Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai 2009m.

QUOTE(antoniene @ 2013 09 09, 09:24)
Labukas,

Prisedau su kava, Vilte siandien ejo i darzeli po visu atostogu, vyras irgi po atostogu gryzo i darba, likom dviese mes su maze, man per tylu namie... ax.gif

As jau savo ramiaja kava isgeriau biggrin.gif Tuoj baigsis mano katino dienos, baigsis ir ramusis kavinimasis rytais smile.gif

Man visai nieko ta ramybe, jau apsipratau. Kazkaip labai neisgyvenau isleidimo i darzeli etapo, tik va 3dieni, kai su asarom palikau, labai sirdi skaudejo. O dabar viskas gerai, eina vel su sypsena smile.gif Ir man ramu vel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2013 09 09, 09:24)
Labukas,

Prisedau su kava, Vilte siandien ejo i darzeli po visu atostogu, vyras irgi po atostogu gryzo i darba, likom dviese mes su maze, man per tylu namie... ax.gif

atsipalaiduok, paskaityk, pamylėk save. Nieko ne per tylu, ilsėkis thumbup.gif blush2.gif

labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2013 09 09, 09:27)
As jau savo ramiaja kava isgeriau  biggrin.gif  Tuoj baigsis mano katino dienos, baigsis ir ramusis kavinimasis rytais  smile.gif

Man visai nieko ta ramybe, jau apsipratau. Kazkaip labai neisgyvenau isleidimo i darzeli etapo, tik va 3dieni, kai su asarom palikau, labai sirdi skaudejo. O dabar viskas gerai, eina vel su sypsena  smile.gif Ir man ramu vel  smile.gif

O čia kuria prasme? Tu nestuke.gif ar darban? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2013 09 09, 09:27)
Tuoj baigsis mano katino dienos, baigsis ir ramusis kavinimasis rytais  smile.gif



Kulke, kas bus, ka slepi? biggrin.gif , katino dienos baigsis, eisi i darbuka ar ka..... biggrin.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Fėja* @ 2013 09 09, 09:31)
atsipalaiduok, paskaityk, pamylėk save. Nieko ne per tylu, ilsėkis thumbup.gif  blush2.gif


smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2013 09 09, 10:18)
O čia kuria prasme? Tu  nestuke.gif ar darban?  bigsmile.gif

QUOTE(antoniene @ 2013 09 09, 10:29)
Kulke, kas bus, ka slepi? biggrin.gif , katino dienos baigsis, eisi i darbuka ar ka..... biggrin.gif ?


Neslepiu ginkDie nieko schmoll.gif lotuliukas.gif Tikrai ne nestuke.gif schmoll.gif

Darbai arba mokymai, bus matyt kita savaite smile.gif
Atsakyti
Gustikei paskyre logopede.. Sakau,kad ji man sunkiai linksniuoja sakinukus.. unsure.gif Jau pries metus norejau logopedo..aukletoju vis klausiau ar normali jums jos kalba..Atsakydavo,kad nieko neiprasto per daug,normalu.. g.gif O dabar kai jau ejo per grupes,ziurejo kam reikia pagalbos,atsirinko Guste.. susipergyvenau kazkaip truputi.. blush2.gif Kodel jai taip sunku deliot zodzius sakiniuose unsure.gif
Vaivos juosta gal ka pakomentuos 4u.gif Ka galiu dar padet vaikui?..
Tila-grazus vardukas thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 09 09, 14:44)
Gustikei paskyre logopede.. Sakau,kad ji man sunkiai linksniuoja sakinukus..  unsure.gif Jau pries metus norejau logopedo..aukletoju vis klausiau ar normali jums jos kalba..Atsakydavo,kad nieko neiprasto per daug,normalu..  g.gif  O dabar kai jau ejo per grupes,ziurejo kam reikia pagalbos,atsirinko Guste.. susipergyvenau kazkaip truputi.. blush2.gif Kodel jai taip sunku deliot zodzius sakiniuose unsure.gif

irnesakyk.gif friends.gif ai būta čia ko susipergyventi 4u.gif Išmokins ir sudėlios tuos sakinukus, net neabejoju 4u.gif

Tila, sveikinimai wub.gif Labai gražus vardukas.

Antoniu seimynai sveikinimai 4u.gif

MSZ, su tokiu svarbiu pirnikiu 4u.gif Gera turėti SAVUS namus mirksiukas.gif

Mes po atostogų įsivažiavom į darbinį/darželinį ritmą, vasaros kaip kad nebuvę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2013 09 08, 16:21)
Į didesnį darželį eina R.?  bigsmile.gif


Grazus vaikino vardas! Lietuviskas, trumpas wub.gif

Aha, praejusi savaite buvo pirma savaite. Tai per ja buvo visko.. O vakar sukilo tempa, tai siandien namie sedejom. Bet kadangi vel jos nebera, tai, matyt, ryt keliausim darzan. Keistai ta temperatura uzkilus buvo - tik kelis kartus ir be jokiu pozymiu, bet aplink panasiu cirusu buvo, tai gal ir pasigavo per ka nors.
Su darzu praejusia savaite buvo ekskursijoj Sostines dienose, ryt keliaus i gaisrine susipazint su gaisrininku masinom ir paklausyt, kodel su degtukais zaist negalima; kita savaite suplanuota kelione pas kinologus ir ju sunis... Dar keramikos pamokeles, teatro pamokeles ir daugiau vaiku nei mazesniam. Tai veiksmo netruksta. Jai patinka. Tikiuosi, kad ir toliau taip bus. Kazkuri vakara sake, kad uzaugusi bus kaip aukletoja Jolita...

Del namu anksti dziugaut - dokumentai dar nebaigti tvarkyt... Issirinkau per kokius keturis namus nuo dabartinio nuomojamo buto. Taip sutapo smile.gif. R vis klausineja, kada kelsimes ir nekantrauja daiktus krautis, svajoja apie lova su ciuozykla savo kambaryje, bet nepaskubesi. Yra kaip yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2013 09 09, 20:13)
irnesakyk.gif  friends.gif ai būta čia ko susipergyventi  4u.gif Išmokins ir sudėlios tuos sakinukus, net neabejoju  4u.gif


Dekui 4u.gif
Vakar snektelejau su pavaduojancia aukletoja(jos pacios vaikas baige spec mokykla),tai ji ramino,sake nieko neiprasto niekad nepastebejo Gusteje..Sako visad kai ko klausi,atsako..Pati klausia kas neaisku ir pan.. Daug bendraujanti,zaidzianti,elgesyje is vis jokiu nesusipratimu..
Ejom namo,tai idemiai klausiausi vaiko..Ciauska daug,daug is tikro wub.gif Galune tik kerta,maiso.. Pvz ne sulciu,o sulte..ai ir pan..
Is grupes 5vaikucius atsirinko logopede smile.gif

Kulke-
smagu,kad vaikas puikiai jauciasi mirksiukas.gif Musu aukletoja dar ir iki dabar neveda savo 5.5m vaiko..per jautrus..
Mano mazasis irgi ne kaip seses..Kazi ar siais metais adaptuosis darziuke..(dar toli grazu,kadpasiliktu pietu miegui,prisestu valgyt pietus ir pan) O taip norejau kazka per savo laisvus metus pasimokint,pailset,skirt sau daugiau laiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gina: 10 rugsėjo 2013 - 06:22
Labukas,

QUOTE(*Gina @ 2013 09 09, 14:44)
Gustikei paskyre logopede.. Sakau,kad ji man sunkiai linksniuoja sakinukus..  unsure.gif Jau pries metus norejau logopedo..aukletoju vis klausiau ar normali jums jos kalba..Atsakydavo,kad nieko neiprasto per daug,normalu..  g.gif  O dabar kai jau ejo per grupes,ziurejo kam reikia pagalbos,atsirinko Guste.. susipergyvenau kazkaip truputi.. blush2.gif Kodel jai taip sunku deliot zodzius sakiniuose unsure.gif

Viskas bus gerai, nepergyvenk console.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 09 10, 07:22)
Dekui  4u.gif
Vakar snektelejau su pavaduojancia aukletoja(jos pacios vaikas baige spec mokykla),tai ji ramino,sake nieko neiprasto niekad nepastebejo Gusteje..Sako visad kai ko klausi,atsako..Pati klausia kas neaisku ir pan.. Daug bendraujanti,zaidzianti,elgesyje is vis jokiu nesusipratimu..
Ejom namo,tai idemiai klausiausi vaiko..Ciauska daug,daug is tikro wub.gif Galune tik kerta,maiso.. Pvz ne sulciu,o sulte..ai ir pan..
Is grupes 5vaikucius atsirinko logopede smile.gif

Aš manau visai nieko tokio, kad užsiėmimus pas logopedę palankys 4u.gif O pasirinko ne dėl to tikriausiai, kad po užsiėmimų dar sklandžiau kalbėtų.

Maniškė dar netaria -r raidės. Galėtų irgi logopedė pamokint, nes mūsų pamokėlės per niek. Nėra stipraus motyvatoriaus kaip mūsų laikais "pasakyk raidę R, gausi rublį" biggrin.gif

Atsakyti
Maniske irgi R netaria. Bet as kazkaip dar nepergyvenu. O gal reiktu. Vaivos juosta galetu pakomentuot ka nors smile.gif
Atsakyti