Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai 2009m.

QUOTE(Kulke @ 2013 09 06, 09:28)
Isivaizduoju visi tik ir klausineja, ar kartais ne berniukas dabar,ane?  biggrin.gif

Nu zinok, kad taip biggrin.gif thumbup.gif jau su antru nestumu, kai buvau, visi linkejo berniuko biggrin.gif , o dabar tai isvis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2013 09 06, 12:53)
Nu zinok, kad taip biggrin.gif  thumbup.gif jau su antru nestumu, kai buvau, visi linkejo berniuko biggrin.gif , o dabar tai isvis bigsmile.gif

Taip jau būna biggrin.gif

Man tai visi ligoninėj klausinėjo kaip aš čia taip porelę "susiorganizavau" lotuliukas.gif Kaip pagal užsakymą.
Beja, nuojauta neklydo abu kartus ax.gif
Atsakyti
As atsimenu norejau kuo greiciau suzinoti lyti,kad visiems patvirtinti savo nuojauta,jog laukiuos mergaites lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba, kaip gyvos?

Tilai ir Antonienei sveikinimai! smile.gif

R pradejo eit i nauja darziuka, tai veiksmo, streso, nuovargio, asaru, dziaugsmo ir dar daug daug visko sia savaite buvo. Sunki savaite abiems. I dideli darzeli nori eiti ir rytoj, tai nezinau, kaip susitarsiu likti savaitgali namie biggrin.gif
Mes perkam buta, perkam buta, perkam buta!!! beliko tik dokumentus susitvarkyt ir bus viskas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MSZ @ 2013 09 06, 21:27)
Laba, kaip gyvos?

Tilai ir Antonienei sveikinimai! smile.gif

R pradejo eit i nauja darziuka, tai veiksmo, streso, nuovargio, asaru, dziaugsmo ir dar daug daug visko sia savaite buvo. Sunki savaite abiems. I dideli darzeli nori eiti ir rytoj, tai nezinau, kaip susitarsiu likti savaitgali namie biggrin.gif
Mes perkam buta, perkam buta, perkam buta!!! beliko tik dokumentus susitvarkyt ir bus viskas...   rolleyes.gif

Jega! Sveikinimai su savu stogu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas,

QUOTE(MSZ @ 2013 09 06, 21:27)
Tilai ir Antonienei sveikinimai! smile.gif

Mes perkam buta, perkam buta, perkam buta!!! beliko tik dokumentus susitvarkyt ir bus viskas...   rolleyes.gif

Aciu uz sveikinimus smile.gif

Sveikinu ir Tave su nuosavu bustu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes vakar su seima buvom grybaut, buvau nebuvus jau kokius 7 metus, tai gryzus namo pas didziaja dukryte radau issiurbusia erke verysad.gif , tai vezem i priemima, kad istrauktu, bet ten nelabai seselem sekese istraukt ta erke, liko galva, paskui su adatom krapste, kol iskrapste, dabar turim stebet ar nebus kokios ligos verysad.gif .
Atsakyti
Siaubas tos erkes.. unsure.gif Vyrui irgi pries kelias dienas isisiurbe,pats issitrauke.. Visai seima skiepytis per brangu.. O tik kazkuri paskiepyt tai irgi,kuri cia svarbiasia asmeni atrinkt doh.gif Man pernai pas drauge sode renkant obuolius isisiurbe..
Atsakyti
QUOTE(MSZ @ 2013 09 06, 21:27)
R pradejo eit i nauja darziuka, tai veiksmo, streso, nuovargio, asaru, dziaugsmo ir dar daug daug visko sia savaite buvo. Sunki savaite abiems. I dideli darzeli nori eiti ir rytoj, tai nezinau, kaip susitarsiu likti savaitgali namie biggrin.gif
Mes perkam buta, perkam buta, perkam buta!!! beliko tik dokumentus susitvarkyt ir bus viskas...   rolleyes.gif

Į didesnį darželį eina R.? bigsmile.gif

Savi namai smagu. Sveikinimai 4u.gif Kur kuriatės? bigsmile.gif


Antoniene, linkiu, kad jokių ligų erkė nebūtų užnešusi 4u.gif
Laimo ligą gali pamatyt, o erkinį encefalitą įtart tik pasireiškus tam tikriems požymiams. Bet geriau nereikia nei vienos ligos, abi bjaurios doh.gif

Gina, o jei skiepytųsi visa šeima, nepadarytų nuolaidos? Kai paskaičiuosi, brangios vakcijos, bet jei susirgt, pasekmės baisesnės doh.gif Ir ne ką prisisaugosi, nes tų erkių pilna daug kur.

Kaip zuikiukų šeimyna gyvena? Seniai bebuvo užsukus zuikulis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 08 rugsėjo 2013 - 15:22
Tila-nezinau ar nuolaida taikytu..gal taikytu,bet vistiek jauciu mums per brangu.. Kaip ir visokie sveikatos draudimai.. Jei draust,tai visus.Visiems per brangu mums.
Kaip mazyli gi pavadinot? wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 09 08, 16:54)
Tila-nezinau ar nuolaida taikytu..gal taikytu,bet vistiek jauciu mums per brangu.. Kaip ir visokie sveikatos draudimai.. Jei draust,tai visus.Visiems per brangu mums.
Kaip mazyli gi pavadinot? wub.gif  wub.gif

Esu mačiusi akcijas, kad jei daugiau šeimos narių skiepijasi, skiepų kainos normalizuojasi. Bet skiepijantis visiems vis tiek apvali suma susidaro, nes 3 skiepai reikalingi asmeniui viso. Brangoka.

Vytis
Atsakyti
Labukas,

Prisedau su kava, Vilte siandien ejo i darzeli po visu atostogu, vyras irgi po atostogu gryzo i darba, likom dviese mes su maze, man per tylu namie... ax.gif
Atsakyti