Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Apklausa: Ar vaikučiai lankys darželį? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kaip gyvenat smile.gif?
Atsakyti
Labas visoms,
Simts metu jau cia nebuvau,bet kazkaip atsirado laiko ,noro pasiziureti kaip mergaites gyvena ax.gif Per tuos darbus,reikalus,tai mazai ir sedziu inte,pavargsta akys darbe,tai namie net noro jau nebebuna...
Matau, daugelis jau cia pagausine savo seimas,saunuoles mergaites!!! mirksiukas.gif Musu Akvile,jau papraso tai broliuko,tai sesutes biggrin.gif Sakiau, jau gal kazkaip reik pradet mastyti,liudna jai vienai juk.. ax.gif
Rudeni vel noris kazkur vaika lesiti i bureli,nes jai labai noris dainuoti,sokti..Siaip lankom yamaha,bet galvoju,kad gal laikas jau ja pakeisti,kur vaikui butu daugiau veiksmo...Gal Vilnietes galite,kazka pasiulyti,gal kas kas savo mazylius leidziate,turite geru atsiliepimu?
Atsakyti
Sveikos,

Apmirusi musu temute blush2.gif

Del bureliu Vln, tai as irgi svarstau, kur butu galima vaika leisti (noreciau i futbolo treniruotes ar kur nors kitur, kur vaikas turetu galimybe uzsiimti fizine veikla). Kitu uzsiemimu, rodos, ir darzelyje bei namie pakanka smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš galvoju pabandysiu darželyje į kovos menų niet nam burelį leist smile.gif Kiek domėjausi, visai geras dalykas, tai tikiuosi, kad patiks smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As irgi galvoju Evelina leisti i koki bureli. Pati sako kad nori ciuozti ant ledo, cia po apsilankymo Akropolio kavineje su vaizdu i ledo arena. Gal kuri bandet vaikus nusivest siaip paciuozinet ar dar per anksti? g.gif

Tikrai jau daug rugsejinuku turi/laukia jaunesniu broliuku ar sesuciu. As pries puse metu sakiau kad turbut man ir vienos uzteks, o dabar jau dazniau pagalvojam apie broliuka blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi jau laukiam broliuko wink.gif nuo pat pradziu toks metu skirtumas geriausias atrode smile.gif del bureliu - bandysim choreografijos mokykla lankyti, sokt megeja biggrin.gif
Atsakyti
Evelinna, sveikinu! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Sveikinu ir as Evelina wub.gif 4u.gif Kiek jau laiko ? rolleyes.gif

Stela eis i dainavimo pamokeles, vis neprisiruosiu nulekt del baseino pasidomet, nes ir plaukt noretu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 08 31, 11:34)
Evelinna, sveikinu! 4u.gif  wub.gif

kaip sese su broliu sutaria?pas mus visiskas ignoras...
Atsakyti
QUOTE(Paulyna @ 2014 09 04, 13:59)
kaip sese su broliu sutaria?pas mus visiskas ignoras...


Dabar jau pradeda žaist kartu, tai stogas kilonajasi biggrin.gif Aišku visko būna, o daugiausiai buvo, kai sesė ėmė šliaužiot, domėtis daiktais ir dar jokio suvokimo apie dalinimąsi ir t.t. neturėjo. Tada buvo pykčių. Bet šiaip myli Vilius sesę labai smile.gif Nors aš galvoju, dar ir nuo vaiko charaterio priklauso tokie dalykai, kiti gal yra labiau individualistai ir nereikia iš jų per daug draugysčių reikalauti. Viskas su laiku ateis.
Atsakyti
Norėjau pasitarti dėl mūsų FB grupės – nors ten ir neberašom, bet man nelabai patinka, kad ten yra pridėtų visai nepažįstamų žmonių ir jie kartais prideda kitus nepažįstamus, kažkaip nejauku unsure.gif Manyčiau, kad reikėtų pakeisti privatumo nustatymus, kad niekas naujas ten negalėtų jungtis ir net nematytų tos grupės FB, o nepažįstamus žmones išmesti, tik kažkaip nerandu tų privatumo nustatymų g.gif Jei kas mokat ir turit priėjimą (ten daug adminų teises turėjo, kiek pamenu) pakeiskit 4u.gif
Atsakyti
Matau, pikkolo jau pakeitė smile.gif O ką manot dėl ne mūsiškių išmetimo? Man tikrai nelabai patinka, kad visai nepažįstami mato mūsų senus pokalbius... dabar neatsimenu, bet gal ten kas ką labai asmeniško rašė.
Atsakyti