Įkraunama...
Įkraunama...

TV reklamos

QUOTE(ooo @ 2007 11 26, 15:05)
buvo moteris raudona suknele su fraze - kai norisi mesos  doh.gif


Ai ne, atsimenu šita, net skandalas dėl jos buvo kilęs.
Na aišku dar tos "moterys to nesupras". blink.gif
Nu *****, tikrai buvo kažkokia nelabai ilgai, bet dabar kaip tyčia negaliu prisimint. doh.gif
Atsakyti
Siutina per radija jau seniai skambanti reklama "Mama, nupirk seneliui Fleksodono. Labai gera akcija". Fu, jau ir vaikus, vos ištariančius ligas ir vaistus, įtraukia į savo biznį doh.gif

Ir dar ta, kur supermamytė miršta iš laimės, jei tik jos vaikas nusivalo košėtas rankas į rūbus. Jau tokia laiminga, kad turės ką skalbti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 11 26, 15:07)
Nu *****, tikrai buvo kažkokia nelabai ilgai, bet dabar kaip tyčia negaliu prisimint.  doh.gif


Dar vieną prisiminiau, kažkokio kokteilio reklama, kur tipo "kieta" mergina vedasi už pavadėlio vyrą. Kažkokia tikrai diskriminuojanti... blink.gif
Atsakyti
O mane viena tokia žeidžia savo absurdiškumu. Tiksliau - ne viena, bet ta ypatingai. Kur moteriškės koncerte (ar kažkur panašiai) diskutuoja apie pagrindinio šokėjo marškinių spalvą ir viena jų pasirodo jo mama. Kuri visur su savim tamposi PERWOL butelį. Nu jūs man pasakykit - kam???? Ir - kaip jis į rankinuką jai sulenda? Ar jinai su maišiuku į koncertą ateina?

O labai patinka visokios reklamos, kurios Kanų festivaliuose laimi. va ten tai tikrai Reklamos, ir su jumoru, ir su polėkiu, tiesiog kiekviena jų, kaip minifilmas. thumbup.gif
Atsakyti
As anksciau nervindavausi, kai reklama uzleisdavo, o dabar jau nebekreipiu demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
o man patinka ziureti reklamas. Pvz reklama su karamele jau tokia nereali wub.gif .
o ir pildyk tu draugeliu kompanija faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 04 29, 16:12)
o man patinka ziureti reklamas. Pvz reklama su karamele jau tokia nereali  wub.gif .
o ir pildyk tu draugeliu kompanija faina  wub.gif



drinks_cheers.gif
Mano dukra vaikšto ir rėkauja karamelėėėėėėėėėėėėėėėėė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar man labai patinka visos coca-cola reklamos toki mini filmukai thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(Kleckutė @ 2008 04 30, 11:22)
drinks_cheers.gif
Mano dukra vaikšto ir rėkauja karamelėėėėėėėėėėėėėėėėė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Dar man labai patinka visos coca-cola reklamos toki mini filmukai  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mano sunenas tai beveik jau visas reklamas mintinai ismokes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminta M. @ 2008 04 30, 12:02)
lotuliukas.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mano sunenas tai beveik jau visas reklamas mintinai ismokes  drinks_cheers.gif


Tai kur ten neišmoksi kaip per visą diena vieną ir tą patį rodo ir taip jau kelinti metai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2008 04 30, 12:21)
Tai kur ten neišmoksi kaip per visą diena vieną ir tą patį rodo ir taip jau kelinti metai  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif
Mane jos uzknisa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2008 04 29, 16:12)
o man patinka ziureti reklamas. Pvz reklama su karamele jau tokia nereali  wub.gif .

Kuri čia? g.gif
Atsakyti
kur twixa reklamuoja. Kad vaikas nuo gimimo rekauja karameleee!! Ka tik gimes, vaiksciodamas, mokykloj, per vestuves. Po to nuejo pas daktara ir dar du tokius sutiko, tik jie rekia Sausainis ir Sokoladas biggrin.gif
Labai faina reklama wub.gif
Atsakyti