Įkraunama...
Įkraunama...

***Kovinukai***

QUOTE(Myciute @ 2013 10 28, 23:43)

I darzeli maniskis irgi ejo noriai, galima sakyt begdavo pas vaikus ir zaislus. Pradejom spalio 1 d., stazas bendrai sudejus 9 dienos nesirgtos  doh.gif  Dabar isukus i  darzelio kiema, pasipila krokodilo asaros... doh.gif  Bet diena buna ramus, ir pietu miego uzmiega, kartais sunkiai, kartais lengvai. Valgo daug :-) Kai atejau sian zaide ramiai kol mane pamate, tada pora asaru nuliejo  rolleyes.gif ir tik apsiaves batukus sove link duru, be striukes, kepures ir saliko :-) tai vos ikalbejau apsirengt  lotuliukas.gif

Maniškis spalio 3 sav irgi prasirgo doh.gif vakar buvo pirma diena po ligos, tai ašaros prasidėjo jau išėjus iš namų, o vakare nuėjus pasiimt, net namo nenorėjo biggrin.gif teko su kito vaikučio tėčiu palaukt, kol jie pabaigs žaist biggrin.gif Šiandien jau be didelių ašarų pasiliko, nedrąsiai, bet pats nuėjo į grupę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 10 28, 23:43)
Gimdysiu, matyt, kaip ir kovinuka, Antakalny, arciau namu  mirksiukas.gif
O kaip tau sekas su maziuku, net nezinau, mergyte ar berniukas? kaip kovinuko reakcija?

I darzeli maniskis irgi ejo noriai, galima sakyt begdavo pas vaikus ir zaislus. Pradejom spalio 1 d., stazas bendrai sudejus 9 dienos nesirgtos  doh.gif  Dabar isukus i  darzelio kiema, pasipila krokodilo asaros... doh.gif  Bet diena buna ramus, ir pietu miego uzmiega, kartais sunkiai, kartais lengvai. Valgo daug :-) Kai atejau sian zaide ramiai kol mane pamate, tada pora asaru nuliejo  rolleyes.gif ir tik apsiaves batukus sove link duru, be striukes, kepures ir saliko :-) tai vos ikalbejau apsirengt  lotuliukas.gif


Mergaite pas mane. Brolis reaguoja visai gerai. Aisku, kazkiek pavydo laikas nuo laiko parodo, bet taip turi but. Kai paimu mazaja ant ranku, kartais supyksta, ypac jei buna neseniai atsikeles ar alkanas, pavarges. O jei sotus ir pailsejes, tai jokios reakcijos. Prieina kartais pasiziuret i sese, jei pamato soske ne burnytej, tuoj ciumpa ir kisa sesei smile.gif Zaisliuku jai atnesa, tik turiu saugot, kad ant galvos nesupiltu kokiu kaladeliu biggrin.gif Vnz., judvieju vienu nepalieku.

Iseit man vienai su jais kazkur jau sunkiau. Tai neseniai nusipirkau dar viena vezimeli - pametinukams. Siandien buvom Akropoly, paskui Maximoj, tai mazoji pramiegojo visa laika, o vyresnysis ramiai issedejo, net nustebau, matyt, vaikas pasiilgo vezimelio, patiko vel vazinetis smile.gif

Man darzely baisiausia yra ligos. Pavydziu mamoms, kuriu vaikai gali normaliai lankyt. Papasakok, kaip taviskis pradejo lankyt, nuo kada pasiliko pietu miegot?
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2013 10 29, 09:56)
...o vakare nuėjus pasiimt, net namo nenorėjo  biggrin.gif  teko su kito vaikučio tėčiu palaukt, kol jie pabaigs žaist  biggrin.gif


As kai nuvaziuoju vyresneles paimti, tai su manim iskart eina rengtis ir lekia prie masinos, as tik lekiu is paskos. O kai tetis atvaziuoja, tai irgi buna, kad dar neskuba vaziuot namo, nori baigti zaisti, piesti ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skia @ 2013 10 29, 21:10)

Man darzely baisiausia yra ligos. Pavydziu mamoms, kuriu vaikai gali normaliai lankyt. Papasakok, kaip taviskis pradejo lankyt, nuo kada pasiliko pietu miegot?

Nors ne manęs klausi, bet papasakosiu saviškio patirtį biggrin.gif Pirmąją savaitę vaiką vedžiodavau po pusdienį į darželį. Tada apsirgo, po savaitės grįžo į darželį ir tą pirmą dieną iš karto palikau su pietų miegu. Auklėtojom pasakiau, kad jei bus labai blogai, skambinkit, bet skambučio nesulaukiau biggrin.gif Sakė, kad be jokių ašarų nuėjo su visais vaikais miegot. Tikriausiai taip pavyko todėl, kad ir namie jis tuo pačiu laiku kaip darželyje eidavo miegoti smile.gif
Atsakyti
Pas mus panasiai, ejom 2 d. po 2h, pirma diena as buvau, antra jis vienas. Nei asareles. Jau ruosiaus palikt miegot trecia diena, bet nakti susirgo, nejom 1,5sav.
Isleidau vel pusdieniui viena be miego, antra diena jau miegojo ir visa savaite ejo. Ivaziavus i kiema asaros kaip pupos, o atejus paiimt jau neblogai. Bet lengvas kosulys buvo likes. Kitos savaites antradieni jau teko pasiimt po pusdienio, nes isikosejo smarkiai. Padarem kraujo tyrimus, buvom pas pulmunologa, ner prie ko prikibt.Vel isleidau i darza si pirmadieni... Vakar nuejom profilaktiskai nes buvom uzsirase pas pulmonologa vakare. Po rentgeno pamate plauciu uzdegima! verysad.gif As nevilty... Menesi laiko kosejo daugiau ar maziau, gere vaistus ne tuos, nei tempos, apetitas superinis, nuotaika ir energija verzias per krastus ir se tau kad nori blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2013 10 22, 22:12)

Kaip musu nestukes laikos ?





QUOTE(Skia @ 2013 10 28, 23:21)


Sveikos, mamkos 4u.gif
smagu, kad domites.
Normaliai..visas nestumas lengvesnis nei su kovinuku, nes visai ji uzmirsus buvau, bet i gala, kai dejo, tai dejo. Dustu miegot, sunku lakstyt paskui maziuka, sirdis baladojas nu ir visi privalumai smile.gif Na bet nieko, ne tiek daug jau liko juk smile.gif


sneket nepradejo, kazka savo kalba balbatuoja, bet vis tiek pats geriausias zodis ate tete ir kitos siu raidziu kombinacijos. Labai laukiu kada pakalbet iseis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Myciute @ 2013 10 30, 10:49)
Po rentgeno pamate plauciu uzdegima!  verysad.gif As nevilty... Menesi laiko kosejo daugiau ar maziau, gere vaistus ne tuos, nei tempos, apetitas superinis, nuotaika ir energija verzias per krastus ir se tau kad nori  blink.gif


Mat kaip būna g.gif Na, esu girdėjusi apie plaučių uždegimus be temperatūros, arba su labai maža. Gal pradžioje taviškiui buvo kažkas kito, o vėliau komplikavosi į uždegimą...
Na, bet dabar jau viskas bus gerai, pasveiksit 4u.gif

Nėštukėms sveikatos 4u.gif Įsivaizduoju, jeigu reikėtų dabar su didžiuliu pilvu paskui savo pasiutėlę lakstyti smile.gif Taip kad stiprybės 4u.gif


Maniškė sveika, bet kitų vaikų senokai iš arti mačius, turbūt dėl to ir sveika biggrin.gif Į daržą neinam, močiutė padeda.
Vis kažką naujo išmoksta, na ir, žiūriu, jau pakalba vis linksmiau ir linksmiau. vakar užsigavo kojytę, priėjo, rodo man ir sako ,,Kojnė popa, kelnė popa" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
(buvo su pėdkelnėm ir timpom)


Vis dar rankinukas, bet MP nebegeriam jau ~ porą mėnesių; pati nebeprašė, aš į tai reaguodama nebesiūliau, taip ir užbaigėm. tiesą sakant, palengvėjo blush2.gif
Atsakyti
Laba, kaip smau ziuriu ir nestukiu yra bigsmile.gif seniai buvau cia pas jus wink.gif
mums sekasi gerai, daug valgom augam biggrin.gif dabar esam 87 ugio ir sveria virs 12 kg.... sneket nelabai dar sneak pasako pora zodziu, bet daugiausia savo kalba varo, uzsispyrus manoji labai nenori visai mokintis smile.gif charakteri turi... I darzeli eina, dazniausiai paliekant paverkslena ir pasiimant, bet diena zaidzia linksma, is foto ziurint matosi kad neliudi smile.gif aisku jai biski sunkiau nes cia no ji nieko tam darzeli nesupranta ka jai sako...
Atsakyti
prisiduodam, kad mes jau turim broli smile.gif
kaip gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(index @ 2013 11 20, 16:38)
prisiduodam, kad mes jau turim broli smile.gif
kaip gyvenat?

valio thumbup.gif sveikinimai 4u.gif kaip sekes gimdyt? kaip didysis mazaji prieme? viska pasakok tongue.gif
mes su kopusteliu geriam antibus, o vyras irgi serga... ui, sunku.
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 11 20, 19:24)
valio  thumbup.gif  sveikinimai  4u.gif  kaip sekes gimdyt? kaip didysis mazaji prieme? viska pasakok  tongue.gif
mes su kopusteliu geriam antibus, o vyras irgi serga... ui, sunku.

Aciu 4u.gif 4u.gif
gimdymas tai kaip svente buvo zinok. Jei trumpai tai kelios dienos iki to jauciau stiprius paruosiamuosius. Miegot nuejau jausdama susitraukimus, bet uzmigt galejau. Atsibudau 3:20 nuo stipresnio skausmo ir emiau skaiciuot. Pasikartoja kas 2 min. Ilindau i vonia, galvoju gal praeis, iisiploviau galva, jei visgi reiktu vaziuot Islipus pasikartojimai tokie patys. 4:30 zadinu vyra, pasitariam ka cia daryt, ar jau gimdom ar dar ne. 5 ryto skambinu mamai, kad atvaziuotu pabut su vaiku, leksim i klinikas pasiziuret kas cia vyksta. Mama pasirodo uz pusvalandzio, tuo tarpu susidedu tases, kurios dar buvo nesudetos Kiek po puses 6 isvaziuojam is namu. Prie kliniku jau sueme stipriau, sustojau prakvepuot ir tiesiai i priimamaji. Klausia ko atvykom, sakau itariu jog gimdom Matuoja tonus - sako trumpoki tokie saremiai, sakau bet geri, na jo sako, vis tiek skauda smile.gif Dokumentus uzpildyt nesiseka, stringa kompiuteris, moteriske nervinas, kol iskviecia akusere, sako gal veskis ja, veliau uzpildysim. Atveda i gimdykla su vonia - jega galvoju - pagulesiu. Klausiu ar jau skambint daktarui. Vyras pasuka, daktaras praso akuseres paziuet kakleli ir tada perskambint. Atsigulu, girdziu - pyyylnas, vandenys tebera, ar stumt nenori? Sakau, kad nebaisiai smile.gif vyras perskambina daktarui, jis palinki gero gimdymo ir pasako, kad atvaziuoti nespes. Klausiu ar galiu nulipt pavaiksciot, gulet skauda, sako, kad gal jau ne - gimdysim. Ateina budinti daktare, praduria vandenis, stumti didelio noro nera, bet reikia smile.gif Keli stumimai ir turim broli smile.gif fiksuojam laika - 6:17. Gimdykloj uztrukom 17 min biggrin.gif Priemimo dokumentus supildem gimus musu Mykolui bigsmile.gif

Jokubas broli priima normaliai, nelabai juo ir domisi, caca padaro, apciupineja, parodo kur nosyne, ausyte, akytes irgi bando rodytm bet sukisdamas pirstus, tai reik pasaugot smile.gif Namie veiksmo netruksta, vyras i darbus pusdieniui, tai man viskas dar kaip is kosmoso, buna, kad nezinau prie kurio pirma begt lotuliukas.gif bet nieko apsiprasiu.

kada tavo diena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo index: 20 lapkričio 2013 - 21:02
super istorija, Index! man sausio 5-7d. pasimatymas numatytas smile.gif bet man jau dabar sunku, ir paciai, ir su kovinuku susikalbet. kai pradejo eit i darza, tai serga nuolat. gaila vaiko, gal reik aukles ieskot.. ax.gif kaip tu su dviem planuoji tvarkytis, mama pades?
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 11 21, 00:19)
super istorija, Index! man sausio 5-7d. pasimatymas numatytas smile.gif bet man jau dabar sunku, ir paciai, ir su kovinuku susikalbet. kai pradejo eit i darza, tai serga nuolat. gaila vaiko, gal reik aukles ieskot..  ax.gif kaip tu su dviem planuoji tvarkytis, mama pades?

tvarkytis planuoju pati. Maniskis i darza neina tai visi namie wink.gif vyraa sausi i USA menesiui isvyksta bus dar idomiau. O mama dirbantis zmogus, ne kazka cia ir prigelbes smile.gif
Atsakyti