Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Ingakalnis @ 2013 08 26, 10:54)
neturiu siuo metu
zinai pas viena forumiete  pamaciau parasa  seniai gal pries 2-3metus " mes perkame  daiktus  uz pinigus kuriu neturime,kad padarytume ispudi zmonem kuriu nekenciame"

na tend augiau parasyta bet esme ta pati,  kad dauguma zmoniu gyvena skolon, kad pasirodyti pries kazka -    vienam tai  gyvenimo variklis matyt ta lygi rodyti kitam siekiemybe trecviam  dar kas nors..
bet tikra tiesa  ypac pajutau tai  atsikelus gyventi i vilniu pries beveik 10m....  kazkaip  mazesniam miestelyje to nesijuto  blush2.gif

drinks_cheers.gif čia tai iš viso kažkoks durnizmas ,bet yra tokių gana nemažai drinks_cheers.gif doh.gif
ai,yra dar vienas dabar bajeris,man patinka doh.gif biggrin.gif ,girdėjau jau ne iš vieno - žodžiu nusiperka prastesnį televizorių arba tą patį telefoną ar kt,tai nesako,kad nu va nusipirkau,nes bus ne lyyyygis,o sako,kad 'ai,čia nieko gero,bet man už skolas atidavė ne pinigais,tai ką darysi...' - va tėp doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2013 08 26, 10:54)
tai negersiu nuo siandiena jokiu vitaminu, ziuresiu kas bus..  ax.gif

Aciukas mergaites visoms uz patarimus  4u.gif

Beje jau gavau is Timberland saskaitele kur cia pirkom su nuolaida. Tik uz batukus negavau. tik uz striuke. greitai cia jie  thumbup.gif  thumbup.gif

as dar laukiu uz batus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 08 26, 10:55)
O as turiu samsung, man tai su juo viskas gera g.gif  nors as ir esu obuoliuku gerbeja, bet logiskai ir realiai galvojant, tai labai jau daug moki uz varda, o funkcionaliai palyginus labai mazai gauni g.gif  tai tikrai cia mados manau reikalas biggrin.gif

vardas ir tik vardas ,o iš tikrųjų š... - taip pasakytų mano dukra,bent kol kas drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

mes čia taip išsiplėtėm su tais telefonais unsure.gif blush2.gif ,bet gal kam nors bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 26 rugpjūčio 2013 - 10:04
QUOTE(niekieno @ 2013 08 26, 09:27)
Oi, kad mano draugytei kas TAI itikinamai pasakytu. Ji leipsta nuo jo, jai riekia ir VISKAS doh.gif
Sake visi visazistai ji rekomenduoja ir t.t. Tipo tikras STEBUKLAS unsure.gif

o Jus senai naudojat? Jokio efekto nepajutot?

As irgi kazkada turejau tai jokio stebuklo zinokit. Jis turi silikono, kuris laikinai tas poras gal kazkiek paslepia,bet problemos nesprendzia. Del to pacio silikono paskui vaiksciodavau visa spoguota doh.gif Dabar turiu kita Idealista, bet irgi nieko gero schmoll.gif. Daugiau nebepirksiu. Stebuklus man daro tik Giorgio Armani serumai ir kremai bei argano ir jojobos aliejai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2013 08 26, 11:02)
mes čia taip išsiplėtėm su tais telefonais  unsure.gif  blush2.gif ,bet gal kam nors bus naudinga 4u.gif


Man bus naudinga, nes ir man jo, o ne kokio kito reik doh.gif Apie Kaledas tureciau turret jau, manau, todel smagu, kad is anksto zinau del sudetingesnio valdymo ir kad baimes akys dideles, nes prie visko priprantama biggrin.gif Nereiks gal paimt ir padet, paimt ir padet, tereiks tik pradet ir viskas bus ok biggrin.gif
Atsakyti
Ikisiu ir as savo trigrasi del telefonu ax.gif
Mano dukra turejo 4 obuoliuka, jis suduzo, pradejo alpti del 5.
MB draugas uzsiima telefonais, tai ispeike ta 5 obuoliuka, kad daug kam jis prastensis negu 4, kad daug kas skundziasi ir t.t.Dar sake kad 4 ekrano pakeitimas apie 300 Lt, 5 - apie 800 lt.Nu bandem visaip dicke itikinti, kad 5 jai nereikia,kad visi peikia ji ir t.t. bet nepavyko.Jau beveik 2 men ji turi 5 obuoliuka ir yra labai labai patenkinta ax.gif va ir zinoki zmogau kaip cia yra g.gif
o as tai isviso nemegstu tokiu telefu, MB turi 4 obuoli, dicke 5, o as turiu normalia Nokia, net nelieciama ir labai labai dziuogiuosi thumbup.gif ir man visiskai tas pats, lygis cia ar ne lygis lotuliukas.gif nes paskambinti ir parasyti zinute man uztenka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 26 rugpjūčio 2013 - 10:25
QUOTE(D'esire @ 2013 08 26, 06:55)
O as turiu samsung, man tai su juo viskas gera g.gif  nors as ir esu obuoliuku gerbeja, bet logiskai ir realiai galvojant, tai labai jau daug moki uz varda, o funkcionaliai palyginus labai mazai gauni g.gif  tai tikrai cia mados manau reikalas biggrin.gif

jei ne paslaptis kokį turit? Mano uošvis galaxiu skundžiasi, teta irgi kad atsijunginėja, pati irgi esu turėjus dar ne išmanųjį ir irgi atsijunginėjo. Tai nors svartau ir apie juos, bet bijau doh.gif
O kas dėl prestižo tai drinks_cheers.gif vardas kai kuriem svarbiau už funkcionalumą. Turėjau nokia tel kuris buvo pačiausias man, bet nusidėvėjo iki negaliu per 6 metus biggrin.gif nebuvo nei išmanus, nei kažkoks. tada paimiau huawei, kadangi man dzin vardas ir savo nelaimei aš jį paimiau doh.gif tai dabar noriu kažkokio geresnio su tam tikromis man reikalingomis funkcijomis ir galimybėmis (fotikas geresnis, lengvai SMS rašytųsi ir dar kelios.), tai vat renkuosi tarp samsungo ir apple g.gif

Ingut, tai yra kokios aeropostale nuolaidėlės ar ne? Ar gal patarsit kur ieškot papigiai sportinių/yogos kelnyčių po namus tampyt?
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2013 08 26, 10:30)
jei ne paslaptis kokį turit? Mano uošvis galaxiu skundžiasi, teta irgi kad atsijunginėja, pati irgi esu turėjus dar ne išmanųjį ir irgi atsijunginėjo. Tai nors svartau ir apie juos, bet bijau  doh.gif
O kas dėl prestižo tai  drinks_cheers.gif vardas kai kuriem svarbiau už funkcionalumą. Turėjau nokia tel kuris buvo pačiausias man, bet nusidėvėjo iki negaliu per 6 metus  biggrin.gif nebuvo nei išmanus, nei kažkoks.  tada paimiau huawei, kadangi man dzin vardas ir  savo nelaimei aš jį paimiau doh.gif tai dabar noriu kažkokio geresnio su tam tikromis man reikalingomis funkcijomis ir galimybėmis (fotikas geresnis, lengvai SMS rašytųsi ir dar kelios.), tai vat renkuosi tarp samsungo ir apple  g.gif

Ingut, tai yra kokios aeropostale nuolaidėlės ar ne? Ar gal patarsit kur ieškot papigiai sportinių/yogos kelnyčių po namus tampyt?

Galaxy SIII 4u.gif bet kiek teko susidurti (aisku, gal cia ir sutapimas) tai su telefonu buna nesklandumu, jei buvo imtas su planais kaip buna g.gif ir pati, kie esu turejus telefonu su sutartim, tai praktiskai visi striginejo g.gif bet sakau, gal cia tik sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2013 08 26, 09:43)
va va  doh.gif  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif būtų gerai,kad kas turi padėtų,tada lengviau būtų  ax.gif
bet man jau vien tas,kad angliškas meniu nelabai patinka ,o jaunimui kitaip ax.gif
tik ,kai dukra verkė,kad turi tokį mandrą telefoną,galvoju,jei aš būčiau pasiėmus ,tai dar ne tiek verkčiau ,būtumėm duetu bliovę laugh.gif

Inga,visai ne taip  schmoll.gif gi čia lyyyyyygis  doh.gif  lotuliukas.gif
kai pagalvoju kiek mes darom dėl to lyyyygio ,tai man ir pikta,ir liūdna kartais ...
juk namai,mašinos,drabužiai,rankinės,batai ir ttttttt -norim kuo mandresnių dažniausiai dėl lygio;fui kokia nesąmonė  doh.gif  cool.gif



Bet jau netaip ir tragiska viskas atrodo smile.gif
Nereikejo man daug pratintis nei prie telefono nei prie pc. Bet jau dabar tikrai nepalyginsi su Windows . Nenoreciau keisti. Viskas su obuoliuku tikrai paprasciau ir smagiau . O jau grafika tai is vis be komentaru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2013 08 26, 10:41)
Galaxy SIII 4u.gif bet kiek teko susidurti (aisku, gal cia ir sutapimas) tai su telefonu buna nesklandumu, jei buvo imtas su planais kaip buna g.gif  ir pati, kie esu turejus telefonu su sutartim, tai praktiskai visi striginejo g.gif  bet sakau, gal cia tik sutapimas g.gif


Fotikas man jo superinis, kiek teko vaziuot i keliones, net kito fotiko praktiskai nereikejo, nuotrakos ryskios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(analat @ 2013 08 26, 10:26)
Noriu Apple  iPAD kur geriau ziureti smile.gif

g.gif Nekas nezino???????? verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal pasakysit, si produkta reiketu vaikuciui duot siaip profilaktiskai, ar kai jau yra ligos simptomu? g.gif Skaitau ir nelabai suprantu smile.gif .
http://www.vitacost....-immune-formula

Disneystore papildomas 40off nebera kaip suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleee: 26 rugpjūčio 2013 - 10:49