Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Soffyyy @ 2013 08 26, 11:04)
As irgi kazkada turejau tai jokio stebuklo zinokit. Jis turi silikono, kuris laikinai tas poras gal kazkiek paslepia,bet problemos nesprendzia. Del to pacio silikono paskui vaiksciodavau visa spoguota doh.gif  Dabar turiu kita Idealista, bet irgi nieko gero schmoll.gif. Daugiau nebepirksiu. Stebuklus man daro tik Giorgio Armani serumai ir kremai bei argano ir jojobos aliejai wub.gif



Gal galit parašyt kokį Giorgio Armani serumą turėjot? Ar geras?
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2013 08 26, 10:51)
Gal galit parašyt kokį Giorgio Armani serumą turėjot? Ar geras?

Ir dabar turiu mirksiukas.gif Regenessence youth regenerator. Naudoju tos pacios serijos makizo valikli ir krema.
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2013 08 26, 08:53)
ner buve 25  max  atrodo yra 15% dave  g.gif

2 3 metus atgal buvo 20 as kaip tik pirkaus pas laureta smile.gif
Atsakyti
as matyt jau nebepamenu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
kas del telefonu, tai labai rimtas ir tikrai labai geras telefonas yra Nexus 4. cia LG pagamintas telefonas specialiai Google.
pati toki turiu, nu idealus: viskas labai greit reaguoja, visai neveluoja kas erzino senesniuose tel.
ir kaina zymiai geresne uz visus apple ar samsung.
Atsakyti
Kada planuojama pirkt is SIERRA?
Gal kodukas yra? nes noretusi batu pigiau... smile.gif
Atsakyti
gal kas nusipirkote ir nenorite, perimčiau skaičiukus 7,5 dydžio
user posted image

arba jei netiktų, pasiūlykite man į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2013 08 26, 10:00)
tiesa,ačiū  už dėkliuką-nu laaabai fainas,net ir man patiko  wub.gif  biggrin.gif

nežinau gerai,nesigilinau,nes ir nesuprantu  blush2.gif ,bet jai ten daug kas nepatinka-kažkaip ,kad labai visur kiša savo apple parduotuvę,visur reikia interneto,greit išsikrauna,valdymas nepatinka ir tt gal dar pradės patikt ,nes abydna-bliauna,kad blogas telefonas,nei ką daryt  doh.gif

Nera uz ka 4u.gif Dziugu, kad patiko wub.gif O man irgi jis greitai issikrauna, tas nervina doh.gif Bet wi-fi kiaura para pajungtas, kazkaip patogu man, kompo neveik nebereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2013 08 26, 08:49)
Kaip norėtųsi 6pm vėl kokių nekaltų 25 proc viskam biggrin.gif Ar dažnai taip pasitaiko, ar dbr duodamas 10 proc geras variantas? Labai rankinės reikia vienos ax.gif


O kada cia taip buvo 6pm -25% nuolaida? g.gif
Atsakyti
vaje ..vaje... pasiskaiciau ir nustebau blink.gif kokius brangius telefonus vaikams perkat ax.gif aisku gerai kai yra galimybiu , bet savo vaikui vistiek nepirkciau ,sakyciau galiu kokia kelione apmoketi i uzsieni ,stovykla,kalbos kursus ,sokiu pamokas ir t.t. kad nuo to butu nauda ,o ne siaip brangus zaisliukai . O blogiausia ,kad yra daug tevu (straipsnis delfi berods buvo parasytas )kurie ne pagal savo galimybes perka tokius zaislus vaikams , patys sau nieko neleidzia ,papyldomai dirba ir kam ,kad patenkinti vaiko uzgaida beprasmiu pirkiniu .Reikalingas tas telefonas sutinku ,bet kam toks mandras ,yra 3 kartus pigesni ir irgi galima internetu , skype naudotis ,fotkinti ,internetas . sorry uz poster_offtopic.gif
Papildyta:
QUOTE(smalyze59 @ 2013 08 26, 13:08)
O kada cia taip buvo 6pm -25% nuolaida?  g.gif

nebuvo, 20 proc buvo ziema .
Atsakyti
Sveikos mergaites! 4u.gif
Noriu paraginti, kad greiciau atsiiminetumet savo prekytes, kadangi nuo kitos savaiteles man vel prasideda mokslai po akademiniu atostogu, tai ne visas dienas, nuo ryto iki vakaro busiu namie, tad prasom paskubeti!!! 4u.gif
Atsakyti
[quote=evvva,2013 08 26, 14:12]
vaje ..vaje... pasiskaiciau ir nustebau blink.gif kokius brangius telefonus vaikams perkat ax.gif aisku gerai kai yra galimybiu , bet savo vaikui vistiek nepirkciau ,sakyciau galiu kokia kelione apmoketi i uzsieni ,stovykla,kalbos kursus ,sokiu pamokas ir t.t. kad nuo to butu nauda ,o ne siaip brangus zaisliukai . O blogiausia ,kad yra daug tevu (straipsnis delfi berods buvo parasytas )kurie ne pagal savo galimybes perka tokius zaislus vaikams , patys sau nieko neleidzia ,papyldomai dirba ir kam ,kad patenkinti vaiko uzgaida beprasmiu pirkiniu .Reikalingas tas telefonas sutinku ,bet kam toks mandras ,yra 3 kartus pigesni ir irgi galima internetu , skype naudotis ,fotkinti ,internetas . sorry uz poster_offtopic.gif
Papildyta:

PRITARIU drinks_cheers.gif
Atsakyti