Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 02 19, 19:18)
l kas netycia ka girdejot apie si filma su Beren Saat http://www.youtube.c...h?v=6yTEHZgArXI
Ko gero rusiskai dar per anksti ji butu kur rasti:(Atrodo idomus ir Beren Saat dar viename naujame charakteryje.

itariu, kad pagal mano skaityta romana. geras romanas buvo
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 02 19, 18:37)
itariu, kad pagal mano skaityta romana. geras romanas buvo


o gal yra ir lt kalba tas romanas?jei taip gal galit pasakyt koks tikslus pavadinimas?Megstu labai knygas:)Perskaityciau ir sita:)
Atsakyti
as tai lietuviu kalba skaiciau, seniai jau, tai pavadinimo nepamenu, pabandysiu paklausineti kas skaite irgi. jis ne turku autores, angliskai rasancios man rodos
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 02 19, 11:18)
l kas netycia ka girdejot apie si filma su Beren Saat http://www.youtube.c...h?v=6yTEHZgArXI
Ko gero rusiskai dar per anksti ji butu kur rasti:(Atrodo idomus ir Beren Saat dar viename naujame charakteryje.


Man atrodo, kad bus pastatyta remiantis The story if my Life knyga, Helen Keller autobiografija.
Atsakyti
Labai aciū:)susiradau Lorena A. Hickok „Helenos Keler istorija“. smile.gif
Atsakyti
taip tikrai šita smile.gif Hellen Keller
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 20 vasario 2014 - 09:10
Nu rekomenduoju ir as ta Meile ir bausme thumbup.gif tiek veza, kad oj oj smile.gif.. aktoriai pagrindiniai nuostab us rolleyes.gif prikibo man jau vienas issireiskimas net biggrin.gif kai mes sakom "oi" tai ten "uff" kazkaip biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,as dabar ziuriu "Adini Feriha koydum",man jis super patinka thumbup.gif REKOMENDUOJU! tik jis su titrais,bet akys igudo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2014 02 22, 00:06)
Nu rekomenduoju ir as ta Meile ir bausme  thumbup.gif  tiek veza,  kad oj oj smile.gif.. aktoriai pagrindiniai nuostab us  rolleyes.gif  prikibo man jau vienas issireiskimas net  biggrin.gif  kai mes sakom "oi" tai  ten "uff" kazkaip  biggrin.gif

taip, sitas nerealus tikrai
uff as jau kituose serialuose buvau pastebejus, juokingai taip
man is turkisku serialu prilipo issireiskimas inshallah (duok dieve, duos dievas) , kazkaip patogiau skamba. sunus su manim didnga amziu ziuri, tai jam aisku, o kai prie ko kito lepteliu, tai kaip i durne paziuri

as ta gospoza Giuli dar ziuriu , i pabaiga jau. neblogas neblogas
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 02 22, 15:56)
Sveikos,as dabar ziuriu "Adini Feriha koydum"

Gal kas esat mate si filma? Nelabai supratau pabaigos g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 02 26, 22:38)
Gal kas esat mate si filma? Nelabai supratau pabaigos  g.gif  verysad.gif

As tai nemaciau. Ir neziuresiu biggrin.gif Nepatinka man ta vista Hazal Kaya biggrin.gif
Jau kuris laikas nieko neziuriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 27, 11:06)
As tai nemaciau. Ir neziuresiu biggrin.gif Nepatinka man ta vista Hazal Kaya biggrin.gif
Jau kuris laikas nieko neziuriu  bigsmile.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ,na zinok sitas neblogas ,per naktis sedejau,grazus vyrai jame labai wub.gif biggrin.gif ,ir ji pati neblogai vaidina,tik pabaiga tai be rysio,nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti