Įkraunama...
Įkraunama...

2003 pavasarinukai

Tai zinai, yra zmoniu, kurie neskaito, o tik paveiksliukus ziuri biggrin.gif tai nereikia net aiskinti kas as lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2013 10 08, 14:03)
Tai zinai, yra zmoniu, kurie neskaito, o tik paveiksliukus ziuri  biggrin.gif  tai nereikia net aiskinti kas as lotuliukas.gif

Aaaa lotuliukas.gif
Vo as keiciu tus paveiksliukus kas kelias savaites, persirengt norisi man pagal nuotaika ar kokia situacija biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Manoji jau koseja, o namuose nenori pasilikt.... nera ka veikti...
Atsakyti
Mes, tfu tfu tfu, visi sveiki kol kas thumbup.gif
Nikuna, gerai, kad netinginiuke dukra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 09, 12:52)
Mes, tfu tfu tfu, visi sveiki kol kas thumbup.gif
Nikuna, gerai, kad netinginiuke dukra mirksiukas.gif


irnesakyk.gif tinginiuke, bet nenori viena buti namie biggrin.gif
Atsakyti
Labas, nekreipkit i mane demesio irnesakyk.gif , atejau tik prasisluoti, o tai beveik menesi musu trobele stovi tuscia, pridulkejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 11 03, 22:43)
Labas, nekreipkit i mane demesio irnesakyk.gif , atejau tik prasisluoti, o tai beveik menesi musu trobele stovi tuscia, pridulkejo unsure.gif


saunuole biggrin.gif thumbup.gif

as tai siuo metu apsivertusi darbai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 05 lapkričio 2013 - 15:14
Dabar jau ir as apsivertusi, sesija prasidejo, tai galva plysta, kaip reik viska speti padaryti ir ismokti rolleyes.gif Bet faina, jau jauciau alki mokslams biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

mano merginai vel "kamsciai" ausyse doh.gif reiks valyt (nes pries metus nesidave pinai isvalyti)
Atsakyti
Oi blyn....
Kaip senai cia buvau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
va va mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos
Sveikinimai visoms mamoms ir ju vaikams su Kaledomis ( nors per lana pasizurejus labiau velykas primena... Gal del to kad per Velykas labiau Kaledas primine biggrin.gif
user posted image
Atsakyti