Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Liepinukai

QUOTE(Majukas @ 2013 09 03, 11:35)
Diaaa, kokio amziaus bus berniukai?  smile.gif

abu metuku ir 4men. Kadangi visus ,kuriuos priziurejau, ateje nuo metuku, tai sitie jau man dickiai:) va siandien naujajam draugui dar tik antra diena, bet toks vaizdas,kad jau koki menesi cia- viskas jam sava,eina zaidzia,valgo gerai, miega,miega gerai, aisku dar palyginus maziukas vis tiek pries kitus, tai va jau pries pietu miegeli ir pazirzeno, nes jau nuvarges buvo, bet siaip tai laaabai gerai adaptacija ivyko tiek jam, tiek man. o kai pamiegojes, pavalges ir sausas tai auksinis vaikas- zaidzia sau ir vargo nematyt smile.gif su kitu draugu, kuris pas mus tik retkarciais uzsuks dar nezinau kada susitiksim,dar neskambino mama, bet jau susipazine esam, buvo atveziave ,pasibuvo valandziuke, tai ten irgi ispudis susidare kad vaikutis labai ramus, nes per valandziuke ne garselio is vaiko neisgirdau smile.gif
Atsakyti
smagu skaityt kad vaikai geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas @ 2013 09 03, 18:10)
smagu skaityt kad vaikai geri  smile.gif

man visi vaikai palyginus su maniske geri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 02, 12:29)
p.s bandau prisimint, ar be manes yra dar kas, kas išleido pirmokėlį ar pirmokėlę? g.gif  4u.gif

Yra, yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2013 09 03, 23:18)
Yra, yra  4u.gif

kaip sekasi? 4u.gif 4u.gif pas mus problemos su valgymu? užsakėm pietus, bet nevalgo doh.gif atseit neskanu...darželyje valgydavo...

laba diena ir laba naktis, esu po naktinės- užkąsiu ir einu gult doh.gif doh.gif apturėjau strioko- maniau jau, kad nestuke.gif bet atėjo raudonoji armija laugh.gif dabar galiu ramiai miegot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 05, 08:49)
laba diena ir laba naktis, esu po naktinės- užkąsiu ir einu gult doh.gif  doh.gif apturėjau strioko- maniau jau, kad nestuke.gif bet atėjo raudonoji armija laugh.gif dabar galiu ramiai miegot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

sakai per anksti ane, nesigaus ant 2015uju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Taip maniškis pirmokas smile.gif Labai džiugiai eina, keliasi, rengiasi ir pirmyn smile.gif Mokykla didelė, tai jis kaip skruzdeliukas tarp didelių smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2013 09 03, 23:18)
Yra, yra  4u.gif

QUOTE(Sugar Free @ 2013 09 05, 13:33)
Sveikutes smile.gif Taip maniškis pirmokas smile.gif Labai džiugiai eina, keliasi, rengiasi ir pirmyn smile.gif Mokykla didelė, tai jis kaip skruzdeliukas tarp didelių smile.gif

ir kaip sekasi? prašom plačiau plačiau biggrin.gif labia būt įdomu pasikalbėt ta tema. Maniškė irgi noriai eina, viskas lyg ir patinka, bet beveik visa savaitę nevalgė pietų rolleyes.gif nežinau kaip suktis iš šitos padėties....mes namie sau skaniai valgyt daromės, tai sakau gal išranki pasidarė- nes ir namuose labia jau viską knebinėja- tai svogūną pamatė, tai krapą ar petražolę, tai bulkutė negerai iškepta ir pan g.gif kiek už pratybas mokėjot? g.gif mūsų mokykla irgi didelė (tik neįprasto formato- gimnazija nuo 1 iki 12 klasės), dabar tokių nebėra- yra progimnazijos ir gimnazijos, o mūsiškė kitokia, tad tikimės, kad visus dvyliką metų ir liksim ten ax.gif mano panelė sėdi paskutiniame suole su berniuku, yra viena iš aukščiausių klasėje g.gif biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif kažkaip aš pripratus ir kai pamačiau kitas mergaites- tokie spirgaliukai dviem kasytėm biggrin.gif ajajai, tokios mažytės man pasirodė ax.gif
QUOTE(Diaaa @ 2013 09 05, 10:50)
sakai per anksti ane, nesigaus ant 2015uju 

na ne, nesinorėtų kelis metus būti bomba nestuke.gif doh.gif
QUOTE(Niktė @ 2013 09 06, 16:47)

kas čia dabar? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 06 rugsėjo 2013 - 20:28
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 06, 21:26)
na ne, nesinorėtų kelis metus būti bomba nestuke.gif  doh.gif

nesupratau? g.gif taigi mes 2015ais gimdom, gi sutarem g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2013 09 07, 11:51)
nesupratau? g.gif  taigi mes 2015ais gimdom, gi sutarem g.gif  lotuliukas.gif

negimdykit 2015 ką biggrin.gif man dar bus per anksti lotuliukas.gif aš noriu kokiais 2020 tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2013 09 07, 11:59)
negimdykit 2015 ką  biggrin.gif man dar bus per anksti  lotuliukas.gif aš noriu kokiais 2020  tongue.gif

as irgi labiau 2020ais noreciau, jau ir aukle paaugusia turesiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai,tai net jei ir labai labai noreciau, jau 2015ais turbut nebesigautu niekaip, nes ir dirbti (oficialiai) geriausiu atveju tik kita rudeni pradesiu,tai reiktu bent pora meteliu padirbet, o tik tada apie antra galvot, nes asmeniskai mes vien is vyro algos neisgyventume,todel metykit akmenim, bet as nesuprantu to posakio- kad jei yra duonos trims,bus ir ketvirtam schmoll.gif duonos tai bus, bet kur rubai ir visokie kitokie dalykeliai? kiek visa tai kainuoja doh.gif nuo Adrijanos nieko nebeturiu, nera kur laikyt, viska atiduodu/parduodu. tai antras musu planuose bus tik tada ,kai abu dirbsim oficialius darbus, kad butu bent sioks toks materialinis pagrindas po kojom ax.gif
Atsakyti