Įkraunama...
Įkraunama...

Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis

QUOTE(karile_23 @ 2017 01 06, 13:47)
buvot teisi, Evandzelina tikrai mielai patare ir padejo. Sauni moteris  4u.gif

Žinau ;) ne pirmi metai asmeniškai pažįstu smile.gif
Atsakyti
Idomu, kodel si grupe tokia tyli? Kur visi kavalieriai slapstosi? Pasirodykit kaip leidziat laika ziema rolleyes.gif as dar tik laukiu atvykstant savo grazuoles, bet kai jau turesiu butinai pasirodysim tongue.gif
Atsakyti
Sveiki, na jau mano šunė šildo kojas. Kaaaaaaifas. nors dar tik 3 mėn.
Atsakyti
Tema labai užtilusi, nejaugi kavalieriukai neduoda laiko rašymams ir fotografavimams? biggrin.gif
O mes jau ne už kalnų ir turėsime mergyte, kaip laukiu ir nesulaukiu tos dienos kada ji bus pas mus namuose <3
Man ir įdomu kaip jus prižiurite kaili saviškių, kad blizgėtų nebūtų tokie patriušę. Teko matyti video kur kavalieriukas su žibančiu lengvai krentančiu kailiu iš karto buvo pastebėtas teisėjų ir buvo pripažintas geriausiu. Kiti ir man tokio įspūdžio nesukėlė kaip būtent tas blizgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*K&K @ 2017 03 01, 15:13)
Tema labai užtilusi, nejaugi kavalieriukai neduoda laiko rašymams ir fotografavimams? biggrin.gif
O mes jau ne už kalnų ir turėsime mergyte, kaip laukiu ir nesulaukiu tos dienos kada ji bus pas mus namuose <3
Man ir įdomu kaip jus prižiurite kaili saviškių, kad blizgėtų nebūtų tokie patriušę. Teko matyti video kur kavalieriukas su žibančiu lengvai krentančiu kailiu iš karto buvo pastebėtas teisėjų ir buvo pripažintas geriausiu. Kiti ir man tokio įspūdžio nesukėlė kaip būtent tas blizgus smile.gif

Sveiki,
...............iki parodų dar tiek vandens nutekės (sysiuko pavidalo:) )
Kiek mitybos, sveikatos, elgesio, dresūros, priežiūros klausimų jums kils........

Gal kas nors galit atsakyti, ar visi kavalieriukai tokie laižūnai? Ryte ar parėjus namo tai beveik nuvalgo makiažą . biggrin.gif Neleidžiu ir vis tiek...... biggrin.gif

Vis tiek gal galėtumėt parodyti ir mums tą video?

Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2017 03 03, 18:32)
Sveiki,
...............iki parodų dar tiek vandens nutekės (sysiuko pavidalo:) )
Kiek mitybos, sveikatos, elgesio, dresūros, priežiūros klausimų jums kils........

Gal kas nors galit atsakyti, ar visi kavalieriukai tokie laižūnai? Ryte ar parėjus namo tai beveik nuvalgo makiažą . biggrin.gif Neleidžiu ir vis tiek...... biggrin.gif

Vis tiek gal galėtumėt parodyti ir mums tą video?

Tikiu kad sysiuko nutekes labai labai daug biggrin.gif
Video neparodysiu, tiek visko praziurejau kad galva jau susisukus nuo info biggrin.gif
Nesinori pridaryt klaidu, bet manau nuo ju vistiek nepabegsiu. Dar neturiu namie savo sunytes bet laukiu nesvietiskai biggrin.gif O kad laizunai jie tai jau girdejus, kad gali negyvai uzlaizyti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
as galiu parodyti video ka isdarineja 16 sav.suniukas
https://www.youtube....-LxUBIIUQ&t=42s
maniske 5 men. oj kaip toli iki to dar smile.gif

o del prieziuros tai ir man idomu priemones, nes ausytes tokios siaip sau, nera savelu, bet ir nera itin grazios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karile_23: 28 kovo 2017 - 12:40
Sveiki,
ieškome Karolio kavalieriaus spanielio. Norim šviesių spalvų.
Kur ieškoti ?
Kiek gali kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(mama333 @ 2017 04 01, 10:27)
Sveiki,
ieškome Karolio kavalieriaus spanielio. Norim šviesių spalvų.
Kur ieškoti ?
Kiek gali kainuoti?


Lietuvoje kainuoja nuo 1000 e. Bandykit ieskoti per veislynus ar kas nors turi dabar vada ar planuoja.
Atsakyti
Nu va mūsų džiaugsmas jau pas mus, energingoji kavalieriukė biggrin.gif


Pridėta:

  • Priedas  z.2.jpg   221,16KB   3 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *K&K: 08 gegužės 2017 - 22:25
QUOTE(*K&K @ 2017 05 08, 22:22)
Nu va mūsų džiaugsmas jau pas mus, energingoji kavalieriukė biggrin.gif


Labai grazi Jusu mergyte. Is kur atvyko? Kaip sekasi adaptuotis?
Atsakyti
QUOTE(karile_23 @ 2017 05 23, 13:41)
Labai grazi Jusu mergyte. Is kur atvyko? Kaip sekasi adaptuotis?

Ačiu Karile, malonu man perduosiu ir Bellai ji mėgsta būti giriama biggrin.gif
Pasiėmėme iš Vilniaus, veislynas "Mielas draugas" adaptavomės be problemų, mokomės daryti gamtinius reikalus lauke, sysiuko dar vis neišeina visalaik lauke padaryt smile.gif Kelionėje ji yra nuostabi keleivė, jokių problemų, mėgsta važinėti. Š savo kelioninį krepšį lipa net neprašoma tik reikia pasipuošt ir pasikvėpinti ji jau savo krepšy biggrin.gif
Žodžiu, neatsidžiaugiame savo augintine smile.gif


Pridėta:

  • Priedas  Bella.jpg   112,59KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *K&K: 25 gegužės 2017 - 18:17