Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kt. žolėmis

QUOTE(smėlė @ 2013 09 15, 11:02)
Labas smile.gif Ką ir kokiu santykiu maišei? Labai noriu išgauti tamsią rudą spalvą, bet kažkaip nesigauna  blush2.gif


O kokia tavo natūrali spalva? Mano tokie tamsiai rudi, truputį į pilkumą, tai kad pasiryškinti ir išgauti juodą šokoladą dedu 2 pakelius basmos ir pusę pakelio chna (čia tie pakeliai patys paprasčiausi parduotuviniai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2013 09 14, 17:11)
O realiai a kažkoks tarp jų skirtumas? Kalbu apie tą gryna chna  g.gif  nes tas pats 100 g. vienur kainuoja 16 lt, kitur 34lt, kitur išvis 4lt  g.gif


Na, ten kur jūs žiūrite, tai taip, gan brangu ohmy.gif Aš už 22 lt. nusipirkau Khadi smile.gif Iš ties, gryna chna - 34 lt., gan brangu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2013 09 15, 13:29)
O kokia tavo natūrali spalva? Mano tokie tamsiai rudi, truputį į pilkumą, tai kad pasiryškinti ir išgauti juodą šokoladą dedu 2 pakelius basmos ir pusę pakelio chna (čia tie pakeliai patys paprasčiausi parduotuviniai) smile.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif Mano plaukai tokios... lietuviškos spalvos, rudi, pilki - visokie lotuliukas.gif Tikrai pabandysiu tokį santykį ir kefyru "užtaisyti". Paskutinį kartą plikiau kava, laikiau dvi valandas, tai panašiau į norimą spalvą gavosi, bet, matyt, per mažai basmos įdėjau g.gif

Dar girdėjau, kad sodresnė ir tamsesnė spalva išeina, jei nevynioji šiltai, o laikai galvą išvis neapvyniotą. Gal kas taip bandėt?
Atsakyti
QUOTE(smėlė @ 2013 09 16, 17:36)
Dar girdėjau, kad sodresnė ir tamsesnė spalva išeina, jei nevynioji šiltai, o laikai galvą išvis neapvyniotą. Gal kas taip bandėt?


pati niekad nebandziau, bet daug kartu ta girdejau kalbant ar rasant apie basma, kad jai reikia gryno oro smile.gif tada ji geriau veikia 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau Khadi Henna, amla and Jatropha, kadangi ant rankų liko orandžinė dėmė, tai manau, kad šie dažai irgi nenudažys raudonai g.gif Dar su maišu ant galvos sėdžiu, greit eisiu plaukti plaukų rolleyes.gif
Atsakyti
Oi, kaip smalsu rezultatas... bigsmile.gif
Atsakyti
nu ilgai ieskojus nusipirkau http://www.google.lt...1...=106&ty=161 sita. dabar galvoju ar klaidos nepadariau... g.gif nu pagal ta palete, bet ji henne color kremu, kaip supratau... pirma ant sviesiausiu plauku, sita man gerai turetu but, bet realiai, norejau kito atspalvio, labiau ryzo, bet nebuvo. Bijau ar nenusitamsinsiu g.gif Gal kuri butent siais dazet? idomu kas gavosi... g.gif Nu taip noreciau grynos... bet.. O jei nutamses, ar realu, kad paprasta chna paskui nudazius vel ryza busiu?

Dar kazkokia quinquina nusipirkau g.gif pagal aprasyma raso, kad be dazancio poveikio tik bespalve chna su kazkokiom zolelem plaukams stiprinti. ta gal galima biski pamaisyt dazant? tos Acajou su Quinquina g.gif

Ir dar nusipirkau kazkoki henne color kondicionieriu. Raso gerai naudot kaip pagrinda maisant zole g.gif nebandet? tik brangus nieksas, virs dvidesimt lt kazkiek kainavo biggrin.gif ir namie pauosciau, bais ryskus kvapas biggrin.gif sitoj nuorodoj bus apacioje http://www.hennecolo...nditioning.html biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 22 rugsėjo 2013 - 17:38
nu... (ne pats baisiausias, bet keiksmas), visose internetinese paletese visai rudus tuos acajou roo sad.gif matyt busiu apsipirkus ir vistiek likus be zoles sad.gif
Man ciovre reikejo, bet nebuvo, tai varciau varciau ta palete, acajou irgi ryzi atrode, bet gal tik taip atrode, parduotuvej prie lempu.. manau, kad pabijosiu ir nebandysiu... sad.gif
Atsakyti
Nu dabar spekit... baime ar smalsumas nugalejo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2013 09 22, 21:40)
Nu dabar spekit... baime ar smalsumas nugalejo? biggrin.gif

'
aišku smalsumas biggrin.gif ir kaip rezultatai?? bigsmile.gif
Atsakyti
Aišku, kad smalsumas biggrin.gif Išbandžiau visas naujoves, maišiau abiejų Henna Color miltelius per pusę, užplikiau minimaliai karštu vandeniu, pagal rekomendacijas įdėjau to henne Color kondicionieriaus ir pripyliau kefyro biggrin.gif Gal kiek perskystą košę pasidariau, nes apsitaškiau vonioj visur kur tik galėjau biggrin.gif Bet nebėgo, tai gal ištikro taip ir turi būt g.gif Gal anksčiau pertirštą darydavau g.gif Iš baimės nutamsėt net dviejų val. neišlaikiau, perplovus dėjau to paties Henne Color kondicionieriaus. Nu, žodžiu, eksperimentas nėra nevykęs biggrin.gif Aš vis dar ryža, gel kiek tamsesnė, dar tamsoka tai sunku tikrą spalvą suprast, bet šioks toks atspalvio pasikeitimas man isterijos neįvarys, svarbu nesigavau ruda ar bordinė kokia biggrin.gif Bet svarbiausias reikalas- plaukai nesvietiško švelnumo, minkštumo, išsišukavo lengviausiai wub.gif wub.gif wub.gif Nepamenu kada mano sausi ir šiurkštoki tokie bebuvo wub.gif Nu budavo kartais kai dar dažydavau dažais šviežiai nudažius, po sintetinių kaukių biggrin.gif Nuo chna jie tokie... kažkokie tvirtesni visada biggrin.gif Bet dabar... wub.gif negaliu nustot čiupinėt lotuliukas.gif Aišku, kai toks oras, išėjus laukan garantuotai pasipūs nuo drėgmės, bet dabar tobuli ir nesukritę wub.gif Iš kuklumo nemirsiu, ane? lotuliukas.gif Bet kai labai retai plaukai mane taip džiugina, manau atleistina tokia savimylos valandėlė biggrin.gif
Papildyta:
P.S. radau va čia http://ekopirk.lt/in...ery=henne color jų visokių ir pigiau, tai jau užsisakiau į priekį bigsmile.gif Ir tų kur negavau norfoj, šviesesnių, ir to stebuklingojo kondicionieriaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 23 rugsėjo 2013 - 06:22
Kadangi saulutė jau patekėjo, galiu ir spalvą įvertint- puiki biggrin.gif Gal kiek atspalvis ir skiriasi nei vien grynos chna, bet man patinka biggrin.gif Jei būčiau pilnai kokias tris val. išlaikius kaip su gryna, kad darau, gal būtų ir pertamsu, bet dabar ryški kai velnys (gal kiek raudonesnė) lapė biggrin.gif

Gal kiek ilgokas tas mano monologas gavosi, bet gal kam bus naudingi įspudžiai smile.gif Bent aš mėgstu pasiskaityt atsiliepimus "iš praktikos" prieš ką nor išbandydama biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti