Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji ir rudenėjantys Eigulių namai

Kažin kaip mūsų mamiux? Gal jau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes..tik permetu teksta 4u.gif nes neturiu geru galimybiu naujai parasyti siuo metu smile.gif
--------------------------------------
Aciu uz sveikinimus smile.gif As dar klinikose.Viskas ok,tik pas mane vaikai plauciu uzdegimu sirgo ir as pati su auksta tempa,didziuliu kosuliu,sloga...mb nuveze i vizita mazylyje ,pakalbejom su gydytoja kad but gerai apsveikti truputeli..nors galiu bet kada..na ir vakare..dar iseinant is mazylio saremiaj vel,i kurius daug demesio nekreipiau nes buvo buvo tape iprasti gazdinimai.Paskui tarpai keli apie 20 min.Ir aprimo trumpam.Nutariau eit miegoti.00 val.saremis ir pokstelejo kazkas.Galvoju-kas cia taip garsiai,nejau vandenys,vaikas taip negalejo suduoti,mastau biggrin.gif ...ir tik pukst-pasileido.Tai vat ...gimem vasario 21 nakti,04:37...38 savaiciu.3,6 kg ir 51 cm.Vardo-nevadinom...tik nuo vakar,nes kazko truko...bet....Jokūbas.
Tiesa,sitas vaikis nepasirinko jokios sventines dienos kaip kiti du.Taciau tetis sako,paziurim i kalendoriu biggrin.gif ogi jo vardo diena... bigsmile.gif tai vistiek i ta puse biggrin.gif ...

Vaikiuka seka ,kad nepagautu mano viruso(buvau visad su kaukem) ..bet man jau geriau.Mazylis kolkas sveikas..tikiuosi taip ir bus.Ir rytoj ruosiames namuciu smile.gif

Ryt,porytimesiu i fb...tik dar nzn ar rodysiu veideli ax.gif

Tai tiek ax.gif
-----------------------------------------------------------
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 25 vasario 2014 - 17:15
mamiux-nuosirdziausi, dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jokubui-linkejimai augti sveikam 4u.gif
wub.gif wub.gif wub.gif kaip faina wub.gif wub.gif wub.gif
Del nuotrauku...nezinau...gal dar nerodyk, palauk koki menesiuka g.gif
*********
Labutis 4u.gif
Atsakyti
ačiū smile.gif 4u.gif

Atsakyti
Mamiux...su papilnėjusia šeima...Kaip tavo lelytė?Ar leidžia pailsėti?

Na ką mergaitės, kur dingot?
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2014 03 07, 12:07)
Mamiux...su papilnėjusia šeima...Kaip tavo lelytė?Ar leidžia pailsėti?

sveikos... kaip kovo 8? Mes šventėm tris metukus Kostuko smile.gif

Na,šiaip pusėtinai,leidžia biškį pailsėti ,ivairiai smile.gif Tik kad aš nesiilsiu dieną blush2.gif O jau slabnai jaučiuosi,tai reikėtu paskubėti ilsėtis ,kol dar pamiega dienomis blush2.gif Nepriverčiu savęs taip ,nors tu ką ,kad ir galva nesava jau blush2.gif smile.gif

Atsakyti
uzrasiau savo nulinuka i pirma klase, srinkom mokytoja ir uzrasem mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kas naujo, gero, kaip gyvenat?
mamiux-kai Mazylis auga, kaip vaikai reaguoja?
Mes gyvenam neblogai. Atsventem 4 metu gimtadieni, truputi sirgom, bet labai lengva forma. Dabar jau laukiam keliones, 23 dienos beliko iki skrydzio thumbup.gif Cemodanus kol kas pakuojasi Didzioji, nes per atostogas islekia i Italija, na o as ir jau po truputi destau skudurelius.
Vaikis labai isaugo, niekas vasariniu beveik netinka, tad teko viska supirkti anksciau.
Dabar pas giminaicius +22, labai tikimes gauti gero oro.
Atsakyti
Sveikos..

Gaube,vaikai normaliai reaguoja,prieina,pabučiuoja smile.gif
Augam,labai viduriukai ne kokie.Ištisai varva kakutis,problematiška odai,iki žaizdų varom šikniuką.Darėm tyrimus,nieko... tai išeitis-mišinukai.Tai pusiau bent bp ir mišinius patarė.Žiūrėsim.Sakė,kad ir kaip gaila būtų,bet kartais nuo PM būna taip su viduriais.Tai stebim.Nes kitaip negaliu nuo dūlės pasirtaukti.

O šiaip viskas ok būtų ,biškį rėksniukas tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamiux @ 2014 04 09, 11:35)
Ištisai varva kakutis,problematiška odai,iki žaizdų varom šikniuką.Tai stebim.Nes kitaip negaliu  nuo dūlės pasirtaukti.

O šiaip viskas ok būtų ,biškį rėksniukas tik smile.gif

*Mano dukrai taip buvo nuo baltymu, tesesi iki 3 metu.
**dule- biggrin.gif -a Tu ne suvalkiete? Musu kraste taip sako biggrin.gif
***niu ka-kantrybes, stiprybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2014 04 09, 11:11)
*Mano dukrai taip buvo nuo baltymu, tesesi iki  3 metu.
**dule- biggrin.gif -a Tu ne suvalkiete? Musu kraste taip sako biggrin.gif
***niu ka-kantrybes, stiprybes mirksiukas.gif

aš tą "dūlė " nevartoju,šiaip parašiau biggrin.gif .. bet joo,zanavykė aš biggrin.gif

Bet dėl to subiniuko kiek vargo,negaliu sAU LEISTI IŠEIT KUR TOLI SU JUO,VISAD ATVIRA SUBINE IR BRAUKIU KAS MINUTĘ,NES ŽAIZDOS VERIASI verysad.gif Tai vargeli mano doh.gif nuo mišinio ok būna,..

Pasididino raidynas,neturiu kada mažinti biggrin.gif
Atsakyti
kazkaip nutilusi sitas forumas... g.gif turiu problemele, nu nesinau koks cia amziaus periodas 8-9 metais, bet baigiu issikraustyti is proto. mano astuonmetis matau, kad specialiai erzinasi, ziuri,kada pratruksiu, dazniauiai ir pratrukstu, bet jau pavargau rekti ir siaip nenoriu rekti ir buti reksne, bet tie oziai kas minute ir erzinimasis tiesiog veda is kantrybes... blink.gif GELBEKIT MAMOS!!!
Atsakyti