Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Vilniaus nuotakos

2014 metu Vilniaus Nuotakos




user posted image


Maloniai kviečiu visas Vilniaus 2014 m būsimas Nuotakas ir būsimus Jaunikius bendrauti, draugauti, dalintis patarimais, idėjomis !

Taipat sukūriau mums paštuka: 2014vilniausnuotakos@gmail.com siųskite savo pažinties ir pasipiršimo istoriją su prisegta Jūsų poros nuotrauka, nurodant nick'ą ir vestuviu data.

Malonaus ir Smagaus Bendravimo !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cococinelle: 23 rugpjūčio 2013 - 10:48
Na mergaitės aš savo istorija su nuotraukomis išsiunčiau į paštuka 4u.gif naujos nuotakos,jungkitės ir rašykite,duosiu slapukus kurios jau 2014 metu nuotakose bendravusios 4u.gif o naujokės gaus taipat daugiau čia pabendravusios ir atsiuntusios viska į paštuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cococinelle @ 2013 08 23, 11:37)
Na mergaitės aš savo istorija su nuotraukomis išsiunčiau į paštuka 4u.gif  naujos nuotakos,jungkitės ir rašykite,duosiu slapukus kurios jau 2014 metu nuotakose bendravusios  4u.gif o naujokės gaus taipat daugiau čia pabendravusios ir atsiuntusios viska į paštuka  4u.gif

jungiamės jungiamės, kai tik bus galimybė, parašysiu į paštuką porą gražių žodelių apie ir mus.

Tikiuosi, ir ši temutė bus naudinga beklaidžiojant po tūkstančius paslaugų pasiūlymų
Atsakyti
Puiku,aš tai gan netrumpas istorijas parašiau apie susipažinima ir pasipiršima blush2.gif biggrin.gif manau bus naudinga ir smagu čia bendrauti ir dalintis idėjomis,rūpesčiais su tomis kas švenčia Vilniuje vestuves 4u.gif

Kaip jau vieta jūs išsisrinkę esat ? smile.gif

Ms kaip ir turime,Vila Glorija,bet mastau kažka geresnio galima už tokia suma rasti,nes ir del maisto labai bijau ten g.gif galvoju apie Ramada viežbuty,kiemelis ten labai gražus,dar Šekspyro viežbutis ir Artis Centrum... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cococinelle @ 2013 08 23, 13:56)
Puiku,aš tai gan netrumpas istorijas parašiau apie susipažinima ir pasipiršima  blush2.gif  biggrin.gif manau bus naudinga ir smagu čia bendrauti ir dalintis idėjomis,rūpesčiais su tomis kas švenčia Vilniuje vestuves  4u.gif 

Kaip jau vieta jūs išsisrinkę esat ?  smile.gif

Ms kaip ir turime,Vila Glorija,bet mastau kažka geresnio galima už tokia suma rasti,nes ir del maisto labai bijau ten  g.gif galvoju apie Ramada viežbuty,kiemelis ten labai gražus,dar Šekspyro viežbutis ir Artis Centrum... ax.gif

mes jau rezervavome labai paprastutę sodybą netoli Vilniaus "pas Heleną"
Atsakyti
žalios_pėdutės jauki ir faina sodyba 4u.gif ,man pats namas labai pajury primena,Neringoje daug tokiu panašiu namuku wub.gif
Atsakyti
Miglionka faina istorija ir labai graži foto wub.gif tad laukiame dabar čia taves 4u.gif

žalios_pėdutės kai skaičiau viska ir isivaizdavau 4u.gif nuostabi istorija ir ne ka prastesnis pasipiršimas thumbup.gif wub.gif ir mūsu tokia pati Vestuviu diena!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cococinelle: 23 rugpjūčio 2013 - 16:08
QUOTE(cococinelle @ 2013 08 23, 16:07)
Miglionka faina istorija ir labai graži foto  wub.gif tad laukiame dabar čia taves  4u.gif

žalios_pėdutės kai skaičiau viska ir isivaizdavau  4u.gif nuostabi istorija ir ne ka prastesnis pasipiršimas  thumbup.gif  wub.gif ir mūsu tokia pati Vestuviu diena!!!  thumbup.gif



cococinelle ir žalio_pėdutės Labai įdomios ir labai skirtingos istorijos,bet dėlto ir įdomu smile.gif Jus taip gražiai viską aprašėte, o aš trumpai ir be jokios romantikos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglionka @ 2013 08 23, 17:21)
cococinelle ir žalio_pėdutės Labai įdomios ir labai skirtingos istorijos,bet dėlto ir įdomu smile.gif Jus taip gražiai viską aprašėte, o aš trumpai ir be jokios romantikos biggrin.gif


cococinelle kodėl pradėjot abejot dėl Vila Glorija? Manau tos salės grožis atperka visą maisto skonį. O kiek teko valgyti Belmonte pačiame, nežinau ar ten tiek patys virėjai ar ne, na bet man skanu buvo. O beto, manau niekada taip nebus, kad visiems viskas skanu bus, nes skoniai skiriasi smile.gif
Atsakyti
Miglionka bet užtat jūsu abieju foto atperka viska biggrin.gif 4u.gif

Del salės, manau galime geriau kažka rasti,mes ja esame užsirezervave,tad kaip ir plana B turime ax.gif bet planas A mano yra dar paieškoti kažko geriau biggrin.gif laiko turime,tai ir ieškome, nemažai atsiliepimu girdejau kad tai nuvalkiota vieta,kad jeigu nori seno maisto - važiuokite ten...ir t.t ir panašiai doh.gif mane trauke senamiesčio viežbučiu kiemeliai,bet bijau tada kaip su garso apribojimais ten būtu ir panašiai doh.gif pasimetus esu... unsure.gif noriu tos vietos,man sale nuostabiai graži,ir toleliau nuo visu,muzika kiek norime leisti galėtume ir pati vieta...bet bijau labai del maisto verysad.gif taipat planuotoja nepuikiausiai apie ta vieta atsiliepia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
nuostabi istorija ir ne ka prastesnis pasipiršimas thumbup.gif wub.gif ir mūsu tokia pati Vestuviu diena!!! thumbup.gif
dėkoju, dabar tik pačiai kartais gėda dėl to, kad nieko originalaus nesugalvojau ir kad taip juokingai gavosi. O dėl datos, tai taip, pastebėjau. Džiugu! gal net kur prasilenksim biggrin.gif

QUOTE
Jus taip gražiai viską aprašėte, o aš trumpai ir be jokios romantikos biggrin.gif
daug žodžių ne visada reiškia geresnį pasakojimą


QUOTE
  Miglionka bet užtat jūsu abieju foto atperka viska biggrin.gif 4u.gif
tikrai nuostabi nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
žalios_pėdutės viskas gerai su pasipiršimu, juk dariai kaip širdis liepė 4u.gif

Apie kokias spalvas galvojate šventes dekorui ? ax.gif

Atsakyti
QUOTE
Apie kokias spalvas galvojate šventes dekorui ? ax.gif
dar iki žiedelio atsiradimo ant piršto abu žinojo, kad tik ŽALIA ax.gif pamišę esamt dėl žalio ir dėl drambliukų, tad norim, kad mūsų šeimybėlė būtų sukurta jų draugijoj biggrin.gif Tik galvoju rinktis tokią šviesiai žalią, šiltą, gal su geltonais akcntukais, o ne žalia-juoda, nors tai irgi gražu, bet norisi daugiau jaukumo.

Be to, noriu kad tai primintų gamtą, tik labai bijau nulinkti į tą "kaimišką" stilių.
Bentram vaizde kažkas panašaus į tokias spalvas user posted image user posted image



o kokias rinksitės Jūs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 24 rugpjūčio 2013 - 08:36