Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 14:05)
ir dar tik 4 foto taip tedariau tongue.gif rytoj dar vieną su faktūromis sužaisiu ir užbaigsiu žaidimą blush2.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 14:37)
Čia tik 1ND, tad prie geltona,ar mėlyna, ar žalia tame esmės nekeičia. Vat, kai bus 5ND tada suvoks kas ir kaip su tomis spalvomis. Ar ne taip? Ar ne tam yra ND eiliškumas?


Aš tik išsakiau nuomonę smile.gif Afre, nu tu pagelbėk man, nu kaip ten su tuo WB yra ;/
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 14:38)
Aš tik išsakiau nuomonę smile.gif Afre, nu tu pagelbėk man, nu kaip ten su tuo WB yra ;/

Matai ND jau atsiskaičiau,o kaip dariau nepamenu biggrin.gif Nes niekada vis tiek WB nenustatinėju, nes fotografuoju RAW.
Tiesa, pamenu,kad baltumą nusistačiau fotorgafuojant baltas lubas, tik taip man pavyko išgauti tą BALTĄ doh.gif Dar baltą buvau išgavusi ir su laikrodžiu baltu, tačiau kaip ir daugumai tada buvo TAMSU biggrin.gif
Ir aš tik išsakiau nuomonę, nes nu nebegaliu žiūrėti, kaip kabinėjamasi prie niekų, o kodėl? Todėl, kad prie mūsų taip kabinosi biggrin.gif Aš iš viso durna buvau biggrin.gif Surinkdavau tris TAIP ir ketvirta kokį kabliuką pateikdavo,eidavau ir vėl perdarydavau tyliai, kad tai ketvirtai įtikčiau biggrin.gif Čia reikia užsispyrimo, noro ir siekti to tobulumo dėl savęs, ne dėl mūsų visų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 13:31)
doh.gif
aš prie ND aprašymų stengiuosi nekišti nagų, nes nesu ta, kuri itin įdėmiai seka temą. gal kai Ka atidarinės, sudėlios, ji viską registruojasi ir yra VisaMatantiAkisSuBiz(j)ūnu.

Nužudė lotuliukas.gif
Beje, reikia suprasti, kad tik Tu ir šv. Ka turi raktus nuo šio rojaus vartų?
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 13:37)
Čia tik 1ND, tad prie ko geltona,ar mėlyna, ar žalia tame esmės nekeičia. Vat, kai bus 5ND tada suvoks kas ir kaip su tomis spalvomis. Ar ne taip? Ar ne tam yra ND eiliškumas?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 14:46)
Nužudė lotuliukas.gif
Beje, reikia suprasti, kad tik Tu ir šv. Ka turi raktus nuo šio rojaus vartų?
drinks_cheers.gif

Ne tik jos biggrin.gif Vakar niežėjo rankos,atidaryti temą, nes taip norėjau Tamstai brūkštelti biggrin.gif Bet prakeiktas telefonas nesugeba tokių mandrybių ką PC biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 05 rugsėjo 2013 - 13:52
QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 13:46)
Nužudė lotuliukas.gif
Beje, reikia suprasti, kad tik Tu ir šv. Ka turi raktus nuo šio rojaus vartų?
drinks_cheers.gif


No, but yes biggrin.gif

iš tikro: techniškai bet kas gali atidaryti temą, bet istoriškai taip susiklostė, kad mes atidarinėdavom, kad nesigautų taip, kad senai temai pasibaigus paskui keturios naujos atsirastų, o su jomis - darbo moderatoriams wink.gif tai, sakyčiau, lai lieka du ar trys žmonės, tai darantys, o visi kiti laukia, kol senai pasibaigus naują atidarys kas nors iš nuolatinių morgo darbuotojų. Tik dėl prevencijos, o ne dėl to, kad mes kokios tai privilegijuotos dievo tėvo dešinėje, puntančios dangiškąją maną ir nekūdėjančios..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 13:52)
No, but yes biggrin.gif


Ok smile.gif
O temos padavimas kada planuojamas? Aš jau nuo ryto stoviu prie čiaupo biggrin.gif Sunkumams reikia grūdintis iš anksto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 rugsėjo 2013 - 14:32
QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 14:29)
Ok smile.gif
O temos padavimas kada planuojamas? Aš jau nuo ryto stoviu prie čiaupo biggrin.gif Sunkumams reikia grūdintis iš anksto smile.gif


gal šįvakar, gal ryt ryte. namie atidariau lazaretą, tad pagal situaciją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 14:45)
Matai ND jau atsiskaičiau,o kaip dariau nepamenu biggrin.gif Nes niekada vis tiek WB nenustatinėju, nes fotografuoju RAW.
Tiesa, pamenu,kad baltumą nusistačiau fotorgafuojant baltas lubas, tik taip man pavyko išgauti tą BALTĄ doh.gif Dar baltą buvau išgavusi ir su laikrodžiu baltu, tačiau kaip ir daugumai tada buvo TAMSU biggrin.gif
Ir aš tik išsakiau nuomonę, nes nu nebegaliu žiūrėti, kaip kabinėjamasi prie niekų, o kodėl? Todėl, kad prie mūsų taip kabinosi biggrin.gif Aš iš viso durna buvau biggrin.gif Surinkdavau tris TAIP ir ketvirta kokį kabliuką pateikdavo,eidavau ir vėl perdarydavau tyliai, kad tai ketvirtai įtikčiau biggrin.gif Čia reikia užsispyrimo, noro ir siekti to tobulumo dėl savęs, ne dėl mūsų visų smile.gif


na taip aš irgi RAW fotografuoju, bet tai jei galima mažiau problemų pasidaryt nusistatant WB, tai kam poto jį ranka taisyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 15:59)
na taip aš irgi RAW fotografuoju, bet tai jei galima mažiau problemų pasidaryt nusistatant WB, tai kam poto jį ranka taisyt  g.gif

Pvz., tau būtų laiko per kokias vestuves visad persistatinėti WB? Man tikrai NE, tai geriau kelių mygtukų pasapudimų WB susitvarkau photoshope mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 05, 13:05)
(...)
P.S. Tai aš trimetis – geriausiu atveju... (Gink Dieve, prašau nepagalvoti, kad ką tik išvadinau Iks aštuonmečiu vaiku biggrin.gif)


Ei, nesendink Iks be laiko biggrin.gif
O trimetis labai nuovokus, tokį auklėti ir šaukščiuku maitinti vienas malonumas smile.gif

***

Kažko vietoj grybų aplink vien lazaretai dygsta sad.gif "И в моем дому завелось такое"

***

Aš tai ištikimai tūnau jpeg formelėje, tad 5ND ant kupros nenešioju smile.gif
Atsakyti
seniai ką besirodžiau, ateinu su auto

"Rain my pain...rain.."

user posted image

flickr yra dar viena foto, bet mano požiūriu silpnesnė
Papildyta:
Šiame auto bandžiau atspindėti buvusius išgyvenimus, bet kadangi auto darytas jau nuplaukus didžiosios audroms...tai ir to "lietaus" liko nebe daug...
Nežinau, ar pavyko, bet norėjau tiesiog bent kažką palikti nuotraukoje, tam tikra prasme išsivalyti ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 05 rugsėjo 2013 - 15:40