Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms. 6 tema

QUOTE(plyta @ 2013 08 26, 17:55)
ok 4u.gif  na bet labai stilinga esi ir moki vadinasi maskuoti tai kas papildomai yra 4u.gif

labai ačiū blush-anim-cl.gif pagyrų prisirinkau, tai einu paraudonuosiu kur nors į kampą blush2.gif
Atsakyti
oho kokie debatai bigsmile.gif smagu smile.gif

plyta, aš irgi rašiau, kad bateliai nelabai man, bet dabar perskaičiau, kad ten šeip tik dėl kulnų, tai tada atsiemu tą komentarą lotuliukas.gif o suknelė, graži, ir spalva karališka mėlyna liuks 4u.gif

zhaliaakee, matosi man 'ant' žandukų pas tave labai 4u.gif bigsmile.gif
ir čia ne į tema, nu bet man norėtųsi tau su šukuosena kažką keisti ar spalvą paryškinti, lyg trūksta grifkos, bet spėju esi turėjusi, buvo daug vargo su ja ir nebenori laugh.gif
Atsakyti
Imeciau ir as foto is savo atostogu,Zaliaake tai labai isgrazejus thumbup.gif
Atsakyti
Rutytis, labai gražūs vaizdai iš atostogų thumbup.gif 4u.gif
ir parodykite man bet viena fotografiją savo, kur jūs apvalutė smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Na fotografijose stengiuos uzsimaskuot teisinga poza arba rubais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2013 08 27, 16:22)
Na fotografijose stengiuos uzsimaskuot teisinga poza arba rubais  lotuliukas.gif

va va, pačią juokas ima matau lotuliukas.gif lotuliukas.gif laugh.gif
Atsakyti
Na as save tikrai laikau apvalute kitaip sioj temoj nebuciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutytis @ 2013 08 27, 16:33)
Na as save tikrai laikau apvalute kitaip sioj temoj nebuciau  smile.gif

viskas gerai, suprantu 4u.gif
Atsakyti
Javute, visi man rekomenduoja grifką, bet kai buvau apsikirpus, pamatė kad neeee... mano plaukai banguojasi į visas puses ir kuo jie trumpesni, tuo bangos didesnės, o kai plaukai ilgi, sunkūs, tai atrodo tiesesni tada. Grifka man žiauriai netiko, nes dar labiau veidas išapvalėjo, ji styrojo į visas puses skirtingais tarpais sruogos doh.gif lotuliukas.gif plaukus norėjau sruogom pašviesinti, bet taip ir nesusiruošiau.. dabar mąstau apie cheminį, nes ta tokia mano plauko struktūra - "nei žuvis, nei mėsa" doh.gif
Atsakyti
Merginos, o kur apsipirkinejate pvz. Vilniuje? Kaune?.... gal kokiu geru "tasku" turite... kaip noriu svarkelio, puspalcio naujo... nesu laaabai dideliu gabaritu.. bet 44 dydi ne taip ir daznai randu. Internete si bei ta susizvejoju, bet matuojantis didesne tikimybe grazesni ir kokybiskesni ruba nusipirkti.
Atsakyti


Aš važiuoju į Tumą ir Parkas Outletą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 29 rugpjūčio 2013 - 13:55
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 08 27, 20:46)
Javute, visi man rekomenduoja grifką, bet kai buvau apsikirpus, pamatė kad neeee... mano plaukai banguojasi į visas puses ir kuo jie trumpesni, tuo bangos didesnės, o kai plaukai ilgi, sunkūs, tai atrodo tiesesni tada. Grifka man žiauriai netiko, nes dar labiau veidas išapvalėjo, ji styrojo į visas puses skirtingais tarpais sruogos doh.gif lotuliukas.gif plaukus norėjau sruogom pašviesinti, bet taip ir nesusiruošiau.. dabar mąstau apie cheminį, nes ta tokia mano plauko struktūra - "nei žuvis, nei mėsa" doh.gif

supratau, nei trys nei du.. ax.gif pas mane irgi panašiai, raitosi, sukasi, o ypač pučiasi verysad.gif
bet jei reikia tiesinti ar garbanoto nesunkiai biggrin.gif
Atsakyti