Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Liepinukai

QUOTE(spanieliuke @ 2013 08 30, 22:30)
gerai,kad galit puosti wub.gif
pas mus kombis,kombis,lietaus rubai,tada vel lietus rubai + pasiltinti lietaus rubai,termo rubai,fleece megstukai,kepures, botai,pasiltinti botai,zieminiai batai ir t.t. biggrin.gif
grupes viduje draudziama su batais buti (tame tarpe ir tapkytemis),koja turi kvepuoti ir lakstyti be jokiu apavu,tai po kojiniu,pedkelniu laksto smile.gif
uh,ale visai kitokie rubu "meniu" smile.gif

biggrin.gif pas mus tas pats ,tik vat vasara tai trenigines maunu .kad i wc pas nueitu ,nu ir ilgom rankovem bliuskes butina ,nauju rubu pirkt nieko nereik,naminiai tinka ,vat tik lietaus rubus ieskau kas dien kur ispardavimai biggrin.gif
Atsakyti
Mes i darzeli rengiames su maikute trumpo rank., maikute ilgom rankovem ir sijonas , sarafaniukas + pedkelnes.
Cia ruseni, ziema. Plius, jei grupej vesiau - megztukas.

o vasara, aisku be pedkelniu.
SU dzinsais niekad neinam, man rodos nepatogu g.gif
Sunu rengdavau su treninginem kelnem arba pedkelnes + sortukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 08 31, 18:44)
Mes i darzeli rengiames su maikute trumpo rank., maikute ilgom rankovem ir sijonas , sarafaniukas + pedkelnes.
Cia ruseni, ziema. Plius, jei grupej vesiau - megztukas.

o vasara, aisku be pedkelniu.
SU dzinsais niekad neinam, man rodos nepatogu  g.gif
Sunu rengdavau su treninginem kelnem arba pedkelnes + sortukai  biggrin.gif

jei dzinsiukai ne elastiniai,tai pritariu,kad nepatogu,bet pvz as saviskei turiu keleta skinny tipo dzinsiuku, tai jie tokie man net ne visai dzinsai, o storos tympos labiau biggrin.gif tai su tokiais kazkaip atrodo turetu nebuti labai nepatogu, nes tikrai labai tamprus, is esmes jie beveik tas pats kas tampres,tik siek tiek storesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diaaa: 01 rugsėjo 2013 - 00:09
QUOTE(Diaaa @ 2013 08 31, 23:08)
jei dzinsiukai ne elastiniai,tai pritariu,kad nepatogu,bet pvz as saviskei turiu keleta skinny tipo dzinsiuku, tai jie tokie man net ne visai dzinsai, o storos tympos labiau biggrin.gif  tai su tokiais kazkaip atrodo turetu nebuti labai nepatogu, nes tikrai labai tamprus, is esmes jie beveik tas pats kas tampres,tik siek tiek storesni.

tai cia tie jeginsai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 09 01, 10:48)
tai cia tie jeginsai smile.gif

ai as tai tu pavadinimu visu ne nezinau, bet va sitie tampomi skiniukai tai man patinka, tokie mano akimis gan patogus,tai kartais manau tikrai vilksiu jais ax.gif
Atsakyti
Mes jau apsipirkom i darzeli eiti.. musu rubu meniu tai, pilkos pedkelnes arba baltos kojinytes, pilkas sijonukas, balta maikute arba marskinukai ir zalias megstinis arba zalias dzemperis, juodi uzdari batukai. I lauka botai ir lietaus rubai. Ir nieko cia daugiau ismastyt negalima smile.gif
Atsakyti
Labas dienas- visus su pavėluota žinių ir mokslo diena 4u.gif
G. šiandien išžygiavo į naują grupęs pas naujas auklėtojas, o K- tapo pirmokėle cray.gif auga vaikai....... taip greitai......

p.s bandau prisimint, ar be manes yra dar kas, kas išleido pirmokėlį ar pirmokėlę? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 02 rugsėjo 2013 - 12:30
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 02, 13:29)
p.s bandau prisimint, ar be manes yra dar kas, kas išleido pirmokėlį ar pirmokėlę? g.gif  4u.gif

tikrai zinau,kad Sugar Free savo vyresneli siemet i pirma klase isleido, db svarstau - Smillos vyresnysis pirmokas ar jau antrokas g.gif


pas mus rugsejo pirmoji tik rugsejo vidury bus biggrin.gif buvo siryt vyras sutarties darzelyje pasirasyt,tai sia savaite dar sake tikrai remonto grupej nebaigs, kita savaite 50%,tai zodziu ne anksciau rugsejo vidurio tik keliausim ax.gif

man paciai siandien savotiska rugsejo pirmoji, turiu gi nauja kleckiuka bigsmile.gif atnese maziuka anksti pries 7, buvo ir asareliu,bet neilgai, nusiramines dar nusnudo nepilna valandziuke kol kiti susirinko,tai nubudes dar siek tiek neramus buvo,bet jau po kokio pusvalandzio kartu zaide,kate vaike, viskas jau buvo gerai,tik va manes is akiu vis nepaleido,jei tik i wc nubegdavau tai iskart is paskos leke ieskot smile.gif db miega visi rolleyes.gif
Atsakyti
tai kiek dabar turesi? tavoji panele i darzeli eis? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 02, 17:47)
tai kiek dabar turesi? tavoji panele i darzeli eis? g.gif  4u.gif

aha, maniske kai suremontuos grupe i darzeli iseis, o as liksiu su dviem- Medute ir naujuoju berniuku. ir dar kartais dar vienas berniukas bus, bet jis retai, ir tik po keleta valandu, kasdien tai tik du turesiu
Atsakyti
Aha, mano bernas i II klase siemet smile.gif Bet jam vel viskas kaip is naujo, nes nauja mokytoja ir nauja klase, nes ju klase isskirste po 5-6 vaikus i kelias klases... doh.gif
Atsakyti
Diaaa, kokio amziaus bus berniukai? smile.gif
Atsakyti