Įkraunama...
Įkraunama...

Spaliukai

sveikos. Rokui dantys nekliba o baisiai norėtų biggrin.gif nes pusseserė jau seniai be dantų biggrin.gif nu bet nieko... ana diena iš vis suskėlė kad reik dantis siūlais pririšt kad neiškristų biggrin.gif nu čia paistalai po darželio biggrin.gif
Skaityt išmoko pirmas grupėj tai kai pernai atėjo rugsėjį jau skaitantis auklėtoja vis bandė išsiaiškint ar jos neišdurinėja biggrin.gif o paskui atsargiai paklausė kaip mes jį čia išmokinom biggrin.gif ogi niekaip pats norėjo pagavo kampą kaip tai daroma ir vuolia. bet dabar tas bumas aprimo ir nesiveržia skaityt jei nenori bet užbanguoja, kad sėdi vienas skaito knygelę. bet nenorim apleist kad jau išmoko tai skaitom pasakas vare taip: vienas ar du sakiniai jo skaitomi o jau kokia likusi pastraipa mano skaitoma smile.gif
bet visa vasara buvom atradę biblioteką ir jos lobynus tai vienu kartu 4-5 knygas nešėmės tai super motyvuoja nes pats rinkosi aš nesikišau smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Atgijo pokalbiai bigsmile.gif

Mes jau 2 dantukus pametem smile.gif pirma istraukem seses pirmo gimtadienio proga, o antra teko skubiai vezt pas gydytoja, nes apziurejau, kad pieninis dantukas dar yra, o uz jo jau nuolatinis lenda, tai gydytoja pirstu ji "isverte" smile.gif manau apziurejau laiku, tai labai tikiuosi, kad neliks nelygus.

I mokykla eina noriai. Ten sava "chebra" is darzelio suejo, tai jie ten draugauja. Dziaugiuosi, kad isleidau i mokykla, o ne palikau darzelyje. Kai maniske tokia aktyvi, tai jai sunku adaptuotis buvo. Ji vis dar isivaizduoja kad ten tokia pat tvarka kaip darzelyje, bet bendrom pastangom jau lyg persilauze. Jau gauna pagyrimus.
Be to lankom muzikos mokykla ir bandysim eiti mokintis dainuoti smile.gif
Atsakyti
Labuka! Ziuriu jau ir mokylinuku yra smile.gif Amelija dar palikau darzelyje, kai ji pas mane tokia jautruole, nusprendem, kad dar tegu pasidziaugia darzelio teikiamais malonumais (nors pietu miegas, tai kosmaras) smile.gif Skaityti jau moka, vakar pirma knygele savarankiskai perskaite, labai dziaugiasi. Taip pat raso, skaiciuoja, sudeda-atima. I mokykla drasiai galejo eit, bet vis tevu baimes... smile.gif Gimnastikos nebelanko, siais metais baletas ir anglu kalba darzelyje smile.gif Dantu dar nepametem, nors jau labai norisi... Abu priekiniai kliba smile.gif As uz FB grupe!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bombonciuke: 19 spalio 2015 - 14:34
QUOTE(Bombonciuke @ 2015 10 19, 14:33)
Labuka! Ziuriu jau ir mokylinuku yra smile.gif Amelija dar palikau darzelyje, kai ji pas mane tokia jautruole, nusprendem, kad dar tegu pasidziaugia darzelio teikiamais malonumais (nors pietu miegas, tai kosmaras) smile.gif Skaityti jau moka, vakar pirma knygele savarankiskai perskaite, labai dziaugiasi. Taip pat raso, skaiciuoja, sudeda-atima. I mokykla drasiai galejo eit, bet vis tevu baimes... smile.gif Gimnastikos nebelanko, siais metais baletas ir anglu kalba darzelyje smile.gif Dantu dar nepametem, nors jau labai norisi... Abu priekiniai kliba smile.gif As uz FB grupe!! smile.gif

Laba. Oho kaip daug visko mokat jau. Mes dar skaityt, 4 raidžiu žodelius šiaip ne taip, skaičiuoja ir pažysta ta prasme garsiai skaitmenis pasako iki 100 gal g.gif , sudėt atimpt, net nežinau, bent namie tokių užduotėlių nedarom, rašyt visai nerašo,žodžiu, raidelestai pažysta smile.gif . Darželi sakė, per užduočių darymo pamokėles, žiauriai išsiblaškes būna. Jau pradedu bijoti mokyklos...
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2015 10 19, 15:59)
Darželi sakė, per užduočių darymo pamokėles, žiauriai išsiblaškes būna. Jau pradedu bijoti mokyklos...

Maniskis mokykloj issiblaskes, dairosi, sukiojasi....
Atsakyti
Laba smile.gif

Apkalbėjom savaitgalį su Ligrafi ir KPM SM, įlindai šian, o čia yra gyvų thumbup.gif

Ieva vakar pirmą dantį namo rankoj parsinešė, tai atėjo naktį dantukų fėja smile.gif

Eina damutė į mokyklą į priešmokykliné grupę, nors visi jau siūlë leist į pirmą klasę - ir skaito, ir rašo ir sudeda bei atima smile.gif Bet tegul dar papramogauja priešmokyklinėj, po to gi 15 metų mokysis smile.gif
Atsakyti
Jei kas kursit FB grupę, tai duokit kokią žinią prisijungsim smile.gif

Atsakyti
Sveikos ikimokyklinukų ir bedančių mamkos, sentimentai mane užpuola,kaip mes čia šauniai visos susibendravome ir džiugu,kad vis viena akim įlendam paskaitinėti:)
Mes pakolkas su dantukais,parengiamojoj einam į darželį,labiau draugaujam su skaičiais,nei su raidelėmis(tikrai jau ne į mamą) :lotuliukas:Jokia užklasine veikla nesidomi,na tik dainuoti vaikšto į chorą,neaišku kiek ilgam:) Namuose pasidarė labiau savarankiškesnis,namų ruošos darbams prispaustas,nes turim dar vieną brolį,tai mamos pagalbininkas:)Ir man garsiai šaukit jei FB grupė bus:)
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif Oi kaip senai buvau įlindus biggrin.gif
QUOTE(Žvačka @ 2015 10 21, 13:56)
Apkalbėjom savaitgalį su Ligrafi ir KPM SM, įlindai šian, o čia yra gyvų  thumbup.gif

Aga, pasirodo dar yra gyvų, smagu visai. bigsmile.gif

QUOTE(Laurukasr @ 2015 10 27, 11:07)
Jei kas kursit FB grupę, tai duokit kokią žinią prisijungsim smile.gif

Nu yra senai ta grupė-Mamytukai smile.gif (tik pasirašykit kad esat iš SM mūsų temos, nes Žvačka sakė, kad nori prisijungt daug visokių svetimų mamų biggrin.gif), bet kažkaip visos tyli...
Atsakyti
Sveikos gyvos wink.gif
Neturėdama ką veikti įlindau pasižiūrėt ar čia kas vyksta,ir vau bigsmile.gif

Maniškė liko darželį,ten lanko pireš mokyklinę,mokosi skaityt ir rašyt.Namie mokytis nenori,tai aš ir nesivarginu biggrin.gif
Urtei iškritę jau 5 dantukai,ir šeštas jau kliba.Baisi bedantė šypsena,kaip vampyriukė atrodo doh.gif Bet save guodžiu,kad į pirmą klasę eis jau graži smile.gif

O FB grupė jau seniai yra,tik kad ten mūsų mažuma smile.gif
Atsakyti
Laba, mes namie ir nesimokinam smile.gif bet atėjo laikas ir jau Tomutei užėjo noras skaityti smile.gif ir visai gražiai skiemenukus jungia... Paprašiau leidimo prisijungti prie grupės wink.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Mes i paruošiama daržekyje einam. pažystam ir skaičius ir raides, tik vat u skaitymu tai dar nekaip. dantu smile.gif kus irgi visus dar turim smile.gif Kazkaip visai neskuba jis pas mane niekur biggrin.gif
Užmačiau, kad yra grupė FCB, tai pabandysiu įsiprašyti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti