Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

Na ką, mamos, laikas rudeniniams derinukams biggrin.gif Rodykitės, kaip papuošėte vaikus Rugsėjo 1ąjai bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 31 rugpjūčio 2013 - 15:37
Dekavoju ,-Tynka-,uz naujus ,,namucius''! 4u.gif
Mes tai dabar kanciuose kaip pasipuosti rugsejo 1-ajai...
Gal taip?... g.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Varinija, jus taip graziai savo vaikucius rengiat, o va sis i Rugsejo pirma man nelabai g.gif toks labai jau paprastas..na dar svarkelis gelbsti, bet bliuzele su drugeliu ir dzinsai tai tikrai ne sventiska g.gif
As Rugsejo 1-ai issivaizduoju koki languota sijoniuka ar sarafana ir neprimarginta bliuzele, plius svarkeli jei vesu... 4u.gif
p.s. nors siaip kasdienai derinukas sis grazus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 01 rugsėjo 2013 - 08:09
Pritariu Sea Girl, Varinijos derinukas rugsejo 1 ir man atrodo per paprastas, vis tik siokia tokia svente, kad ir darzelyje smile.gif
Manau tiktu kokia paprasta suknele, sarafaniukas, sijonukas 4u.gif
Atsakyti
Dekoju,mamukai,uz pastabeles... 4u.gif
Turim mes ir sijonuku,ir languotiu sarafaniuku,ir puosniu sukneliu... tongue.gif Tik kad rugsejo 1-aja mazoji i darzeli neis,o ,,atstovaus'' broliams.Va prie ju ir bandau derinti.Vienareiksmiskai renkuosi melyna spalva(derinsiu prie broliu),gali but ,kad derinsiu dukrytei melyna su geltona(sis spalvu derinys man pats nerealiausias).O tas derinukas su drugeliu tai laaabai puosnus,drugelis sidabrinis,zvilgantis,sparneliai ir usai dekoruoti ,,svarovskiukais'',inkariukai sidabriniai,blizgus...rubai tikrai nekasdieniniai...Kasdienai i darzeli(o dar su svarkeliu) tai butu per puosnu... bigsmile.gif
I darzeli eis i antradieni,gali ir taip... mirksiukas.gif Sijonukas su sidabriniu siulu isiuvomis,ant clarksiuku sidabriniai katineliai... bigsmile.gif user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos,

mes dar nesugalvojom, kaip rytoj puošimės, tad pasirodom paskutiniu paprastus vasaros derinukus ;)Dar nesirodėm, kai nusirėžėm garbanas tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
Dar svarstem toki derinuka,bet kad rytdiena nusimato lietinga ir salta,tik 10 laipsniu... g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 01 rugsėjo 2013 - 11:56
QUOTE(Varinija @ 2013 09 01, 12:19)
Dar svarstem toki derinuka,bet kad rytdiena nusimato lietinga ir salta,tik 10 laipsniu... g.gif



Oj grazuole si suknyte, mes irgi ja turim smile.gif Bet tikrai per salta manau bus su ja. O as per daug nesuku galvos del tos rugsejo 1...Apsirengsime ciut puosniau nei iprastai i darzeli ir tiek smile.gif Gal jau mokiklinukams ten didesne svente buna smile.gif
Papildyta:
Asare, paprasti tvarkingi derinukai, patiko pirmasis ir treciasis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 01 rugsėjo 2013 - 12:14
Sveikos

ASARe o man labiausiai su balta maikute patiko wub.gif Taip paprastai, bet tikrai neprastai 4u.gif

Varinija paskutine suknele graziausia wub.gif bet labai jau vasariska


O mes siandien zebrais buvom biggrin.gif ( nenori maniske fotkintis)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2013 09 01, 13:54)
Sveikos

ASARe o man labiausiai su balta maikute patiko  wub.gif Taip paprastai, bet tikrai neprastai  4u.gif

Varinija paskutine suknele graziausia  wub.gif  bet labai jau vasariska
O mes siandien zebrais buvom  biggrin.gif ( nenori maniske fotkintis)

user posted image


Kaip ir niekas nesikerta, bet nelabai man patinka dzinsinis kombis ant pedkelniu ir dzinsas su dzinsu (turiu omeny kombi su striuke) 4u.gif
Pati stengiusi derinuke tureti tik viena dzinsini ruba 4u.gif
Atsakyti
Laba diena! Mes dar taip 'vasariskai' user posted image smile.gif
Na o cia pati 'paciausia' smile.gif user posted imageuser posted image.
Atsakyti
Musu siandieninis (tik telefonu fotografavau tad kokybe prastoka) smile.gif

user posted image
Atsakyti