Įkraunama...
Įkraunama...

Romainių, Vijūkų, Užliedžių ir Giraitės

QUOTE(Milinga @ 2014 04 05, 21:48)
dar neatvažiavo ?  doh.gif
Pas mus ryt ryte turėtų atvažiuoti, irgi 18 lt su surinkimu. Bet praeitą šeštadienį pavedė ir neatvažiavo  mad.gif

Nu ne, ir neskambino g.gif tai dar palauksiu yra laiko
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2014 04 05, 21:14)
Nu ne, ir neskambino  g.gif tai dar palauksiu yra laiko

Pasirodo ir mums tie patys turi atvažiuoti kur ir pas tave, na žiūrėsim ar šiandien nepaves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 04 06, 08:37)
Pasirodo ir mums tie patys turi atvažiuoti kur ir pas tave, na žiūrėsim ar šiandien nepaves  ax.gif

Galetu prie to paties ir pas mane uzsukti
Atsakyti
QUOTE(viktorijat @ 2014 04 06, 09:51)
Galetu prie to paties ir pas mane uzsukti


Ir as su tais paciais tariausi, pas mus nedidelis plotas. Sake pasiderins vienu metu keliose vietose. Daug kas dar nuo oro priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2014 04 06, 07:55)
Ir as su tais paciais tariausi, pas mus nedidelis plotas. Sake pasiderins vienu metu keliose vietose. Daug kas dar nuo oro priklauso smile.gif

mes irgi ne vieni buvom prašę..kartu trise kaimynai. Tai jei neapsimoka važiuoti, tegul neprižada ir nesusitaria konkrečios datos. O po to net nesiteikia paskambinti ir pranešti kad neatvažiuos. cool.gif
Oras tada irgi buvo superinis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milinga: 06 balandžio 2014 - 09:43
Reik manyt, kad dėl nepilnų 3 arų net telefono nekeltų lotuliukas.gif Jei žinotų kokis "didelis žemvaldys" skambina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 07 balandžio 2014 - 19:41
QUOTE(Kamson @ 2014 04 05, 19:04)
žinoma galim, dažnai su vaikais ir šunimis einam pasivaikščioti smile.gif


koki suniuka vedziojat? pamaciusi iseisiu pasilabinti ir susipazinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 04 07, 19:40)
Reik manyt, kad dėl nepilnų 3 arų net telefono nekeltų  lotuliukas.gif Jei žinotų kokis "didelis žemvaldys" skambina  lotuliukas.gif

iš kur ištraukėt, kad nepilni 3 arai??? g.gif
Atsakyti
Chm....nu aš dėl tiek skambinčiau g.gif Tad ir pasvarsčiau garsiai, ar verta.

Pas mane tik tiek yra, bet su šakute per didelis plotas apeit, o kad firmą samdyt...spėju, kad nevažiuotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 04 08, 13:24)
Chm....nu aš dėl tiek skambinčiau  g.gif Tad ir pasvarsčiau garsiai, ar verta.

Pas mane tik tiek yra, bet su šakute per didelis plotas apeit, o kad firmą samdyt...spėju, kad nevažiuotų  blush2.gif

na sakiau kad mes keliese..o plius dar aplinkui norinčių susirinko tai beveik visos gatvės vejas ir išaeravo cool.gif ir ne jokia ten labai rimta firma... Plius nebuvo parašyta nuo kokio minimalaus ploto priima užsakymus ir važiuoja.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2014 04 08, 14:24)
Chm....nu aš dėl tiek skambinčiau  g.gif Tad ir pasvarsčiau garsiai, ar verta.

Pas mane tik tiek yra, bet su šakute per didelis plotas apeit, o kad firmą samdyt...spėju, kad nevažiuotų  blush2.gif

Skambinkit tikrai turi atvaziuoti. Koks skirtumas kiek to ploto.
Atsakyti
Mes Vijukiecius siandien samdom ajeravimui. Aeruoja, greblioja, zole surenka, tresia savo trasom ir t.t. wub.gif
Atsakyti