Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai siuvančioms

QUOTE(Doviliukaz @ 2016 02 17, 16:38)
Laba diena  4u.gif

Klausimelis, neisprendziu dilemos, nieeekaip nesugalvoju, kaip padaryt rankoves arba pvz bliuskutes apacios atlenkima ir susiut dviem lygiagreciom siulem. Hmmm nezinau kaip nupasakot, zodziu atlenkta ir tik dvi dailios lygiagrecios siules vaziuoja aplink, jomajo, ir kaip uzoverlokinta atrodo, su siuvimo masina neiseina dvi eiles salia dviesiai pasiut ir esu beveik tikra jos ne taip daromos, bet jei su overloku tai kaip, jis tik krasta gi siuva nes peiliukas pjauna medziagos likuti ir t.t.. rrrr gal kas paslapty norit atskleist? smile.gif doh.gif

Sitaip siuva ploksciasiule masina. Arba galima panasiai padaryti su dviguba adata
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2016 02 17, 20:29)
Sitaip siuva ploksciasiule masina. Arba galima panasiai padaryti su dviguba adata


O tai gal tinka ir kokia kita pedute uzdejus? Viskas gerai kol gerai, va uzstringu kur nors ko nesupratus ir nervas pradeda imt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukaz @ 2016 02 18, 13:36)
O tai gal tinka ir kokia kita pedute uzdejus? Viskas gerai kol gerai, va uzstringu kur nors ko nesupratus ir nervas pradeda imt.  doh.gif

Tai jeigu jus turite paprasta siuvimo masina, nusipirkite dviguba adata. Apie 3eur kainuoja.
Atsakyti
Sveikos,

norėčiau pasiteirauti, gal žinote kokią priemonę audinio krašto laikinam sustandinimui, kur galima įsigyti (pvz.: šifono siuvimas, kad mažiau "plaukiotų" po pėdele). Ačiū.
Atsakyti
O kur Vilniuje dvigubą adatą galima nusipirkti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliandra @ 2016 02 20, 20:05)
O kur Vilniuje dvigubą adatą galima nusipirkti? smile.gif

Ne vilnietė, bet manau, kad ten, kur ir viengubas. Nu, ne maxėj, o kur rankdarbių bet kokia pardė.
Atsakyti
Dvigubą adatą pirkau Banginyje Rankdarbių parduotuvėj. Kai sulaužiau, kiek pigiau pirkau Siuvimo mašinų parduotuvėje Žalgirio g., šalia Maximos va čia. Ten ir pėdelių visokiausių pilna...

Susidūriau su problema. Bandau išmokt padaryt kilpą sagai. Mano mašina Janome, yra pėdelė automatinei kilpai. Atrodo viską darau pagal instrukciją, bet kilpa išeina va kokia. Viena pusė graži, o kai atgal grįžta, dygsnis visai kitoks. Ką blogai darau? Bandžiau ant įvairios medžiagos.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2016 03 06, 15:14)
Dvigubą adatą pirkau Banginyje Rankdarbių parduotuvėj. Kai sulaužiau, kiek pigiau pirkau Siuvimo mašinų parduotuvėje Žalgirio g., šalia Maximos va čia. Ten ir pėdelių visokiausių pilna...

Susidūriau su problema. Bandau išmokt padaryt kilpą sagai. Mano mašina Janome, yra pėdelė automatinei kilpai. Atrodo viską darau pagal instrukciją, bet kilpa išeina va kokia. Viena pusė graži, o kai atgal grįžta, dygsnis visai kitoks. Ką blogai darau? Bandžiau ant įvairios medžiagos.

user posted image

Pas mane ta pati bėda. Gal kas pakomentuos kodėl? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliandra @ 2016 02 20, 19:05)
O kur Vilniuje dvigubą adatą galima nusipirkti? smile.gif

Griunuose, Audiniu parduotuveje Manto g, Zalgirio g. siuvimo reikmenyse, Danesoje.
Atsakyti
Danesoje nusipirkau dvigubą adatą,kaina virš 5 eur, bet ten buvo tik su labai mažu atstumu, visai jos viena prie kitos. Bandysiu dar kitur pažiūrėti su didesniu tarpeliu tarp adatų.


O dėl kilpos- mano mašinoje yra toks reguliatorius, jį sukioji ir nustačius tam tikroje padėtyje susivienodina abi kilpos puselės. Nes iš pradžių irgi pusė kilpos būdavo graži, antra pusė visai kitokia. Pas mane tas reguliatorius yra galinėje mašinos pusėje, sukti reikia atsuktuvu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliandra: 11 kovo 2016 - 13:55
Laba diena, kadangi "Audinuku" tema apmirus, pamėginsiu paklausti čia smile.gif
Gal žinote, kur galėčiau gauti audinio pettiskirt sijonukui? Angliškai ji vadinasi "nylon chiffon tricot". Gal esate pirkusi kuri Lietuvoje ir kaip lietuviškai vadinasi šis audinukas? Kur galėčiau gauti?

Ir dar klausimas, kurioje vietoje Gariūnuose geriausia (kaina/kokybė) pirkti trikotažą, veliūrą ?
Būčiau dėkinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aslana @ 2016 03 30, 14:38)
Laba diena, kadangi "Audinuku" tema apmirus, pamėginsiu paklausti čia smile.gif
Gal žinote, kur galėčiau gauti audinio pettiskirt sijonukui? Angliškai ji vadinasi "nylon chiffon tricot". Gal esate pirkusi kuri Lietuvoje ir kaip lietuviškai vadinasi šis audinukas? Kur galėčiau gauti?

Ir dar klausimas, kurioje vietoje Gariūnuose geriausia (kaina/kokybė) pirkti trikotažą, veliūrą ?
Būčiau dėkinga smile.gif  4u.gif



Gariūnuose žinau tik vieną angarą, 5 rodos, jis didžiulis ir audinių ten pasirinkimas nemažas smile.gif
Atsakyti