Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

QUOTE(Milagra @ 2014 03 08, 01:14)
O Kurtui 24 biggrin.gif Tikrai taip ir atrodo biggrin.gif Aš skaičius vietom sukeisčiau smile.gif

nu joooooo biggrin.gif
ka dabar ziuri? Neberandu ka myleti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 08, 07:13)
nu joooooo biggrin.gif
ka dabar ziuri? Neberandu ka myleti   lotuliukas.gif

Nepatikėsi, bet nieko biggrin.gif

Morališkai nusiteikinėju Fatmangul gal žiūrėt, bet... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 08 kovo 2014 - 16:29
QUOTE(Milagra @ 2014 03 08, 17:17)
Nepatikėsi, bet nieko biggrin.gif

Morališkai nusiteikinėju Fatmangul gal žiūrėt, bet...  unsure.gif  biggrin.gif

g.gif g.gif g.gif lotuliukas.gif
as niekaip nesusikaupiu Fatmagul,bandau ir is pabaigos ziuret,nu niekaip kol kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 08, 22:35)
g.gif  g.gif  g.gif  lotuliukas.gif
as niekaip nesusikaupiu Fatmagul,bandau ir is pabaigos ziuret,nu niekaip kol kas  g.gif

Aš irgi lotuliukas.gif Ir nuo ten kur dainuoja, kur atseit labai gražus momentas, nu ir vis tiek man ten niekas negražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 09, 00:37)
Aš irgi  lotuliukas.gif Ir nuo ten kur dainuoja, kur atseit labai gražus momentas, nu ir vis tiek man ten niekas negražu biggrin.gif

As ir i viena filma baksnoju ir i kita ,kol kas niekas nekabina,nebezinau jau ka vakarais veikti biggrin.gif
Atsakyti
televizijos nuo meksikietiškų persimetė ant turkiškų serialų
Atsakyti
Ir as nebezinau ka ziuret, Fatmagul nekabina, kaip ir kiti keli. Ka beziurit?

Gerai, kad ant turkisku persimete tv, nes jie zymiai geresni nei meksikieciu serialai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaukuciukas @ 2014 03 12, 14:53)
Ir as nebezinau ka ziuret, Fatmagul nekabina, kaip ir kiti keli. Ka beziurit?

Kuzey Guney matei jau? Adini Feriha koydum?
Atsakyti
Adini Feriha koydum -paskaiciau komentarus-labai idomus,bet blogai baigiasi. Kas do zmones tie turkai,beveik visi serialai baigiasi blogai,nu ir nesamone. As net nenoriu pradet ziureti tada. Man pabaiga turi buti hepiendas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 03 13, 08:36)
Adini Feriha koydum -paskaiciau komentarus-labai idomus,bet blogai baigiasi. Kas do zmones tie turkai,beveik visi serialai baigiasi blogai,nu ir nesamone. As net nenoriu pradet ziureti tada. Man pabaiga turi buti hepiendas ax.gif

Į Meksiką, prašom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 03 13, 10:36)
Adini Feriha koydum -paskaiciau komentarus-labai idomus,bet blogai baigiasi. Kas do zmones tie turkai,beveik visi serialai baigiasi blogai,nu ir nesamone. As net nenoriu pradet ziureti tada. Man pabaiga turi buti hepiendas ax.gif

O tu zinok,as tik is komentaru ir supratau pabaiga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet man tai labai patiko,ypac vyriokas wub.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 03 13, 11:54)
Į Meksiką, prašom  biggrin.gif

As tai ten niekada nebegrysiu,turkai stuktelejo taip,kad atsigaut dar negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 13, 09:59)
As tai ten niekada nebegrysiu,turkai stuktelejo taip,kad atsigaut dar negaliu  lotuliukas.gif

Aš supratau, kad man stuktelėjo negrįžtamai, kai vakar žiūrėjau caro ruriko laikų baisaus barzdylos nuotykius Rusijoje per karą ir dar turkų kalba lotuliukas.gif Ar dar begali būti aiškesnis ženklas apie nučiuožusį stogą? biggrin.gif wacko.gif
Atsakyti