiom, jog čia tinka tik auskarai, nes labai puošni tiek kaklo-pečių linija, tiek rankovės 4u.gif

QUOTE(vaivaj @ 2013 08 19, 23:13)

och user posted image

aš nieko nežiūriu, ką tik grįžau po atostogų, tai galvoj tik vakar dienos blush2.gif

ST, tu atostogauji ar dirbi?
Atsakyti
Prie Plytos įdėtos suknelės derinčiau auskarus ir masyvesnį žiedą ax.gif

galbūt matėte kur pirkti jaunatviškesnių švarkų ilgesnių? kur beieškojau, visi trumpi doh.gif
Atsakyti
Penktadieniniai žiūrinėjimai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Atsakyti
Zhaliaakee, ačiū už naujus namučius 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šeštadieniniai žvilgsniai...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 08 20, 14:41)

ST, tu atostogauji ar dirbi?

Dirbu v pote lica

Jei į temą, tai džiaugiuosi atsikračiusi 15 kg, keičiu garderobą , išsitraukiu seną, nešu siaurinti, ir tikiuosi, kad nereiks vėl pirkti didesnių rūbų....kas jau kelis kart buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 08 24, 23:13)

Jei į temą, tai džiaugiuosi atsikračiusi 15 kg, keičiu garderobą , išsitraukiu seną, nešu siaurinti, ir tikiuosi, kad nereiks vėl pirkti didesnių rūbų....kas jau kelis kart buvo  doh.gif

šaunuolė 4u.gif
man 13 pavyko atsikratyti, bet dar daug yra ką numesti..
irgi taip pat džiaugiuosi, traukiu senesniu drabužius, ir šituos norisi mesti lauk.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 08 25, 11:20)
šaunuolė  4u.gif
man 13 pavyko atsikratyti, bet dar daug yra ką numesti..
irgi taip pat džiaugiuosi, traukiu senesniu drabužius, ir šituos norisi mesti lauk..  lotuliukas.gif

Yra ir man, dar kokis desėtkas gerai būtų........bet jau dabar džiugu.
Bet dilema išlieka, ar siaurint, ar palikt ''na maža ką....'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 08 25, 11:21)

Bet dilema išlieka, ar siaurint, ar palikt ''na maža ką....''  biggrin.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kas nukrate kg o as prisiauginau atgal,labai vasara buvo gausi sveciu,o kur sveciai ten ir daug skanaus maisto,taigi rezultatas blink.gif
I kai kuriuos rubus neilendu,tryksta,oi tas svoris,slidus reikalas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 08 24, 23:13)
Dirbu v pote lica

Jei į temą, tai džiaugiuosi atsikračiusi 15 kg, keičiu garderobą , išsitraukiu seną, nešu siaurinti, ir tikiuosi, kad nereiks vėl pirkti didesnių rūbų....kas jau kelis kart buvo  doh.gif

jau susitvarkiau savo reikalus, maniau, kad atostogauji blush2.gif o dabar taip smalsu permainas pamatyti nors tu ką doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif 15 kg! oho! thumbup.gif

QUOTE(Javute @ 2013 08 25, 11:20)
man 13 pavyko atsikratyti, bet dar daug yra ką numesti..


13 kg! oho! thumbup.gif man pavyko kol kas tik 8 kg nuridenti blush2.gif

QUOTE(Skambanti tyla @ 2013 08 25, 11:21)
Bet dilema išlieka, ar siaurint, ar palikt ''na maža ką....''  biggrin.gif

girdėjau prietarą, kad negalima palikti, nes atseit jie prisišaukia paskui atgal mirksiukas.gif nors aš visada palieku ir visada jie mane prisišaukia atgal bash.gif:

vajvaj, jūsų skonis man labai prie širdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 08 25, 15:36)

man pavyko kol kas tik 8 kg nuridenti  blush2.gif



kodėl tik?? sakyčiau ir keli numesti kilogramai pakelia mus iki debesų flirt.gif assa.gif
šaunuolė 4u.gif
Atsakyti