Įkraunama...
Įkraunama...

Džiungarijos žiurkėnai

Na as ju irgi ne viena uzauginus,ir nebuvo tokio atvejo dar doh.gif: paskutiniai sfinksai irgi pilna amziu atgyveno.
O siaip pirkti is zmoniu musu mieste irgi neradom.Nu tikiuos kad nebepasikartos taip doh.gif:
Atsakyti
mamytes, gal matete kur nors lipduku pirkti su kokiais nors žiurkėnais ar peliukais, praso Kaledu senelio dukra. jei nesunku gal galite i AZ parasyti, dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xingx @ 2013 12 02, 17:56)
Iki siol degutis rupinasi jau suaugusiu dziungariuku smile.gif  Kai atkeliu ju miegamaji (miega po medzio tose) vis puola "kamsyti" mazylio, nesioja popieriukus, kedena, kamso smile.gif labai juodingai atrodo smile.gif Miela  wub.gif

Kaip miela, kad jie taip draugauja. wub.gif

QUOTE(linete33 @ 2013 12 02, 20:46)
dziungariukai tai vienisiai, nelabai nori draugaut  rolleyes.gif

Taip, labai gerai jaučiasi vienas. Dar ratuke pabėga, į kamuolį įdedam, nemažai miega. biggrin.gif

QUOTE(MonCheri @ 2013 12 07, 21:30)
isigijo mes dziungariuke marga su pilku.Noriu paklaust ar butina jiems duoti ta druska griauziku g.gif

Mes pakabinę spec.kreidos gabalą. Retkarčiais graužia, dantis zulina. Turėjom prieš tai džiungariukę, tai ji tos kreidos net neuostė, ką jau ten graužė. Ir išgyveno 1,3 metus.

QUOTE(MeiLLi @ 2013 12 07, 21:41)
Nepirkit žiurkėnų iš parduotuvės, nes jie dauginas kada nori ir su kuo nori ir tikėtis

Tai palaukit, ieškot žmonių, kurie juos veisia "teisingai"? Į tą pačią "Kiką" tie patys žmonės ir neša. mirksiukas.gif Turim antrą iš ten, tikrai sveikos džiungariukės.

QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 12 07, 22:30)
Mūsų džiungarikė iš Kikos ir gyvena jau virš metų. Taip, kad parduotuvinė, bet bus ilgaamžė laugh.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlioAudra: 30 gruodžio 2013 - 12:43
Mes labai džiungariukais džiaugiamės, man jie labiau patinka nei pelytės... Patinka, kad jie nebailūs.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2014 01 01, 19:57)
Mes labai džiungariukais džiaugiamės, man jie labiau patinka nei pelytės... Patinka, kad jie nebailūs.

mano pelytės ir nėra bailios, šiek tiek nedrąsesnė paskutinioji, bet už tatai valdžią prieš kitas dvi senbuves užsikariavus, jom ant kuprų jodinėja, kai tos neįtinka...
o jūsiškės buvo bailios?
na džungariukai iki šiol visi drąsūs ir labai mieli pūkuotukai, ypač vienas maniškių atvestas baltukas su šviesiai gelsva juostele - žiurkėnas storulis, Šiltuku mes jį vadiname... wub.gif iš džiungariukų dar turim: Ruduką, Ireniją ir Lapę...
Labai smagūs tie maži padarėliai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 01 sausio 2014 - 22:16
Sveikutes. Jungiuosi i jusu gretas. Vaikams nupirko ziurkenukus, sako porele. Bet nezinau cia dziungarijos ( man atrodo, kad taip ) ar kokie kitokie. Gal jus zinot ? Nes kas pirko nebeatsimena kokie jie.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2014 01 02, 12:23)
Sveikutes. Jungiuosi i jusu gretas. Vaikams nupirko ziurkenukus, sako porele. Bet nezinau cia dziungarijos ( man atrodo, kad taip )  ar kokie kitokie. Gal jus zinot ? Nes kas pirko nebeatsimena kokie jie.

Džungariukai pas jus. smile.gif smile.gif
Atsakyti
Pirma kart apie kamuoli begiojimui kambary isgirdau, vaziuosiu ieskot pirkti ax.gif Turi jie rata narve. Dienom miega, naktim budrauja. Ka valgyt duodat ? ar tik to spec.maisto ziurkenams ? as dar kruopu 3 grudu paberiu, saulegrazu, kopusto, morkos papjaustau g.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2014 01 01, 22:14)
mano pelytės ir nėra bailios,  šiek tiek nedrąsesnė paskutinioji, bet už tatai valdžią prieš kitas dvi senbuves užsikariavus, jom ant kuprų jodinėja, kai tos neįtinka...
o  jūsiškės buvo bailios?
na džungariukai iki šiol visi drąsūs  ir labai mieli pūkuotukai, ypač vienas maniškių atvestas baltukas su šviesiai gelsva juostele - žiurkėnas storulis, Šiltuku mes jį vadiname...  wub.gif iš džiungariukų dar  turim: Ruduką, Ireniją ir Lapę...
Labai smagūs  tie maži padarėliai. drinks_cheers.gif


Pelės tikrai buvo bailesnės. Pvz, kai šunims kojas plaunu, džungariukės ateina pasižiūrėti, apuostyti, o pelės slėpdavosi. Be to, pelyčių kvapas kur kas rimtesnis, kur kas dažniau narvelį reikėdavo valyti...
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2014 01 02, 12:23)
Sveikutes. Jungiuosi i jusu gretas. Vaikams nupirko ziurkenukus, sako porele. Bet nezinau cia dziungarijos ( man atrodo, kad taip )  ar kokie kitokie. Gal jus zinot ? Nes kas pirko nebeatsimena kokie jie.
user posted image
user posted image
user posted image


Oi kokio grazumelio wub.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...mpaign=naujiena
Atsakyti
Sveiki cia galesim paklausti patarimo, pasikalbeti, pasidalinti patirtimi ir t t

4u.gif


Papildyta:


Sveikos mes pries savaite isigijom 2 dziungariukes smile.gif
Tiksliai nezinom koio jos amziaus bet sake dar mazos smile.gif
Noriu paklausti kaip zinot kada jau reikia tvarkyt ju narveli ? blush2.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puponautumyletoja222: 03 vasario 2014 - 12:24