Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Zivilka @ 2014 01 30, 08:10)
Milagra, pradejau as vakar ta seriala ziureti, nu manes taip labai neuzkabino. man rodos cia grynai nukopijuota nuo to holivudinio filmo. aisku tas filmas ziauriai geras ir sukreciantis, bet as nesu isitikinus ar noriu toliau ta pati ziureti istesta iki serialinio ilgio. be to filme kazkaip buvo itaigiau parodyta, kodel tokia neapykanta tiem kalejimo budeliams kilo, cia kazkaip, nu sumuse pora kartu, gatvej gal ne tiek musdavosi, nu zodziu per 1,5 serijos neitikino. ar verta toliau ziureti, gal idomeja ir pradeda skirtis nuo filmo?
ai, dar Murato sukuosena nepatinka, noriu ,kad tokia kaip Savašo būtų smile.gif
aš irgi neberandu ka ziureti sad.gif


As, matai, nemacius to filmo, tai man viskas kitaip atrodo. Suprantu tave, nes as, pvz. negaliu ziureti filmu, kuriu knygas esu skaicius. Man nesiziuri visiskai, nes kai skaitai susikuri savo vizija, kuri dazniausiai skiriasi nuo to, kaip parodyta filme. Man patiko, kad siek tiek kitoks sis serialas nei paskutiniai mano ziureti, gal jau truputi atsibodo tos meiles - seiles, cia to nera, daugiau socialinis aspektas paliestas. Zinoma, kazkiek perlenkta.
Ar idomes net nezinau. Tik ziauriai viskas supinta. Aisku, jei tu macius kita varianta, tai tau gal ir viskas zinoma ir aisku, tada ir to kabliuko nebera. Jei neuzkabino, manau ir neuzkabins.
Sukuosena man jo irgi nepatinka, is pradziu sunku buvo ziureti, juokinga, bet paskui akys priprato. Cia kaip ir Kivanc su barzda biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 30 sausio 2014 - 10:41
QUOTE(Milagra @ 2014 01 30, 11:21)
As, matai, nemacius to filmo, tai man viskas kitaip atrodo. Suprantu tave, nes as, pvz. negaliu ziureti filmu, kuriu knygas esu skaicius. Man nesiziuri visiskai, nes kai skaitai susikuri savo vizija, kuri dazniausiai skiriasi nuo to, kaip parodyta filme. Man patiko, kad siek tiek kitoks sis serialas nei paskutiniai mano ziureti, gal jau truputi atsibodo tos meiles - seiles, cia to nera, daugiau socialinis aspektas paliestas. Zinoma, kazkiek perlenkta.
Ar idomes net nezinau. Tik ziauriai viskas supinta. Aisku, jei tu macius kita varianta, tai tau gal ir viskas zinoma ir aisku, tada ir to kabliuko nebera. Jei neuzkabino, manau ir neuzkabins.
Sukuosena man jo irgi nepatinka, is pradziu sunku buvo ziureti, juokinga, bet paskui akys priprato.

Cia apie kuri kalba eina?
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 01 30, 09:30)
Cia apie kuri kalba eina?

Suskunlar.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 01 30, 10:10)
man rodos cia grynai nukopijuota nuo to holivudinio filmo.

Cai gal pagal sita "as zinau ka tu padarei ana vasara"? g.gif ,pagal aprasyma speju.
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 01 30, 12:38)
Cai gal pagal sita "as zinau ka tu padarei ana vasara"?  g.gif ,pagal aprasyma speju.

ne, ne apie ta, net nepanasus
va suradau ta filma pagal Brado Pitto vaidintu filmu sarasa. labai labai geras, jei kas nematet. bet sunkus
http://www.obuolys.l...s-vaikezai.html
Atsakyti
Reikes pasiziureti, ir turkiska, ir angliska. Bet tik laiko reik atrasti
Atsakyti
Paziurekit. Tikrai verta. Bet cia tikrai ne tralialiuske prie kavos. Kaip supratau, holivudinis variantas taip pat. Sunkus toks siuzetas, itemptas.
Kaip tik perskaiciau nauja Murato interviu, kur jis pasakoja, kad jam paciam buvo labai sunku psichologiskai ieiti i vaidmeni ir vaidinti. Ne karta ir pazliumdavo jie, isijaute i tu vaiku role. Bet suvaidino jis ziauriai gerai, nerealiai gerai. Isgyde mane sitas aktorius nuo Kivanc'o biggrin.gif Labai laukiu naujo ko nors su juo, bet, deja, nesiruosia jis jokiam seriale vaidinti siais metais sad.gif Sake, filmuose filmuosis.
Atsakyti
Sveikos merginos vis tebežiūrinčioms turkiškus serialus.
Aš savo ruožtu norėčiau parekomenduoti serialą "Ijunskaja noc". Labai patiko jame atskleidžiama jaunų žmonių meilė, tik gaila kad pabaiga savotiška, ne kaip kituose serialuose "laiminga". Šiame seriale ji tik iš dalies laiminga. Labai netikėta pabaiga, sakyčiau savotiškai paveikia net ir žiūrovą. Labai gaila, kad ši meilės istorija turėjo taip neįprastai baigtis. Visą serialo žiūrėjimo laiką, atrodė, kad pats išgyveni tuos jų jausmus, netektis, džiaugsmus. Na tiesiog skirkit laiko ir pažiūrėkit, nepasigailėsit.
Šio serialo niekda nenorėčiau antrą kartą žiūrėti paskutionės-finalinės serijos.
Atsakyti
QUOTE(Fati32 @ 2014 02 04, 22:17)
Sveikos merginos vis tebežiūrinčioms turkiškus serialus.
Aš savo ruožtu  norėčiau parekomenduoti serialą "Ijunskaja noc". Labai patiko jame atskleidžiama jaunų žmonių meilė, tik gaila kad pabaiga savotiška, ne kaip kituose serialuose "laiminga". Šiame seriale ji tik iš dalies laiminga. Labai netikėta pabaiga, sakyčiau savotiškai paveikia net ir žiūrovą. Labai gaila, kad ši meilės istorija turėjo taip neįprastai baigtis. Visą serialo žiūrėjimo laiką, atrodė, kad pats išgyveni tuos jų jausmus, netektis, džiaugsmus. Na tiesiog skirkit laiko ir pažiūrėkit, nepasigailėsit.
Šio serialo niekda nenorėčiau antrą kartą žiūrėti paskutionės-finalinės serijos.

Uzuodziu standartine turkiska pabaiga smile.gif
Atsakyti
Specialiai Mockavai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 06, 08:51)
Specialiai Mockavai biggrin.gif
user posted image

Nooooooooooooooooooooo! lotuliukas.gif
Papildyta:
Nors aplamai jis tam filme labai blogai neatrodo... Gal žinai, kiek ten serijų turi būti? Aš kol kas neturėjau laiko ieškoti, tik trumpai dirstelėjau nuotraukas...
Atsakyti
[quote=baltagėlė,2014 01 16, 20:51]
Perskaičiusi šį jūsų sakinį, bandžiau prisiminti kokį serialą, kuris nuo pirmos serijos labai patiktų ir... nė vienas neatėjo į galvą unsure.gif Mane filmas įtraukia nuo kokios 3-4 serijos, kai susipažįsti su personažais, pradedi suprasti kas ir kodėl vyksta.

drinks_cheers.gif
Kiek žmonių, tik nuomonių smile.gif Man Kerimas iš Fatmagul labai patrauklus, ypač gražios jo akys, šypsena wub.gif ir vaidmuo tame seriale gero, jautraus vyro man labai imponuoja.

Kol nepradejau ziuret Fatmagul, man tamsus vyrai, rudaakiai ir dar su poilgiais plaukais, tai kazkas baisaus. Na bet Engin Akyurek (Kerim) man dabar pats graziausias kada matytas aktorius apskritai, jau ir Kivant Tatlug kazkur toli toli liko...Gal del savo personazo, del sugebejimo taip perteikti jausma, del pacios graziausios kada matytos sypsenos, ir netgi rudu, bet ne paprastai geru akiu, man jis tiesiog nerealus. Isymejau as ji ziauriai....smile.gif))))))
Papildyta:

Ai, o dar del Fatmangul. Muratas turejo labai daug aiskintis, nes pareiske, kad niekad nesifilmuotu tokiam seriale/filme, kuriame naudojama prievarta pries moteri. Tai ji visi labai puole, kad tipo sukritikavo savo kolegas.
[/quote]
Idomu, o jis ten butu turjes pagrindiniam vaidmeny filmuotis? nes tada ACIU jam, kad jis nesutiko, nes netiktu jis man atrodo visai ten:)Apsoliuciai ne mano skonio vyras:)Ot kiek nuomoniu skirtingu:)))
Atsakyti