Įkraunama...
Įkraunama...

2003 pavasarinukai

QUOTE(zydringa @ 2014 02 09, 14:22)
manau cia nuo mokytojos priklauso

Va būtent, nes mūsiškė turi priruošusi daug visokių užduotėlių vaikams į namus, pvz. nurašyti sakinius (iki 10) ir įrašyti praleistas raides, kur rašosi "a", o kur "ą". Matematikos irgi suskaičiuoti, o po to pagal gautą rezultatą nuspalvinti reikiama spalva, gaunasi piešinys.
Iš dalies gerai, nes reikia pratinti prie namų darbų, pamatysit kokie kitais metais bus namų darbai doh.gif .

QUOTE(Nikuna @ 2014 02 10, 09:50)
o eilerasciai jai visai lengvas dalykas  biggrin.gif

Maniškis irgi mokosi neblogai, bet knygą parsinešą į namus tik priešpaskutinę atsiskaitymo dieną doh.gif . O aš strese: spės pasiruošti tinkamai ar nelabai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(mažulka @ 2014 02 10, 23:09)
Maniškis irgi mokosi neblogai, bet knygą parsinešą į namus tik priešpaskutinę atsiskaitymo dieną  doh.gif . O aš strese: spės pasiruošti tinkamai ar nelabai  biggrin.gif .


O maniškė tik pasako - paklausyk ar gerai išmokau biggrin.gif
Atsakyti
Man su Evita jokių problemų pati viską padaro pasiruošia- net netikrinu namų darbų...
O vat mažoji... Kaip jos mokytoja išsireiškė- gabi tinginė, plius nepersistengia...
Nors po Evitos sudarytos reputacijos rugsėjo pirmą būsima Andrėjos mokytoja džiaugės, kad va dar viena super gera mokinė atėjo, bet per pirmą savaitę suprato, kad jos kaip diena nuo nakties skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

kaip gyvenat?

Maniske baisiai nervinasi, kad nereikia i mokykla.... doh.gif biggrin.gif mat, namuose nusibodo buti (su teciu topsecret.gif )
Atsakyti
bye1.gif 4u.gif
Atsakyti
Vaje vaje, kaip apleidome temą blink.gif

g.gif negi nebėra bėdų ir temų pokalbiams?

gi, tuoj tikrinamieji testai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 24 balandžio 2014 - 10:42
žiū.... ir vėl aš viena su savim plepu lotuliukas.gif
Atsakyti
KUKU
Kas nors gyvas?
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2015 01 06, 10:49)
KUKU
Kas nors gyvas?


vau.... kažkas prabilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 01 06, 11:47)
vau.... kažkas prabilo  biggrin.gif

KAŽKAS lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Jungiuosi ir aš su vienu labai dideliu klausimu. Mano Ugnė (12) įlindus vien į telefoną arba kompiuterį... Į lauką su draugėmis išeina retai. Praeitą dieną nupirkau šokinėjimo gumą (senai užmirštas geras žaidimas..) Bet esmė tame, kad visiškai nieko neprisimenu.. ax.gif Būtų malonu jei paklaustumėt savo dukrų tų visų šuoliukų ir kaip juos daryti, terminų visokių. O gal ir pačios ką nors prisimenat? g.gif Surašykit viską čia. Būsiu labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Sveika,

abejoju ar kas nors dar sokineja per guma g.gif kazkada bandziau saviskei parodyti schmoll.gif "neuzkabino" biggrin.gif
Atsakyti