Įkraunama...
Įkraunama...

2014 m. Vilniaus nuotakos

QUOTE(melle @ 2014 06 13, 15:19)
Sveikos 4u.gif Noreciau ir as jungtis i jusu buri. Musu svente bus rugsejo 6 d. Planuotis pradejome jau nuo spalio, visada buvau super atsipalaidavus, nes dar daug laiko, o dabar jau neramu darosi...
Dabar irgi ieskau kaip tik kur gerai padarytu manikiura/pedikiura. Ir svarstau ar verta prisiauginti blakstienas g.gif


dėl blakstienų - tai aš norėjau, bet mane kosmetologė atkalbėjo. Nežinau, turbūt būsiu natūrali smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif smagu, kai matau, jog tą pačią dieną mūsų bus daug smile.gif aš taip pat buvau rami, kad dar daug laiko - bet kuo toliau, tuo baisiau darosi smile.gif
Atsakyti
O kodėl atkalbėjo dėl blakstienų priauginimo, jei ne paslaptis? smile.gif Nes pati planuoju prisiauginti blakstienas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wakara: 14 birželio 2014 - 20:46
QUOTE(wakara @ 2014 06 14, 21:45)
O kodėl atkalbėjo dėl blakstienų priauginimo, jei ne paslaptis? smile.gif Nes pati planuoju prisiauginti blakstienas...


Tiesą sakant pasiūlė per vestuves nedaryti nieko, ko gyvenime nesu dariusi, nes per vestuves mažiausiai reikalingi netikėtumai - pasitaiko visokių atvejų, kad ir alergija gali sukilti arba tiesiog nepatogumas gali jaustis. Žinoma galėjau pasibandyti tuo metu, kai dar buvo likę daug laiko iki vestuvių, bet pasakė, kad priaugintos silpnina savąsias - savos gali imti lūžinėti, praretėti. Kadangi mano ir taip tankios juodos, nenoriu rizikuoti. Taigi, nusprendžiau padažys ir bus gerai. O nagus tai gelinius darysiuosi. Ankščiau tokius darydavausi, tai žinau ko tikėtis. Bet ir nagus gelinius pasidarius kažkoks nepatogumas kurį laiką juk jaučiamas. Prie šio nepatogumo, žinau, per kelias dienas priprasiu, o su blakstienomis to paties nenoriu, nes nenoriu vestuvių dieną neįprastų pojūčių, kaip ir sakiau smile.gif
Atsakyti
As irgi del panasiu priezasciu dvejoju. Kazkada bandziau prisiklijuoti blakstienas, tai kazkoks kosmaras, neisbuvau nei penkiu minuciu, teko nusiimti. Su priauginamom gal taip nebutu, bet vis tiek... Nors mano tikros blakstienos trumpos, sviesios ir visai ne riestos, tad noretusi prisiauginti... Zodziu nezinau ka daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LemonArMona @ 2014 06 16, 15:03)
Tiesą sakant pasiūlė per vestuves nedaryti nieko, ko gyvenime nesu dariusi, nes per vestuves mažiausiai reikalingi netikėtumai - pasitaiko visokių atvejų, kad ir alergija gali sukilti arba tiesiog nepatogumas gali jaustis. Žinoma galėjau pasibandyti tuo metu, kai dar buvo likę daug laiko iki vestuvių, bet pasakė, kad priaugintos silpnina savąsias - savos gali imti lūžinėti, praretėti. Kadangi mano ir taip tankios juodos, nenoriu rizikuoti. Taigi, nusprendžiau padažys ir bus gerai. O nagus tai gelinius darysiuosi. Ankščiau tokius darydavausi, tai žinau ko tikėtis. Bet ir nagus gelinius pasidarius kažkoks nepatogumas kurį laiką juk jaučiamas. Prie šio nepatogumo, žinau,  per kelias dienas priprasiu, o su blakstienomis to paties nenoriu, nes nenoriu vestuvių dieną neįprastų pojūčių, kaip ir sakiau smile.gif


Man taip pat ta pati sake- neduok die dar bus kokia pasaline alergine reakcija, tai tik vargo papildomo bus... As buvau uzsiklijavus tas blakstienas priklijuojamas tai mb labai nepatiko- sake, kad labai nenaturaliai atrodo, kaip leles, o man tai visai grazu tokios tankios blush2.gif bet klausysiu vyro, nes dar neatpazins prie altoriaus biggrin.gif
Beje, maza smulkmenele- kokios spalvos pedkelnes ar kojines mausites? baltos ar kuno spalvos?
Atsakyti
As jau apsisprendziau del blakstienu - nesiauginsiu smile.gif

Del pedkelniu/kojiniu, tai manau kuno spalvos rinksiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashtrri @ 2014 06 06, 14:03)
LABAI ačiū už info. Vestuvės rugsėjį, svečiai jau pakviesti, tad liksime Šv. Kryžiaus bažnyčioje. Kaip suprantu, vis tiek reikės pašnekėti su kun. Doveika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina1989: 17 birželio 2014 - 23:11
QUOTE(melle @ 2014 06 17, 19:10)
As jau apsisprendziau del blakstienu - nesiauginsiu smile.gif

Del pedkelniu/kojiniu, tai manau kuno spalvos rinksiuos smile.gif

mastau nesidet isvis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 06 19, 12:30)
mastau nesidet isvis  g.gif


As irgi planuoju nesideti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extra_Dee @ 2014 06 23, 23:09)
As irgi planuoju nesideti  g.gif


Nesidėsiu ir aš 4u.gif
Panelės, ar mokotės vestuviniam šokiui ar visgi šoksit paprastai ir ekspromtu?
Mes nusprendėm nesimokyti jokio šokio, šokti paprastai, daina bys lyrinė lėta
Atsakyti
Sveikos, noriu prie jūsų prisijungti smile.gif Mūsų vestuvės jau ant nosies, nė mėnesio neliko. Metus laiko nieko neveikiau ir nesijaudinau, o dabar jau atrodo tokie virpuliukai vaikšto... rolleyes.gif
Atsakyti