Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

QUOTE(Javute @ 2013 08 25, 16:51)
kodėl tik?? sakyčiau ir keli numesti kilogramai pakelia mus iki debesų  flirt.gif  assa.gif
šaunuolė  4u.gif

nu nes dar kokius triskart tiek reiktų nukrėsti nuo savo gracijos hihihi.gif

Į temą, visai užsimaniau kokio nors darbinio oficialaus kelnių kostiumo g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 25 rugpjūčio 2013 - 16:51
man tos juostos apačioj nekaip žiūrisi g.gif bet be kanto irgi negerai g.gif
o geriausia kai aprangą duoda darbdavys lotuliukas.gif (aišku ne visada)
Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 08 25, 17:58)
o geriausia kai aprangą duoda darbdavys  lotuliukas.gif  (aišku ne visada)

lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif prisiminiau savo mokyklinę darbo patirtį IKI parduotuvėje, kai gavau nuostabaus grožio žalias kelnes, o draugė Norfoje uždirbo oranžinius marškinėlius ir mini kaklaraištuką lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 25 rugpjūčio 2013 - 17:08
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 08 25, 18:07)
lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif prisiminiau savo mokyklinę darbo patirtį IKI parduotuvėje, kai gavau nuostabaus grožio žalias kelnes, o draugė  Norfoje uždirbo oranžinius marškinėlius ir mini kaklaraištuką  lotuliukas.gif

nu joo... nebloga kolekcija nuskilo abiejoms lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jūs merginos duodate, tokiais kiekiais kg švaistotės unsure.gif

Aš stabiliai laikausi, nors mintyse jau šimtus kartus bandžiau mažėti blush2.gif

Zhaliaakee,

patiko kostiumas. Bandau įsivaizduoti, koks galėtų būti darbdavio duodamas kostiumas mano darbe g.gif

Atsakyti
O man darbdavys duoda apranga,tik nera ji tokia seksuali kaip visiems atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2013 08 25, 19:54)
O man darbdavys duoda apranga,tik nera ji tokia seksuali kaip visiems atrodo  lotuliukas.gif

kiti sako, kiti žino.. irnesakyk.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2013 08 25, 18:39)

Zhaliaakee,

patiko kostiumas. Bandau įsivaizduoti, koks galėtų būti darbdavio duodamas kostiumas mano darbe  g.gif

Kai jau baigsit įsivaizduoti, tai papasakokit ir man laugh.gif
Atsakyti
zhaliaakee, katik nuciokinau kad vakar tavo vestuvių metinės buvo, sveikinu lotuliukas.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Javute @ 2013 08 25, 22:37)
zhaliaakee, katik nuciokinau kad vakar tavo vestuvių metinės buvo, sveikinu  lotuliukas.gif  4u.gif  bigsmile.gif

kokia ciokintoja lotuliukas.gif ačiū mirksiukas.gif

vaivaj, pirmas apsirengimas thumbup.gif tik gal palaidinės spalva nelabai, o šiaip tai kaip tik šiandien taip į darbą ir keliausiu: 3/4 rankovės, marškinių apykaklė tokio iškirpimo, sijonas tokio pačio ilgio tik kad skeltukas yra priekyje arba paprastas tiesus džinsinis iki kelių (nu dar gi galima su džinsais darbe būti blush2.gif )

antras apsirengimas g.gif kažkaip man ta palaidinė nepatinka, o tiksliau tai jos raštai

trečias apsirengimas labai gražiai atrodo nuotraukoje (jei nežiūrėsime į susiglamžiusią medžiagą), bet pati nemoku aš taip užsirišti tokio tipo chalatsuknių blush2.gif

kad prikritikavau laugh.gif Petruškevičė galiu būti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 26 rugpjūčio 2013 - 08:22
oo, akivaizdu, kažkas niką keis į Petruškevičės laugh.gif lotuliukas.gif

man ta antroj, palaidinė nieko, bet čia raštai labai bobiški blush2.gif g.gif

o tą bantuka išmokys vyras - Petruškevičius kaip užsirišti lotuliukas.gif
Atsakyti