Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

galiu rekomenduot gunesi beklerken http://latino-serial...-beklerken.html tik tiek kad su titrais rusu kalba, ir dar tik 32 serijos tai reikia laukti nauju seriju labai nervina. bet siaip nieko grazus pagrindinis veikejas kerem bursin
Atsakyti
Pradejau ziuret Meile ir bausme , jau itrauke smile.gif tik norejau klaust, kas zinot gal, kokia kalba titrai apacioj rasomi? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar kas ziurit 2013m. seriala INTIKAM ( Kerstas)? Randu kolkas isverstas tik 23 serijas, gal zinot ar yra daugiau? ax.gif
Atsakyti
Šiandien baigiau žiūrėti " Kame FAtmagul kalte" . LAbai rekomenduoja ši serialą toms, kurios tiki likimu, gražia, nuoširdžia, jausminga meile, kurios mano, kad užsidarius durims, atsidaro langas, kurios mėgsta, kai gėris nugali blogi ir kurios niekada nepraranda vilties, nes, buten, apie tai ši istorija. Dėl jos praleidau daug bemiegiu naktų, nemažai ašarų nubraukiau, tačiau svarbiausia, kad prisiminiau kokia galinga yra meilės jėga. FAtmagul ir Kirimo dėka jaučiau visa kūno esybe jų kiekviena islaukta prisilietimą, mačiau jų zvilgsnyje galinga jausmą, nuo kurio net siurpuliukai lakstydavo, o pirma bučinį rodos kartu su jais islaukiau ir patyriau. Didziausi komplimentai visai aktorių komandai už tai, jog visa serialą gyvenau su jais jų gyvenimus. Seriale daug dėmesio skiriama buičiai, santykiams tarp artimųjų ir kaimynu, nemažai parodoma turkų papročių, kas, be abejo, dar labiau prikaustė dėmesį. Kriminalinė siužeto linija, gal kai kur siek tiek perdėta, bet čia juk ne trileris o drama ax.gif Garso takelis kaip visada nerealus, ko gero dar ilgai tik ji girdesiu bigsmile.gif TAciau mane labiausiai sužavėjo pati pagrindine pora, neįsivaizduoja, kaip įmanoma taip suvaidinti meile...MEgstancioms aistringas scenas, sis serialas nepatiks, nes bucinius bus galima ant rankos pirštų suskaičiuoti, bet tuo ir žavi turkai, kad jausmus sugeba išreikšti ir kitais dalykais. ZOdziu, lengvas, mielas, geru emocijų kupinas serialas, kuri ateity dar tikrai perziuresiu. Bandysiu dabar kibt i Kuzeju ir Gauneju, kolkas tik 10 serijų peržiūrėjus, tikiuosi taip pat nenusivilsiu.

P.S persiprasau už klaidas, nes rašant ne iš kompo ilgai trunka jas pataisyt doh.gif
O čia siek tiek muzikeles rolleyes.gif www.youtube.com/watch?v=YI_iWMmMF_E
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2014 02 16, 00:38)
Pradejau ziuret Meile ir bausme , jau itrauke smile.gif tik norejau klaust,  kas zinot gal, kokia kalba titrai apacioj rasomi?  g.gif

Manau, kad gal azerbaidzanieciu.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 16, 20:33)
Manau, kad gal azerbaidzanieciu.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2014 02 16, 20:56)

As tik speju. Prielaida darau del to, kad matau daug panasiu zodziu i turku kalba, o ju kalba priklauso tai paciai tiurku kalbos grupei, tai, sakau, gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 02 16, 21:33)
Manau, kad gal azerbaidzanieciu.

aš manau, kad Kazachu. nes kazkoki seriala esu ziurejusi kazachu kalba su rusiskais tikrais, tai kelis zodzius isiminiau.

Del aprasymo apie Fatmagul - pasirasau po kiekvienu zodziu.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 02 17, 08:50)
aš manau, kad Kazachu. nes kazkoki seriala esu ziurejusi kazachu kalba su rusiskais tikrais, tai kelis zodzius isiminiau.

Del aprasymo apie Fatmagul - pasirasau po kiekvienu zodziu.

Va va, gali but!

Reiks gal prisiverst dar pabandyt ta Fatmangul g.gif

Atsakyti
O aš gi atlekiu su gerom žiniom, kad vietoj Atpildo rodys Meilė ir bausmė bigsmile.gif
Čia gal visos ir taip žinot, o kadangi as ne LT gyvenu, tai man naujiena. Labai apsidžiaugiau ir dabar jau tikrai įsigysiu lietuvišką televiziją biggrin.gif Uch, kaip laukiu cool.gif
Atsakyti
Sita seriala (kuri rodys po Atpildo), kaip tik ruosiausi ziuret po Kuzejaus ir Gunejaus, tai va bus proga pamtyt lietuviskai:)neblogi atsiliepimai apie ji, tikiuos bus smagus ziurejimas:)
Atsakyti
l kas netycia ka girdejot apie si filma su Beren Saat http://www.youtube.c...h?v=6yTEHZgArXI
Ko gero rusiskai dar per anksti ji butu kur rasti:(Atrodo idomus ir Beren Saat dar viename naujame charakteryje.
Atsakyti