Įkraunama...
Įkraunama...

Šlepetės, batukai, pirštinaitės

Mergaitės, profesionales, pasakykit iš kokios rūšies vilnos šie batukai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2016 08 03, 19:25)
Laba diena, norejau paklausti apie lateksa
Kazkurioje temoje skaiciau, kad lateksa tema ant pradziuvusiu tapuku. Siuo metu yra tapukai para po nuvelimo, zinoma slapoki.
Kazi ar gerai bus jei dabar uztepsiu, ir svarbiausias klausimas, kada yra tepamas antras sluoksnis, nudziuvus pirmam sluoksniui ar isdziuvus visiskai tapukams?

Aciu uz atsakyma 4u.gif

Aš padus lateksuoju , kai šlepetės jau išdžiūvusios, t.y. sausus. Antrą sluoksnį, kai pirmas išdžiūna pilnai. Kitos vėlėjos tepa drėgnus ir džiovina. Antro sluoksnio dažniausiai nebededa. Bet negaliu už visas komentuot smile.gif

QUOTE(raudona7 @ 2016 08 26, 23:54)
Mergaitės,  profesionales, pasakykit iš kokios rūšies vilnos šie batukai. 


Mano matymu, tai čia būtų karšinys . Iš tikrųjų, tai galutiniam gaminyje nelabai galima atskirti, kokio apdirbimo vilna naudota, jei gerai suvelta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2016 09 14, 07:50)


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, o kaip užbaigti darbą taip, kad veltinukas atrodytų taip tobulai kaip čia?? user posted image
Atrodo kaip nulakuotos tapkutes. smile.gif
Atsakyti
Sakykit, kiek laiko džiūna vienas latekso sluoksnis, užteptas ant:
1. pilnai išdžiuvusių šlepečių
2. drėgnų šlepečių

Ačiū 4u.gif

Sūnui trečiadienį vaidinimas, o tik prieš pora valandų baigiau velti šlepetes.
Atsakyti
jei tepsit ant drėgnų, ilgiau džius šlepetės. Kadangi jums reik „ant " greičio, tai geriau išdžiovinkit šlepetes pirmiau kur šiltai ir tik tada tepkit. Ant sausų išdžius pirmas sluoksnis per pusdienį. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, kas pagelbėjot su atsakymu 4u.gif
Atnešu pagaliau parodyt jonvabalio batus smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 25 sausio 2017 - 21:39
Gražūs jonvabaliukai thumbup.gif čia iš kokio karšinuko ?
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2017 01 25, 22:59)
Gražūs jonvabaliukai  thumbup.gif čia iš kokio karšinuko ?


Tirolio vilnos karšinys. Čia tas kur greitai susivelia, bet ir duria labai biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, norejau paklausti, gal kuri mergaite man atsakytu ar slepeciu puosimui tinka Ramie pluostas ir Akrilo giju pluostas? Ir su jais puosti slapuoju budu ar sausuoju? Aciu atsakiusiai ;)
Atsakyti
Šlapiam vėlimui , pluoštas įsivelia į vilną. Galbūt ir sausai galima su adatėle pribadyt, bet aš nebandžiusi taip 4u.gif
Atsakyti
Mielos velėjos kokiuose tinklapiuose užsienio perkate vilną? Žiūriu woolknoll.de bet bijau prisipirkti ko nesuprantu. Iš paveiksliukų iki galo neaišku :-) gal kuri patarsit kur nusipirkti to paties tyrolio karsinio ir kaip jis vokiškai vadinasi? Ačiū 🎈
Atsakyti