Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

Sveikos smile.gif noreciau prisijungti ir as prie jusu grupes FB. Kaip Jus rasti?
Atsakyti

Ir aš norėčiau, nes čia, matau, niekas nekalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 03 03, 10:33)
Ir aš norėčiau, nes čia, matau, niekas nekalba ax.gif

kad ir ten visos tyli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 03 03, 11:51)
kad ir ten visos tyli  unsure.gif

teks grįžti čia, o skelbimus dėti į ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2014 03 03, 11:51)
teks grįžti čia, o skelbimus dėti į ten g.gif

galima ir taip..arba per abi vietas..
Atsakyti
Ar niekas nepasigedote šuniuko? Pas mus Girelės g. atklydo baltas su persikiniu mažas šuniukas. Mažos veislės, nzn kaip vadinas. Žodžiu turiu dabar namie 2 šuniukas vienas mergaitė kitas berniukas. Pavojus doh.gif padėkite rast šeiminininkus 4u.gif

Mano tel. 860033613
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Charming: 07 kovo 2014 - 14:21
Parašiau Fb apie labai gerą greenwalk akciją! 2 šluostės už 1 kainą !!
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 03 18, 21:05)
Parašiau Fb apie labai gerą greenwalk akciją! 2  šluostės už 1 kainą !!



O kokie reikalavimai, norint patekti į FB grupę? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, labutes smile.gif kokia tyluma tyluma namuciuose, kur visos issibegiojusios?? g.gif

QUOTE(MeiLLi @ 2014 02 18, 20:49)
Sveikos, renkamės būstą Kaune. Dažnai užtinku akį traukiančius pasiūlymus , bet paskaičiau , kad Giraitėj įskūrę jehovistai. Kaip ten su jais? Ar nelenda naglai į namus?

as visai netoli jehovistu gyvenu (matau ju bustine pro savo langa). Nesu nei vieno ju maciusi. Su vaiku daznai praeinam pro juos pasivaiksciodami, tai tik darbininkus esu maciusi, kur zole pjauna, masinas taiso. I namus niekad nebuvo ateje. Kaimyne sake, kad mes nedominame ju, nes esame jauni ir turime vaiku lotuliukas.gif
Siaip jie si pavasari turetu issikelti i Vilniu smile.gif O siaip tylus, ramus kaimynai.

QUOTE(elwa @ 2014 02 19, 21:15)
Sveikos Mamytes,
Dairomos nauju namuciu ir akys krypsta i Giraite blush2.gif Mamytes gyvenancios Giraiteje, gal pasidalintu info kaip yra su susisiekimu su miestu, bei kur yra artimiausia mokykla? Aciu! 4u.gif


QUOTE(Išmanioji @ 2014 02 20, 09:30)
Šilainiuose didesnis pasirinkimas mokyklų, vaikus vežioja, bet kai kurie patys veža. Susisiekimas tai tik 1 autobusas, kuris per Giraitę važiuoja kas valandą.

tiesa smile.gif

QUOTE(erma @ 2014 02 26, 15:35)
Sveikos  smile.gif  noreciau prisijungti ir as prie jusu grupes FB. Kaip Jus rasti?

ir as noriu. Koks grupes pavadinimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plashtake @ 2014 03 21, 10:28)
ir as noriu. Koks grupes pavadinimas? smile.gif

toks kaip ir temos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 03 21, 11:38)
toks kaip ir temos  mirksiukas.gif


hm, gal nuoroda galima?
man neranda tokio. Yra tik "romainiai" comunity, visu siu rajonu turgelis ir romainiu seimu klubas ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o gal jusu tarpe yra mamyciu is Knygnesiu, Bielio galviu ar salia? Ruosiames ten keltis, tai ieskau draugiu ax.gif
Atsakyti