Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukai

Luna, Ernesta irgi mėgsta vairuoti. Vyras pasisodinęs ant kelių leidžia mūsų keliuku link namų parvairuoti, ten mašinų tiek nėra smile.gif

Mums su darželiu įvairiai būna. Mieliau būtų namuose nei darželyje doh.gif nežinau kaip nuo rudens į mokyklą ji eis doh.gif aš jau parašiau prašymą į PUGiukus nuo rugsėjo 1-os.
Raides mokomės, mėgsta rašyti, bet tik tas raides kokias ji nori tuo metu. ir neseniai išmoko parašyti savo vardą smile.gif
Atsakyti
Pauliui tetis sodo takeliu irgi leidzia pavairuot, apskritai, tetis pas mus pamises del masinu, tai auginasi sau kompaniona, jau ir su kartingais vazineja kuo puikiausiai jis.

I musu pasirinkta paruosiama mokykla, galima pateikt prasymus tik nuo kitos savaites, tikiuosi pateksim, nes priima tik 20 vaiku, o norinciu... Vakar skambino is baseino, i kuri buvom uzsirase, tai pagaliau, baige remontus ir nuo pirmadienio prades lankyt baseino treniruotes, dabar turim misija iki vasaros ismokt plaukt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes su Korneliuku gyvenam dviese, na dar šuo. Tėtis išvažiavo į Angliją ilgam. Jau trys mėnesiai jo nėra namie. Gaila, nes vaikui tėvo reikia...
Korneliukas puikiai moka skaičiuoti iki šimto, pažįsta raides, tik aš turiu diktuoti kai rašo ką nors. Tai tėtei laiškus rašo wub.gif Mėgsta žaisti domino, domisi šachmatais (tik aš jais žaisti nemoku, pamokėles gauna iš mamos draugo), dabar užkibo ant monopolio. Mokomės finansų – susimokėti mokesčius, nusipirkti namą, grąžą atiduoti ir panašiai biggrin.gif
Šiaip jis lėtas vaikas, bet darželyje apsiginti moka. Dėl to labai džiaugiuosi, nes buvo kilęs nerimas. Dabar ieškau šokių užsiėmimų mokinti klasikinius šokius (valso, tango ir panašiai)...
Paruošiamą grupę lankys darželyje, nes vis dar mėgsta pamiegoti pietų miego. Mokyklos neišrenku, nes bijau, kad nėra pasirinkimo visai sad.gif Tikriausiai vesiu į tą, kur sustiprinta matematika ir muzika...
Atsakyti
Sveiki mamukai,
gal kas prisimenate mūsų fotki slaptažodį, jei nesunku į meskite į až. Ačiū.
Atsakyti
Apie mokykla kalbat, tai mes dar pabusime darzelyje, nors Amelija ir skaito ir raso ir sudeda, atima, taciau labai issiblaskius, sunkiai susikaupia, skraido padebesiais smile.gif Kai ateinu Amelijos pasiimt is darzelio, tai jau buna 3 vaikus pasieme, t.y. jie apsirengia ir iseina, o Amelija viena bata vis maunasi... Vis raginti reikia, nes jai vis kazkokiu kitu reikalu atsiranda biggrin.gif Sokiu darzelyje nuo kito menesio nebelankysim, prades rimciau i gimnastika vaikscioti, uzsiemimai bus 2,3,4 ir 5. Truputeli uzimsim smile.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Vis pagalvoju apie mūsų temutę smile.gif gaila, kad visai niekas nebebendrauja... Kaip gyvena mūsų spaliukai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2015 06 21, 19:41)
Sveikos!  4u.gif

Vis pagalvoju apie mūsų temutę smile.gif gaila, kad visai niekas nebebendrauja... Kaip gyvena mūsų spaliukai? smile.gif

Gyvenam gerai! Baiginejam paruosiamaja, kolkas mokslai sekasi gerai. Nors namuose daug nedirbam prie namu darbu. Kaip visada mes mieliau renkamės kitokia veiklA nei namų darbai , kitaip vaikystės ir nebebutu rolleyes.gif Nebent tai meniniai uzsiemimai.ir skaityt mėgsta yra stipresniuju grupeje.

Uzvakar Ieva " rado " dantį naują ,krūminis dygsta , taip keista apsidžiaugiau Kaip pirmą dantį pamačius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2015 06 22, 00:18)
Gyvenam gerai!  Baiginejam paruosiamaja, kolkas mokslai sekasi gerai. Nors namuose daug nedirbam prie namu darbu. Kaip visada mes mieliau renkamės kitokia veiklA nei namų darbai , kitaip vaikystės ir nebebutu  rolleyes.gif Nebent tai meniniai uzsiemimai.ir skaityt mėgsta yra stipresniuju grupeje.

Uzvakar Ieva " rado " dantį naują ,krūminis dygsta , taip keista apsidžiaugiau Kaip pirmą dantį pamačius  biggrin.gif


Šaunuolė Ieva! Tomutė nuo rugsėjo keliaus į paruošiamą grupę. Skaityt nemoka, raides ir skaičius pažįsta. Namie mes visiškai nesimokom smile.gif

Maniškė jau visus keturis krūminius turi ir pieniniai keturi iškritę smile.gif apačioj jau užaugę, o viršuj tokie juokingi biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergytės,
Valdukas dar su visais dantukais,niekas nekliba dar smile.gif
nuo rugsėjo pradėsim eit į paruošiamą grupę mokykloje, mokytis nenori biggrin.gif vieni žaidimai galvoje biggrin.gif niekaip nepriverčiu mokintis,dabar dviratis valdo, nupirkom 24colių ratais tai lekia su vėjeliu, kokie dar mokslai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Pas mus irgi dantys dar visi ir nė negalvoja krist. Darželyje jau daug su iškritusiais laksto, tai ir jis nori, net atsisako valytis, neva taip greiciau iškris smile.gif o aš prašau dar palaikyt iki rugpjūčio galo visus, nes planuojam krikštynas, tai noriu, kad dar gražus pabūtų nuotraukoms, nes man nėra nieko baisiau kai tie dantys pradeda krist...

I paruošiamą užrašiau, bet jaučiu pasuosim... Ten ne darželis, nieks per daug nesigilina taip jau, ta prailginta grupė po pamokų man nerimą kelia, nes pasiimt po pamokų galimybės nėra, plius kitą vasarą nelabai yra kur ir kas ji pažiūrės taip ilgai, tai kažkaip neapsisunkinsim savęs rūpesčiais ir paliksim darželyje, nors aš visom keturiom, taip sakant, už mokyklą esu 4u.gif
Atsakyti
Ieva būna mokykloje nuo 8.15 iki 4.30. Pergyvenau pradzioj bet kažkaip viskas buvo gerai visą laiką smile.gif Po mokyklos dar ir i parką, namu darbams uztenka pilnai jegu.
Dantys dar nekliba, 2 dantukai uzplombuti, mazos skylutes buvo.
Atsakyti
Labas.

Senokai rodžiausi. smile.gif

Mes dar irgi su visais dantukais. smile.gif sausio pradžioj važiavom vieną taisyti. Tai šauniai leidosi, net gydytoja sakė kad mielai keistųsi į vaikų gydytoją, jei visi taip gerai sėdėtų. O va praeitą mėnesį vedžiau į polikliniką, tai vaistus leido suleisti, o taisyti niekaip... unsure.gif o atrodo ir gydytoja jauna, ir gražiai įkalbinėjom.... Išėjom netaisytu dantuku ir atnėmusia lūpa doh.gif kol neskauda tai tempiam, kai pradės skaudėti, važiuosim vėl pas tą gydytoją kur pirmą kartą taisėm doh.gif

O prieš savaitę turėjom "avariją". Važinėjosi dviratuku ir kažkaip jai ten gavosi, kad krito ir tiesiai į asfaltą veiduku dėjosi blink.gif kažkaip negerai jaučiuosi, nes tuo metu nežiūrėjau kur ji, o ruošiau mažiukę jau važiuoti namo. Tik išėjom į lauką - žiūriu vienas kaimynas dviratuką stumia, kitas ant rankų neša. Vaiko veidas kažkokia tragedija - kakta apibrozdinta, nosis kruvina, lūpa ištinus iki nosies, rankytės kruvinos. Tai aš tik už vaiko, į mašiną ir į priimamąjį. Ten gydytojas apžiūrėjo, padarė nuotraukas, sutvarstė ir išleido namo. Labai bijojau kad nebūtų smegenų sutrenkimo ir kad nosis nebūtų lūžusi. Ačiū D, atsipirkom išgąsčiu ir nubrozdinimais, dantukai liko vietoje. Purškėm vaistukais, tai neįtikėtinai greitai sugijo, vakar nosytės šašas visiškai nusilupo. Ant nosytės liko randas, tai dar mėginsim dar pirkti randams gydyti tepaliuką.

O man liko vos mėnuo atostogų. verysad.gif taip mielai dar antrus metus namie prabūčiau, bet deja deja....
Atsakyti