Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

QUOTE(agggne @ 2013 10 22, 18:43)
labai aciu uz patarima  verysad.gif  bet radau kur ir uzmigdeme  verysad.gif nors tiek ramu kad nebesikankino nes veterinare sake jis buvo agonijoj  sad.gif pravirkau kaip mazvaike bet labai gaila toks mielas buvo cry.gif

uzuojauta console.gif nesvarbu kokio dydzio gyvunelis,visi jie seimos nariai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2013 10 22, 21:14)
Gal aš šaltų nervų, nes prieglaudoje mano akivaizdoje nuo parvo nugaišo ne vienas kačiukas ar šuniukas. O čia tik mažas žiurkėniukas... Pripranti prie tokių dalykų.

na man kai nugaista tai dar ne taip baisu bet kai augintinis kuriuo tu rupiniesi lepini ir tau yra kaip seimos narys paimti savom ranko ir uzdusinti arba paskandinti tai man ranka nekyla o ziureti kaip kankinasi ir sirdi drasko,as nekalbu apie tas ziurkes ar peles kurios po namus laksto schmoll.gif bet aisku cia kaip kas suprantam unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2013 10 22, 21:21)
uzuojauta  console.gif nesvarbu kokio dydzio gyvunelis,visi jie seimos nariai  unsure.gif

aciu 4u.gif as irgi tos nuomones kad nesvarbu kokio dydzio bet kai pripranti ir myli nesvarbu verysad.gif kokio jie dydzio ar suniukas ar kaciukas ar pele ar driezas schmoll.gif man ir gyvate gaila butu zudyti
Atsakyti
Logiškai galvojant, ta pelė, kuri po namus laksto, niekuo nesiskiria nuo pelės, kurią laikai narvelyje... Ne vieną peliuką esu nuo katino išgelbėjus ir paleidus- vis vien nudubasina, bet neėda...Tos šiuolaikinės katės biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Mirė žiurkėnas. Atiduodu po pusę poko pjuveninio ir granuliuoto kraikų. Taip pat turiu dar kokią saują sėklų įvairių, kurias maniškė mėgo. Ir dar maisto liko sauja, bet ten vien grūdai beveik.
Prašyčiau šokolado, bet kai jo nebevalgau, tai ir Belvitos pokelis būtų neprošal..
Atsakyti
Gal kas KLP turit du mazus dziungariukus- mergaites smile.gif ? Rasykit i AZ wink.gif
Atsakyti
Sveiki dziugariuku augintojai,
Auginam patineli jau beveik metus. Labai mielas padarelis smile.gif
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 15, 15:18)
negalima laikyt skirtingų rūšių. nebent norit rast apgraužtą džiungariuką

Mes dziungariuka isigyjom, kai musu vienas is dvieju deguciu nugaiso. Labai liudna buvo duguciui, ejo is proto. Ir taip jau pasitaike, kad drauge "sulauke pagausejimo" pasiemem viena ir nei karto nepasigailejom. Degutis, nors ir patinelis labai rupestingas, kaip tikras tetis rupinasi mazyliu, nors tas labai priesinosi tam doh.gif Bet apsiprato, kartu miega, kartu eda, kartu rateliu bega kartu narveli grauzia smile.gif Labai graziai draugauja. Iki siol degutis rupinasi jau suaugusiu dziungariuku smile.gif Kai atkeliu ju miegamaji (miega po medzio tose) vis puola "kamsyti" mazylio, nesioja popieriukus, kedena, kamso smile.gif labai juodingai atrodo smile.gif Miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xingx @ 2013 12 02, 15:56)
Sveiki dziugariuku augintojai,
Auginam patineli jau beveik metus. Labai mielas padarelis smile.gif

Mes dziungariuka isigyjom, kai musu vienas is dvieju deguciu nugaiso. Labai liudna buvo duguciui, ejo is proto. Ir taip jau pasitaike, kad drauge "sulauke pagausejimo" pasiemem viena ir nei karto nepasigailejom. Degutis, nors ir patinelis labai rupestingas, kaip tikras tetis rupinasi mazyliu, nors tas labai priesinosi tam  doh.gif Bet apsiprato, kartu miega, kartu eda, kartu rateliu bega kartu narveli grauzia smile.gif Labai graziai draugauja. Iki siol degutis rupinasi jau suaugusiu dziungariuku smile.gif  Kai atkeliu ju miegamaji (miega po medzio tose) vis puola "kamsyti" mazylio, nesioja popieriukus, kedena, kamso smile.gif labai juodingai atrodo smile.gif Miela  wub.gif

tikrai miela,mano kiauliukas irgi labai draugavi su dziungariuku,o patys dziungariukai tai vienisiai,nelabai nori draugaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 12 02, 18:46)
tikrai miela,mano kiauliukas irgi labai draugavi su dziungariuku,o patys dziungariukai tai vienisiai,nelabai nori draugaut  rolleyes.gif

Musu dziungariukas buvo dar visai mazas, tik ka nuo mamos atskirtas, tai irgi nelabai draugiskas pasirode,bet as supratau, kad jis tiesiog instinktyviai gynesi nuo didelio padaro. Man tik baisu, kad didzkis nenuspautu mazojo, nes buna, kad kamputyje net nesimato kur miega mazasis, kai pasitraukia, tai toks paglamzytas islenda. O buna, kad dziungariukas visu savo ilgiu ir plociu issitieses guli ant degucio lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

isigijo mes dziungariuke marga su pilku.Noriu paklaust ar butina jiems duoti ta druska griauziku g.gif
nes nesupranu pries tai turejom mazesni roborovskio ziurkena is KIKOS,pagyveno 1men,nudvese.Pirkom antra irgi tiek pat tegyveno, tai nesuprantu nei jie uzvalgo kazko kito, nei kas murkde juos.Kame esme, gal ta druska netinka ? g.gif
Atsakyti
Laba. Nepirkit žiurkėnų iš parduotuvės, nes jie dauginas kada nori ir su kuo nori ir tikėtis , kad vaikai bus sveiki ir gyvens ilgai nereikėtų. . Druska nieko blogo padaryt negali. Gal narvelis netoli lango ir perpučia g.gif ? O gal duodat kokias daržoves ar maistą, kuris nėr rekomenduojamas?
Ar po pirmo žiurkėno mirimo plovėt narvą ne vien vandeniu? Ar maistas ir druska vis perkama nauja ar naudojat tą pačią? Meskit viską lauk ir pravalykit narvą soda , actu ar taip kuo stipresniu ir tada kiškit po karštu vandeniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 07 gruodžio 2013 - 19:45
QUOTE(MeiLLi @ 2013 12 07, 20:41)
Laba. Nepirkit žiurkėnų iš parduotuvės, nes jie dauginas kada nori ir su kuo nori ir tikėtis , kad vaikai bus sveiki ir gyvens ilgai nereikėtų.  . Druska nieko blogo padaryt negali. Gal narvelis netoli lango ir perpučia  g.gif ? O gal duodat kokias daržoves ar maistą, kuris nėr rekomenduojamas?
Ar po pirmo žiurkėno mirimo plovėt narvą ne vien vandeniu? Ar maistas ir druska vis perkama nauja ar naudojat tą pačią? Meskit viską lauk ir pravalykit narvą  soda , actu ar taip kuo stipresniu ir tada kiškit po karštu vandeniu  4u.gif

hm... langas netoli bet kazkaip nesitiki kad perpustu jo net nedarinejame.
Narveli ploviau tik vandeniu.Maista tik spec grauzikams,arba sveriama toki pat.
Aciu einu padarysiu taip kaip jus pataret 4u.gif
Atsakyti
Mūsų džiungarikė iš Kikos ir gyvena jau virš metų. Taip,kad parduotuvinė, bet bus ilgaamžė laugh.gif
Atsakyti