Įkraunama...
Įkraunama...

***Kovinukai***

Labvakaris 4u.gif

QUOTE(bride @ 2013 11 26, 23:18)
Beje, mamos, norėjau paklaust, ar vis dar migdote kovinukus ,,lėliukiškose" lovytėse, ar jau į normalias vaikiškas lovas be grotų perkėlėte?  smile.gif

Grėtė vis dar miega savo leliukiškoj lovoj mūsų kambaryje.

QUOTE(Myciute @ 2013 11 27, 10:44)
Zazu, o tai tu nakti sodini gelyte ant puodo ar neduodi nieko gerti pries nakti, kad ji nesislapina. Maniskis uzmiega tik isgeres buteliuka avizu pieno ar arbatos, o tada net nakti reikia keisti pampi, nes kitaip baloj pabunda  blush2.gif

Ne, naktį nesodinu. Nueina į WC prieš miegą (apie 20 - 20.30 val.) ir paskui jau tik ryte (apie 6 - 6.30 val.). Visą naktį išmiega sausa, nors prieš miegą gauna MP ir dar 2-3 kartus naktį keliasi MP pagerti blush2.gif biggrin.gif
Kažkaip man net pačiai keista, kad ji taip lengvai su WC susidraugavo. Kurį laiką vis savo iniciatyva ant puodo sodindavau, ji padarydavo (jei norėdavo), bet pati nesiprašydavo. O vieną dieną lyg kažkas kažkokią "knopkę" būtų nuspaudęs, ėmė ir savarankiškai nuėjo visų reikalų ant puodo daryt. biggrin.gif Dar kurį laiką pabuvo toks mišrus variantas, kai ir pati prašėsi, ir aš sodinau kas kažkiek laiko, o dabar jau visada pasiprašo kai nori sysių ar kakų (nors viską vadina vienu žodžiu "kaku" biggrin.gif ) ir aš jau į norėjimo procesą nebesikišu biggrin.gif Net jei tą pačią minutę, kai pasiprašo, negaliu nuvest, kurį laiką jau ir pakenčia. smile.gif
Kažkaip net juokinga buvo, kai kurią čia dieną suvokiau, kad iš vidurinėlės lovos vienkartinių palų dar neištraukiau (nes, nors ir retai, bet naktimis dar kartais nutinka nelaimių), o va, Grėtei į lovytę taip nieko, kas saugotų nuo drėgmės, net ir neįklojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 11 27, 18:28)
O maniskiui sloga niekaip nepraeina. Kosulys lyg aprimo, jau norejau i darzeli leisti, vel pradejo koseti... Nebenoriu leisti, nes nueina 2-4dienas ir pasiimam su temperatura. Fainas darzelis, bet nuolat buna kosinciu, sloguojanciu vaiku, o mano kopustelis viska pasigauna. Paskutini karta nuejo, grizo su tempa ir raudona gerkle ir nepraeina 2 sav. dabar. Gaila vaiko ir saves, mes namie nuobodu jam, o man vis sunkiau su didejanciu pilvu su juo susitarti  ax.gif

Nors mane, tikriausiai, visos čia užmėtys akmenimis, bet mano vyrukas keliauja dabar į darželį dar truputį kosėdamas. Slogos nėra, temp. nepakilusi, vaikas jaučiasi puikiai, tai ir leidžiu. Auklėtojai sakiau, jei pradės labai kosėt, tai skambinkit, tą pačią minutę pasiimsiu ax.gif Vakare visad paklausiu kaip jautės dieną, tai visad sako, kad viskas gerai, tik kokį kartą įsisiutęs sukosti ax.gif
Įsivaizduoju, kaip sunku namie su juo būti, nes ir Mantas, kai sirgo, tai jam namie labai nuobodu, nebesugalvoja vaikas ko nori ar papiešti, ar pažaisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 11 28, 09:35)
Nors mane, tikriausiai, visos čia užmėtys akmenimis, bet mano vyrukas keliauja dabar į darželį dar truputį kosėdamas. Slogos nėra, temp. nepakilusi, vaikas jaučiasi puikiai, tai ir leidžiu. Auklėtojai sakiau, jei pradės labai kosėt, tai skambinkit, tą pačią minutę pasiimsiu ax.gif Vakare visad paklausiu kaip jautės dieną, tai visad sako, kad viskas gerai, tik kokį kartą įsisiutęs sukosti  ax.gif
Įsivaizduoju, kaip sunku namie su juo būti, nes ir Mantas, kai sirgo, tai jam namie labai nuobodu, nebesugalvoja vaikas ko nori ar papiešti, ar pažaisti  doh.gif


Niekuo as nemetysiu, tik ir as galvojau, kad jei temperaturos nera, o tik pakosti, tai nieko tokio. Bet kai menesi su miksturelem kosulys nepraejo ir kraujas nerode nieko blogo ir padare rentgena, paaiskejo, kad cia tylusis plauciu uzdegimas. Po visu kosejimu nuo spalio pradzios tempa pakilo tik pries 2 savaites kai atseit pagijes pabuvo darzely kelias dienas. O gi naujas gerkles virusas. Tai man jau stogas vaziuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 11 28, 15:16)
Niekuo as nemetysiu, tik ir as galvojau, kad jei temperaturos nera, o tik pakosti, tai nieko tokio. Bet kai menesi su miksturelem kosulys nepraejo ir kraujas nerode nieko blogo ir padare rentgena, paaiskejo, kad cia tylusis plauciu uzdegimas. Po visu kosejimu nuo spalio pradzios tempa pakilo tik pries 2 savaites kai atseit pagijes pabuvo darzely kelias dienas. O gi naujas gerkles virusas. Tai man jau stogas vaziuoja  doh.gif

oiiiii....negąsdink unsure.gif jei ir maniškiui nenurims per savaitgalį kosulys, kreipsimės pas gydytoją, kad vėl apžiūrėtų, nes paskutinį kartą sakė, kad nieko blogo ir toks kosulys dar gali kurį laiką būti, kol pilnai išsivalys unsure.gif
o jums sveikatytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o man parupo - kaip musu Azuoliukas gyvena??
Atsakyti
QUOTE(zazu @ 2013 11 27, 22:34)
Ne, naktį nesodinu.


Kokia šaunuolė tavo Grėtė, balionas jums už puoduko pasiekimus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2013 11 28, 09:35)
Nors mane, tikriausiai, visos čia užmėtys akmenimis, bet mano vyrukas keliauja dabar į darželį dar truputį kosėdamas. Slogos nėra, temp. nepakilusi, vaikas jaučiasi puikiai, tai ir leidžiu.


Na, susirgus žmogus kitus užkrėsti galima tam tikrą laiką. Nors neduodu rankos kirst, bet turbūt jeigu dar ir lieka koks kosuliukas be kitų požymių po kurio laiko, nebeužkrėsi kitų. Nebent paties vaiko dar imunitetas silpnokas ir gali lengviau atkristi...

Blogiau, jei mamos išleidžia šviežiai apsirguliavusius vaikus į daržą. Čia tai jau ,,paslauga" tiek ligoniukui, tiek kolegoms
Papildyta:
QUOTE(index @ 2013 11 28, 16:59)
o man parupo - kaip musu Azuoliukas gyvena??


Ąžuoliukas seniai nesirodė. Turbūt mama paskui nebespėja smile.gif

Papasakok geriau pati, kaip jaunėlio ,,charakteris", ar panašiai į Jokūbą valgo, miega? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bride: 28 lapkričio 2013 - 20:04
QUOTE(bride @ 2013 11 28, 21:06)
Papasakok geriau pati, kaip jaunėlio ,,charakteris", ar panašiai į Jokūbą valgo, miega?    bigsmile.gif

visai kitas vaikas. su vyru neatsistebim. Jokubas buvo reksnys nuo pirmu dienu, ant papo kabojo valandom, jei nemiegojo reke, tik ant ranku tiko ir tai ne visada.
Maziukas - auksas. Miega, jei nemiega guli, zvalgos tyliai. Pavalgo per 10-15min ir nekabo ant to papo. Zodziu matyt su pirmuoju atidirbau, dabar dave pailset smile.gif) ir butu tikros atostogos jei ne viesulas namiie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2013 11 28, 20:06)
Na, susirgus žmogus kitus užkrėsti galima tam tikrą laiką. Nors neduodu rankos kirst,  bet turbūt jeigu dar ir lieka koks kosuliukas be kitų požymių po kurio laiko, nebeužkrėsi kitų.  Nebent paties vaiko dar imunitetas silpnokas ir gali lengviau atkristi... 

Blogiau, jei mamos išleidžia šviežiai apsirguliavusius vaikus į daržą. Čia tai  jau ,,paslauga" tiek ligoniukui, tiek kolegoms.

Tai aš jo "šviežiai" apsirgusio niekada neleidžiu, slogą išsigydėm, savaitę namie pasėdėjom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2013 11 29, 10:14)
Tai aš jo "šviežiai" apsirgusio niekada neleidžiu, slogą išsigydėm, savaitę namie pasėdėjom  ax.gif

Kap man sake gyd., beda ta, kad vaikas jau gali nesioti infekcija nosiaryklej, bet dar nesirgti, t.y. nesloguoti, nekoseti. Tokie dazniausiai ir uzkrecia po ligos grizusius, nes jie imliausi.
Maniskis po vakar vel koso smarkiai, jauciu is vyro susigaude bacilas naujas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2013 11 27, 00:18)
Beje, mamos, norėjau paklaust, ar vis dar migdote kovinukus ,,lėliukiškose" lovytėse, ar jau į normalias vaikiškas lovas be grotų perkėlėte?  smile.gif


Maniskis jau nuo liepos men. miega kitoj lovytej, kuria jam vyresne sese perleido, 160 cm ilgio, su apsaugele, kad neiskristu. O leliukiska lovyte teko naujai sesei perleisti smile.gif

QUOTE(Myciute @ 2013 11 27, 11:44)
O as taip svajoju, kad ims ir ismiegos visa nakti ramiai. Ar yra tokiu laiminguju?


Seniai jau 4u.gif Musu ir 3 menesiu mazoji jau visa nakti miega smile.gif O i atskira kambari (pas vyresne sese) kovinuka iskelem dar balandi.

QUOTE(Myciute @ 2013 11 27, 12:16)
O darzelyje nesuserga? Maniskis lapkriti ejo 4 dienas, dabar visa dar gydau ir manau greitu laiku nebeleisiu, nebent pavasari...


Paejo i darzeli 8 dienas ir pasigavo kazkoki virusa. Tik tiek gerai, kad issisuksim be vaistu.

QUOTE(index @ 2013 11 29, 09:51)
ir butu tikros atostogos jei ne viesulas namiie  biggrin.gif


lotuliukas.gif Tikrai taip. Jei ne kovinukas, man su mazaja nebutu ka veikt.
Atsakyti
Index, Skia, faina, kad mažiukai ramūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2013 11 21, 00:19)
super istorija, Index! man sausio 5-7d. pasimatymas numatytas smile.gif bet man jau dabar sunku, ir paciai, ir su kovinuku susikalbet. kai pradejo eit i darza, tai serga nuolat. gaila vaiko, gal reik aukles ieskot..  ax.gif kaip tu su dviem planuoji tvarkytis, mama pades?

sveikute man su pirmuoju taip buvo viena diena darzeli menesi namie smile.gif ir taip visa nestuma vargau su pirmuoju. smile.gif nebijokyt mamos susitvarkysit su dviem:)
Papildyta:
sveikos visos biggrin.gif taip cia senai buvau doh.gif na ka mano koviniukas auga kaip ant mieliu ir toliau smile.gif einam nuo rugsejo men i lopseli biggrin.gif is pradziu truputi sirgom o dabar jau antras menuo kaip einam i darzeli smile.gif apetitu nesiskundziam ir toliau darzeli nuo stalo nenueina kol visko nesuvalgo ir neisgere smile.gif darzeliuke sedasi ant puodo ir daro o namie ne, bet zinau kad ateis svente kad ir namie darys smile.gif su broliu pesasi juodai jei vienam zaislo reikia ir kitam to paties. bet taqip tai myli brolis viena kita biggrin.gif sneketi po truputi pradeda jau musu kalba. Jei ligint brolius tai pirmutinis ramus tikras angelias o mazylis turi rabiukus jei kas ne pagal ji tai meta daiktus rekia nesavo balsu doh.gif
Atsakyti