Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 192 tema

asda george gal kas renkate? prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 09 11, 15:37)
ka gero ten perkat? ka apsimoka, ko cia LT nera ar brangiau cia?



Aš pusei giminės Marijos Treben žolelių užrodžiau, tai dar poros truksta smile.gif
Atsakyti
gal kas iš chlothingtesco pirks?
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 11, 16:15)
Atradau kazkokia nematyta kosmetikos parduotuve UK. Paziurejau, yra neblogu kainu visai  rolleyes.gif  Ir kiek supratau, net ne tik UK siuncia..
As gi sudalyvavau LT akcijose  doh.gif  Sarmoje nusipirkau sampuna su labai didele nuolaida.  biggrin.gif  Dziaugiausi, iki tol, kol nepamaciau kiek jis UK kainuoja..  biggrin.gif  Kazkaip net verkt noris, kad pas mus tokias "geras" akcijas padaro..

O kaip pats sampunas? ar esate juo patenkinta? paskaiciau sampuno aprasyma ir uzsinorejau ismegint smile.gif
Atsakyti
crocsams nebeduoda 25% NUOLAIDOS?
Atsakyti
QUOTE(mamaKajus @ 2013 09 11, 19:46)
crocsams nebeduoda 25% NUOLAIDOS?

o duodavo kada tokią nuolaidą? rolleyes.gif
jei perkat dabar su akcija 10eur ar 10sv minus, tai jie neduos panaudoti dar vieno -t.y. emailo registravimo koduko wink.gif (20% )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 11 rugsėjo 2013 - 19:01
QUOTE(dzemute @ 2013 09 11, 18:33)
nesupyk, kad is tavo nelaimes juokiuosi, bet pralinksmino kaina ir tavo posakis

biggrin.gif

QUOTE(zuikaa @ 2013 09 11, 19:39)
O kaip pats sampunas? ar esate juo patenkinta? paskaiciau sampuno aprasyma ir uzsinorejau ismegint smile.gif

dar nebandziau ax.gif mane irgi aprasymas suvyliojo biggrin.gif bet dabar nezinau, kaip reik ji vertint, ar kaip sampuna, uz 20 lt , ar kaip uz 8 lt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apuokiuk@s: 11 rugsėjo 2013 - 19:13
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 11, 19:05)
biggrin.gif 
dar nebandziau  ax.gif  mane irgi aprasymas suvyliojo  biggrin.gif  bet dabar nezinau, kaip reik ji vertint, ar kaip sampuna, uz 20 lt , ar kaip uz 4 lt  biggrin.gif

Na bet jei patiks, tai ateity galesite sutaupyti perkant uz 4lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2013 09 11, 19:11)
Aš pusei giminės Marijos Treben žolelių užrodžiau, tai dar poros truksta smile.gif

tai gal į kompaniją priimsite?Ir man reikia.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2013 09 11, 17:15)
Atradau kazkokia nematyta kosmetikos parduotuve UK. Paziurejau, yra neblogu kainu visai  rolleyes.gif  Ir kiek supratau, net ne tik UK siuncia..
As gi sudalyvavau LT akcijose  doh.gif  Sarmoje nusipirkau sampuna su labai didele nuolaida.  biggrin.gif  Dziaugiausi, iki tol, kol nepamaciau kiek jis UK kainuoja..  biggrin.gif  Kazkaip net verkt noris, kad pas mus tokias "geras" akcijas padaro..

O gal kas norėtu pasikooperuoti iš šios parduotuvės, galėčiau pabandyti užsakyti. Nuo 15 svarų siunčia U.K. ribose nemokamai. O iš U.K. 1.5 gbp/kg , man trūksta 12.03 sv. biggrin.gif
Jeigu yra norinčiu rašykite smarkud@gmail.com
Atsakyti
gal butu norinciu sio to is http://www.bio-naturel.de ?
8 proc. nuolaida, perkant už 100 eur ir daugiau (negalioja sale prekėms).
siuntimas butu 4,90 eur.

nauja nebrangi laveros plauku priežiūros linija: http://www.bio-natur...o...p;pn=&sort=

angliskai: http://www.lavera.de...e-hair-pro.html
Atsakyti
mergaites, gal kas susidure..Kodel TBS neleidzia online pirkti naujos serijos Honey Mania? g.gif
Atsakyti