Įkraunama...
Įkraunama...

Šlepetės, batukai, pirštinaitės

Sandia, susidėvėjimas priklauso nuo vilnos plauko ilgio, plauko storio ir suvėlimo kokybės 4u.gif
šlepetės storumas karšinio ir sluoksnos gali skirtis. Bet vėlgi priklauso, kaip bus suveltas gaminys. Lygint reiktų tos pačios veislės avių vilnos karšinį ir sluoksną. zelandijos avių ir merino avių karšiniai bus visiškai skirtingi tiek plauko storumu, tiek plauko ilgiu. 4u.gif
Atsakyti
Labas darbštuoles,
Atėjau padėkoti už informacijos gausa. Skaiciau, kopijavau, bandžiau ir sakyčiau kaip gyvenime vilnos nelaikius tai rezultatas mane džiugina. Sako pradėk nuo kamuoliuko, sakau kas iš to kamuoliuko. Pradėsiu nuo šepečiu biggrin.gif ir štai mano vyresnele su naujom tapkutem.
user posted image
Atsakyti
raudona 7, aš irgi kamuoliuko velt nenorėjau lotuliukas.gif Iškart prie šlepečių puoliau
tikrai šaunios išėjo iš pirmo karto thumbup.gif Kiek laiko užtrukai suvelt?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2016 02 10, 12:33)
raudona 7, aš irgi kamuoliuko velt nenorėjau  lotuliukas.gif  Iškart prie šlepečių puoliau
tikrai šaunios išėjo iš pirmo karto  thumbup.gif  Kiek laiko užtrukai  suvelt?

Iš vakaro kokias tris valandas vėliau, kita diena vyras padarė kurpali ir per valandėlę baigiau. Dabar mažylei velsiu. Laukiu vilnos. Matau jau kur klaidų pridariau. Išvis tas pirmas vėlimas tai kaip kosmose :-D darai ir nelabai suvoki ką darai. Biski paveli. Biski į YouTube nuleki :-D bet faktas vienas - patiko :-)
Atsakyti
user posted image

Antras blynas. Mažoji apauta :-D
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2016 02 14, 20:19)
user posted image

Antras blynas. Mažoji apauta :-D


Grazuoliukai, as vis neprisiruosiu su tokia nosyte pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2016 02 14, 21:23)
Grazuoliukai, as vis neprisiruosiu su tokia nosyte pabandyti smile.gif

Ačiū :-)
Čia mano antri batukai... Bet taip nutariau, kad su tom nosim daugiau nenoriu daryt :-D gal kai pratobulesiu :-D
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2016 02 14, 20:49)
Ačiū :-)
Čia mano antri batukai... Bet taip nutariau,  kad su tom nosim daugiau nenoriu daryt :-D gal kai pratobulesiu :-D


As ir nelabai didele patirti turiu velime, bet dabar 43 d.veliu.Dykra juokesi is lekalo dydzio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2016 02 14, 22:17)
As ir nelabai didele patirti turiu velime, bet dabar 43 d.veliu.Dykra juokesi is lekalo dydzio smile.gif

:-D nu jo nebloga letena :-D man šitų nosiuku šablonas kažkoks kosmosas. Rusiskam saite radau formules ir nuotraukas tai ne kad viską išsaugoti, pasilikau tik nuotraukas, paskui aprašymo neradau jau doh.gif tai dariau pagal foto, biski didoki gavosi arba nesuveliau iki galo, nelabai dar suprantu :-D šiandien vėliau iš karsinio tai norėtųsi storesnio sluoksnio, kažkaip su sluoksna buvo aiškiau viskas, nors rezultate karsinys susivele gražiau, neissisluoksniavo.
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2016 02 14, 22:05)
:-D nu jo nebloga letena :-D man šitų nosiuku šablonas kažkoks kosmosas. Rusiskam saite radau formules ir nuotraukas tai ne kad viską išsaugoti,  pasilikau tik nuotraukas,  paskui aprašymo neradau jau  doh.gif tai dariau pagal foto,  biski didoki gavosi arba nesuveliau iki galo,  nelabai dar suprantu :-D šiandien vėliau iš karsinio tai norėtųsi storesnio sluoksnio,  kažkaip su sluoksna buvo aiškiau viskas,  nors rezultate karsinys susivele gražiau,  neissisluoksniavo.


Su karsiniu man lengviau nei su sluoksna.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2016 02 14, 23:37)
Su karsiniu man lengviau nei su sluoksna.
user posted image

Jetau kokie kleckuciai gražus wub.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes, bandziau suvelti pirmas savo tapkutes, tai vat norejau paklausti. Kulne veltinis gavosi storesnis (nuotraukoje atrodo daug storesnis nei yra is tikrao), bet man paciai nepatinka. Ka as blogai padariau? gal nesuglociau pakankamai, gal per daug karsinio gavosi? g.gif
user posted image
Dar aisku krasteli galejau apvelti daugiau g.gif

Gal gali kas patarti kaip padaryti sitokiu tapkuciu kulna(pirmos nuotraukytes) g.gif Ar tai yra uzliankiamas veltinio uzkulnis, kazkuriuo velimo metu ir tiesog priveliama g.gif ?
https://www.google.c.....ETDcnvBerXaM:

Ir galiausiai smile.gif ukiskai 4u.gif biggrin.gif gal kas galetu pasakyti kuo skiriasi sluoksna nuo karsinio. Nors perskaiciau ne viena tema, bet taip parastai nesupratau dar schmoll.gif smile.gif
Saviskes veliau LIKTAI is karsinio paprastoje parduotuveje pirkto, supratimo neturiu tai ir klausiu smile.gif
Aciu Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti