Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas chna, basma ir kt. žolėmis

gal kas bandet dazanti krema, pvz
My Webpage

ar jis toks pat sveikas plaukams , kaip ir milteliai?
Atsakyti
paneles, gal galit patarti kokia spalva dazyti plaukus? unsure.gif
http://instagram.com/p/emedVMD1ki/ niekad nedaziau bet labai noriu ;/
Atsakyti
It's not me - Jus miltukus suprantu rinkotes? nes yra ir paruosti kremai, tai man miltukai irgi labai patiko, o va kremai nieko ipatingo. Tik balzamo tai nebandziau, ale po tokios reklamos jau gundausi. Beja Norfa gan daznai tiems dazams nuoladas padaro tada pas juos pigiau buna nei ekopirk 4u.gif

QUOTE(kavannha @ 2013 09 23, 15:35)
paneles, gal galit patarti kokia spalva dazyti plaukus?  unsure.gif
http://instagram.com/p/emedVMD1ki/ niekad nedaziau bet labai noriu ;/


Cia Jusu nuotrauka? siek tiek spalvos ne visai aiskios, bet as buciau uz tamsiau ryzavota, jei Jusu akys zydros butu labai grazus kontrastas 4u.gif

user posted image
sioje paleteje rinkciausi antra arba trecia dazu varianta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veti: 23 rugsėjo 2013 - 18:35
na taip cia mano smile.gif tik va vis nenusprendziu kokia spalva dazyti:/ o mano akys zydros labai;(
Atsakyti
Laukiu Kisulitos su ispudziais: ar ta maisyta Khadi Red yra ryzesne nei gryna chna... g.gif (ir, zinoma, klausimas: kokia naturali plauku spalva?) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veti @ 2013 09 23, 19:07)
It's not me - Jus miltukus suprantu rinkotes? nes yra ir paruosti kremai, tai man miltukai irgi labai patiko, o va kremai nieko ipatingo. Tik balzamo tai nebandziau, ale po tokios reklamos jau gundausi. Beja Norfa gan daznai tiems dazams nuoladas padaro tada pas juos pigiau buna nei ekopirk  4u.gif
Cia Jusu nuotrauka? siek tiek spalvos ne visai aiskios, bet as buciau uz tamsiau ryzavota, jei Jusu akys zydros butu labai grazus kontrastas  4u.gif

[img


Taip, miltukus. Tie kremai mačiau parašyta, kad nusiplauna per kelis kartus. O ir kaina dviguba. Be to norėjosi kuo tikresnės žolės biggrin.gif Aš gal penkias norfas aplėkiau ir tik vienoj radau jų. Balzamas gal penkiais lt brangesnis nei ekopirk, o miltukai su nuolaida norfoj virš vienuolikos lt. buvo, internetu devyni su kapeikom. Be to tos kurią noriu išbandyt norfoj nebuvo, tai ir užsisakiau radus smile.gif laukiu dabar kada vėl laikas dažyt bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia jusu konsultacijos:)
Ant sviesiu plaukuciu(dazyti) nusidaziau su khadi dark brown ir dabar galvoju jei norciau pradeti naudoti cheminius dazus kiek laiko reiketu laukti kad nepazaliuociau(dazyciau ne didesniu nei 6 procentu peroksidu)? Kol kas daziau tik 2 kartus:)
Atsakyti
QUOTE(JLab @ 2013 10 01, 19:07)
Sveikos, reikia jusu konsultacijos:)
Ant sviesiu plaukuciu(dazyti) nusidaziau su khadi dark brown ir dabar galvoju jei norciau pradeti naudoti cheminius dazus kiek laiko reiketu laukti kad nepazaliuociau(dazyciau ne didesniu nei 6 procentu peroksidu)? Kol kas daziau tik 2 kartus:)


as palaukciau maziausiai du menesius, o dar ir pameginciau visas priemones zolems nuplaut, ir ne del pazaliavimo, o kad plauku ant galvos liktu 4u.gif
Atsakyti
Is savo vakarykstes patirties del sviesinimo pasakysiu - kuo ilgiau palauksi Jlab, tuo geriau drinks_cheers.gif Ne tiek del galimybes but oranzine, nes tau 6% tikrai neuzteks, bet ir del chemines reakcijos. Mano galai, kur labiausiai buvo Khadi Light Brown ysigerus liko kaip vata, eisiu kirpt plauku nemazai doh.gif O as laukiau 4-5 men. kazkur g.gif Tad atsargiai 4u.gif Daziau beje su Tints of Nature, sie is naturalesniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 02 spalio 2013 - 06:49
As sviesiai nenoriu dazyti, labai galikai pradejo luzineti, o ir plaukai man patinka spindintys ir svelnus, nusiurusiu negaliu pakesti. Tai tik del to klausiu ar galeciau toliau tamsinti tik su cheminiais dazais?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2013 10 02, 06:48)
Is savo vakarykstes patirties del sviesinimo pasakysiu - kuo ilgiau palauksi Jlab, tuo geriau drinks_cheers.gif Ne tiek del galimybes but oranzine, nes tau 6% tikrai neuzteks, bet ir del chemines reakcijos. Mano galai, kur labiausiai buvo Khadi Light Brown ysigerus liko kaip vata, eisiu kirpt plauku nemazai doh.gif O as laukiau 4-5 men. kazkur g.gif Tad atsargiai 4u.gif Daziau beje su Tints of Nature, sie is naturalesniu smile.gif

Na as tiek negaliu laukti nes mano naturali plauku spalva sviesi o dazau dark brown biggrin.gif Idomiai atrodytu atauge biggrin.gif Tikiuosi khadi ir rainbow henna bus galimami dar daug metu nes jei ne, nezinau ka reiks daryti:DD
Atsakyti
sveikos, perskaiciau, jog basma maisoma su chna. spalvota ar bespalve? o gal nesvarbu?
dar paskaiciau, jog dazant basma su chna maisant nevynioti kepuriu, nelaikyti galva siltai, nes turi kvepuoti. ar viska taip supratau?
dazau 10metu su chna irkitais priedais, bet ikyrejo raudonis, dabar norisi salto labai tamsiai rudo atspalvio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airlanda @ 2013 10 05, 18:50)
sveikos, perskaiciau, jog basma maisoma su chna. spalvota ar bespalve? o gal nesvarbu?
dar paskaiciau, jog dazant basma su chna maisant nevynioti kepuriu, nelaikyti galva siltai, nes turi kvepuoti. ar viska taip supratau?
dazau 10metu su chna irkitais priedais, bet ikyrejo raudonis, dabar norisi salto labai tamsiai rudo atspalvio doh.gif

bespalvė chna neduoda jokios spalvos, tokiu atveju išeitų, kad dažote vien su basma. kas ten gautųsi, sunku pasakyt biggrin.gif kitoms gaunasi žaliai biggrin.gif
geriau maišyt su dažančia chna.

dėl vyniojimo, esu ir vyniojus ir nevyniojus, skirtumo plaukams nepajaučiau. tik jei per smarkiai užvyniosi, gali pradėt skaudėt galvą tuo metu.

dėl tamsiai rudo atspalvio, sunku jį išgauti. vienoms pavyksta, man pavykdavo tik iki kokio 4-5 plovimo galvos, paskui vis ryžiau ir ryžiau, arba raudoniau eidavo spalva smile.gif
Atsakyti