Įkraunama...
Įkraunama...

TV reklamos

reklama -> pinigai biggrin.gif kas gi jų atsisakys doh.gif todėl dažniausiai žiūriu www.tv.lt, ten galima reklamas prasukti tongue.gif
Atsakyti
mane tai labiausiai nervina kosmo disko ir ciuzinio reklamos ir visos kitos is tos serijos.Dar nervuoja vanis,cilit beng ir t.t.Ai isvis nepatinka reklama,uzkniso tas pats per ta pati....
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2006 10 18, 08:51)
reklama -> pinigai  biggrin.gif  kas gi jų atsisakys  doh.gif

pinigai tai pinigais, bet kai vaikams pradeda pudrinti smegenis kaip apsimesti sergančiu prieš mamą, kad neiti į mokyklą ir po to varyti į kiemą, ar mokina kaip tvarkytis kambarius, sustumiant visas šiukšles po lova, tai man jau čia netelpa į jokius rėmus, norėčiau tą debilą (ir nebijau visai taip pavadinti) pamatyti, kuris tokias reklamas kuria, turbūt koks nors dar nesubrendes pacanas, netikiu, kad normalus suaugęs, turintis vaikų žmogus galėtų tokį apsurdą leisti į rinką.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 10 17, 21:37)
jooo, susiruoši, žmogau, atostogų septynioms dienoms, o va, oro uoste prikimba dantų pastų pardavėjai su savo septynių požymių "patikra" fear.gif

arba prie ARRIVALS išverčia tavo bagažą ir suteplioja burokėliais doh.gif o po to lygina.. debilizmas doh.gif

lotuliukas.gif
Man tai bjaurios tos Sprite reklamos cool.gif Tu troskulys, o as.... biggrin.gif
Dar Lyyyyygis biggrin.gif As kol supratau, ka norima pareklamuot tokia reklama doh.gif
Atsakyti
Man Ezio reklamos visos COOOOL.... blush2.gif

Bet aplamai tai reklama yra dry.gif doh.gif bash.gif umn.gif schmoll.gif - labai vargina, nuobodybe, neidomu.. Ypatingai bjauru tos standartines, rozines, vemaliniu 10 metu senumo tekstu - wea - as is karto pasijuntu pavargusi kai pradeda varyt apie miltelius visokius...
Galetu uzdraust visai per jas kalbet - jeigu labai jau reikia, tai paleist muzika ir sukt visokius linksmus filmukus.. Kazkaip visada lengtviau ziurisi reklamos su vaikais ar gyvunais - kur maziau tos plastmasines vaidybos!!!!
Atsakyti
sveikutės, gal galėtumėt išsakyti savo nuomonę iliustruotą pavyzdžiais apie reklamą. pavyzdžiui, ar etiška nuolat rodyti moterų užpakalius ir kas 15min priminti apie paketus? g.gif būsiu labai dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Man labiausia neetiška atrodo Kalnapilio reklama. Kažkoks viešas valstybės žeminimas ir tiek. Be Kalnapilio LT nėra nieko įdomaus, verto pasididžiavimo, ...

P.S. o paketų reklama ne tiek neetiška, kiek tiesiog neestetiška. Man džin, bet vyras sako jam šlykštu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 26 lapkričio 2006 - 16:53
etika ir ribos yra ten, kur jas nubrezia istatymai. kol jie neefektyvus, taip ir gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2006 10 18, 16:43)
lotuliukas.gif
Man tai bjaurios tos Sprite reklamos cool.gif Tu troskulys, o as.... biggrin.gif
Dar Lyyyyygis biggrin.gif As kol supratau, ka norima pareklamuot tokia reklama doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kartais uzknisa tos reklamos ,bent jau trumpesnes butu .
Atsakyti
o gal žinote iš kur galėčiau parsisiųsti reklamų?
Atsakyti
Pastebejau, kad KIZ reklamos buna apie 10 min blink.gif as per ta laika speju indus issiplauti ir dar lova mieguciui pasikloti ax.gif gal ir gerai kad jos yra biggrin.gif
Atsakyti