Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Vilniaus nuotakos

QUOTE(Kleopatryte @ 2014 01 07, 03:55)
Norejau paklaust ar Doveika leidzia pasinaudot baznycios kiemeliu:))? jie ten toki maziuka turi sone? ar Jus nieko nedaret?

Šeip nežinau, nes mes nesidomėjome, bet ir tą aikštutė šalia labai graži smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pastebejau,jog siais metais daug kas zvalgosi i Traku Galve.
Mes taip pat planavome vestuveles 2014 taciau atidejome 2016 metams,bet spejome pasizvalgyti ivairiuose vietose,tarp kuriu yra Traku Galve. Taigi trumpai :
Sale tikrai ispudinga,grazesnes sales as niekur neradau ir vargu ar dar tokia BENT panasia rasiu unsure.gif Kainos irgi ganetinai mazos palyginus su Vila Nora ir kitom populiariom vietom,TACIAU kai kitais metais uzsiimsim vestuviu planavimu - nesirinksim T.G. Kodel? Mums savininke atskleide pora minusu (kurie mano atveju buvo dideli ir nepriimtini) :
1.Kadangi cia Trakai tai apie fejerverkus,ugnies zibintus,balionu leidimus i dangu pamirskit,tokio tipo pramogos draudziamos.
2. kas jau ziurejo ta vieta,tai pastebejo kad salia yra pilna gyvenamuju namuku ir salia artimiausios kibinines gyvena toks senas diedas kuris amzinai kvietineja policija doh.gif doh.gif doh.gif o juk nieks nenores skirstytis 22h ar klausyti lengvo tylaus jazz'o ir valgyti iki ryto biggrin.gif tad jeigu kas nores iseiti i balkona tai muzikantai tures nustoti groti - kai zmones gris paruke ir uzsandarins tvirtai duris tada gales muzikantai groti ir tai + - lauke girdesis. Savininke prisipazino kad klientai daznai likdavo nepatenkinti ir turedavo problemu su policija g.gif todel as is karto pasakiau kad aciu ne schmoll.gif . Nesinori kad laimingiausia diena tau sugadintu policijos vizitas nes kazkoks senas diedas pavyduolis kvietineja po 5 kart kol muzikos neisjungsi doh.gif

Gero planavimo ir bukit atidzios.Isklausynekit visko is savininku,maziausias detales,kad nebutu jokiu nesusipratimu smile.gif

Sekmes ! 4u.gif
Atsakyti
Na kas savaitgali i paroda?

http://www.musuvestuves.lt/
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2014 02 05, 23:02)
Na kas savaitgali i paroda?

http://www.musuvestuves.lt/



bandysim ax.gif

bet gal sekmadienį g.gif
Atsakyti
Na merginos, ar buvot parodoje Musu vestuves? kaip sekesi? ar viska jau radot?
Atsakyti
QUOTE(~Dziuliki~ @ 2014 02 09, 16:39)
Na merginos, ar buvot parodoje Musu vestuves? kaip sekesi? ar viska jau radot?


Nesąmonė man tos parodos - gal todėl, kad nemėgstu po parduotuves tąsytis - įbėgom su MB, apibėgom du kartus tą parodą kiek kojos neša, nusprendėm, kad mums čia nieko nebereikia, nes viską turime, ir išbėgome. Tiesa, jau išbėgus Limobusai sudomino. O pačioje parodoje makaroonsų paragavom, šokolado iš fontano. Nieko gero. Ilgai neužtrukom, tai laiko negaila
Atsakyti
Žiūriu, čia tylu, kaip visada ax.gif

Tai aš su kolektyviniu pasiūlymu 4u.gif :
yra toks planiukas bendrai įsigyti stiklinių šampano taurių, iš kurių prie bažnyčios ar CMB bus galima vaišinti svečius.
Taures planuojame pirkti IKEA, kur 6 vnt. stiklinių taurių kainuoja 10 lt.
Nutarta viso pirkti 100 taurių.
Kol kas akcijoje dalyvaujame tik dviese, todėl turėtumėme pirkti po 50 vnt.
Kuo daugiau jungsis prie šio kolektyvinio pasiūlymo, tuo po mažiau taurių reikės pirkti. thumbup.gif
O kai visos jas būsime panaudojusios, tai išsidalinsime po tiek, kiek kiekviena buvome nupirkusios (žinoma, išminusavę tiek, kiek buvome sudaužę).

Gaila tik, kad nebegalime priimti į savo būrį mergaičių, kurių vestuvės 2014-06-28 ir 2014-08-23 (čia mūsų, jau dalyvaujančių šioje akcijoje, dienos), nes tą pačią dieną gi nepavyks pasidalinti.

Kas nuspręsite jungtis, rašykite man, gal geriau į až smile.gif
Atsakyti
Merginos, kurios jau baigėte šeimo kursus, pasakykite, kur pasiimti tą pažymą? kur tą raštinę rasti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 02 19, 21:51)
Merginos, kurios jau baigėte šeimo kursus, pasakykite, kur pasiimti tą pažymą? kur tą raštinę rasti?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Jeigu kalbi apie arkivyskupijos šeimos centrą tai užlipi laiptais į antrą aukštą ir tiesiai durys. Man rodos informacija ant durų parašyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2014 02 20, 19:01)
Jeigu kalbi apie arkivyskupijos šeimos centrą tai užlipi laiptais į antrą aukštą ir tiesiai durys. Man rodos informacija ant durų parašyta. 4u.gif

ačiū
Atsakyti
Sveikos, merginos, visai norėčiau prisijungti į jūsų būrį smile.gif Gavau išsvajotąjį žiedelį dar rugsėjį, bet tik dabar nusprendėme, kad tuoksimės šią vasarą, jos pabaigoje. Buvau susiėmusi už galvos, kai pamačiau, kad ir fotografai ganėtinai užbukinti, ir šventės vietos.. Bet lyg ir po truputį viskas sprendžiasi. Vietą kaip ir rezervavom (svarstėm apie tą pačią aukščiau minėtą Trakų Galvę, ten tikrai be galo gražu, sakė skanus maistas ir, palyginti, kaina gera, bet apsistojom tiek Europos parku), fotografę irgi, labai laukiu atsakymo iš vedėjo.. Ir kasdien, mirkdama straipsniuose apie vestuves, dekorą, supratau, kad mane apsėdo vestuvių manija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2014 02 22, 00:15)
Sveikos, merginos, visai norėčiau prisijungti į jūsų būrį smile.gif Gavau išsvajotąjį žiedelį dar rugsėjį, bet tik dabar nusprendėme, kad tuoksimės šią vasarą, jos pabaigoje. Buvau susiėmusi už galvos, kai pamačiau, kad ir fotografai ganėtinai užbukinti, ir šventės vietos.. Bet lyg ir po truputį viskas sprendžiasi. Vietą kaip ir rezervavom (svarstėm apie tą pačią aukščiau minėtą Trakų Galvę, ten tikrai be galo gražu, sakė skanus maistas ir, palyginti, kaina gera, bet apsistojom tiek Europos parku), fotografę irgi, labai laukiu atsakymo iš vedėjo.. Ir kasdien, mirkdama straipsniuose apie vestuves, dekorą, supratau, kad mane apsėdo vestuvių manija. biggrin.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti