Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 21 tema

Tai as suprantu, kad 0,58 yra geris.

Bet zinant, kad medis nemegsta klimato isdaigu - oj, nea....
Maciau patirti su Estiskom medinem/isorinem (tai jos dar plonos, 50-60mm, o cia - virs 100mm medienos....



QUOTE(cibulis @ 2013 12 02, 13:40)
Bet atkreipk į jų U vertę. Čia tas pats, kaip ir hibridai: brangūs, bet tikrai taupo degalus. Langų atveju: brangūs, bet tikrai taupys šilumą.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2013 12 02, 14:47)
Tai as suprantu, kad 0,58 yra geris.

Bet zinant, kad medis nemegsta klimato isdaigu - oj, nea....
Maciau patirti su Estiskom medinem/isorinem (tai jos dar plonos, 50-60mm, o cia - virs 100mm medienos....

O tai iš ko geriausia gaminti lauko duris? Ir ar jos tikrai visos iš medžio, kur nurodžiau?
Atsakyti
Na nzn konstrukcijos, bet karkasas raso is 100mm mediena, isore- jurine plokste.
Staktos medines. Medis vaikscios , kiek - nzn...
Kolega rudeni su kojom duris medines uzdarinedavo, vasara - ventiliacija gera per plysi smile.gif

Geriausia, kuo atsparesnes dregmei ir pletimuisi medziagos (plastikas, metalas) ...

QUOTE(cibulis @ 2013 12 02, 13:50)
O tai iš ko geriausia gaminti lauko duris? Ir ar jos tikrai visos iš medžio, kur nurodžiau?

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 12 02, 11:44)
Kaip manote - ne reklaminis triukas? Šiaip tai labai geras rezultatas.

Mano supratimu, tai šilčiausios lietuvių gamintojų durys. Ar kas nors žinote dar šiltesnes? Jei taip, prašom pasidalinti: viešai ar asmeniškai.


Parašų nėrą, tokį popieriuką, su savos prekės apibudinimu, parašyčiau per pusvalandį smile.gif. Iš kitos pusės net parašus sudėčiau, kas gilinsis, jog tie žmonės neturi įgaliojimo pasirašyti smile.gif.

Visko gali būti. Teko matyti parodose, panašios termo varžos duris, o ir Vilius juk kažką panašaus jau prieš kelis metus pasistatė. Pasidomėk jo bloge, kas jam duris statė.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2013 12 02, 15:09)
O koks stiklas: tonuotas ar gana permatomas? Aš irgi tokių minčių turiu, nes mano nestandartinės 2400x1150 durys, kurių deklaraciją pridėjau kainuotų apie 5200 Lt su PVM. Sakė padarytų nuolaidą, bet įtariu apie 4500 Lt kainuotų. Stiklinės kainuotų apie 2500 Lt.


Su nestandartinių dydžių durimis garantuotai negalima tikėtis nurodytos varžos dydžio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 02 gruodžio 2013 - 16:52
Belenkokios normalios durys kainuoja 3 - 4k litu. Cia ant dienu ieskojau seip nebrangiu lauko duru tai be 2500 nieko neina nupirk nebent kokias ale sarvuotas metalines.


QUOTE(cibulis @ 2013 12 02, 14:09)
O koks stiklas: tonuotas ar gana permatomas? Aš irgi tokių minčių turiu, nes mano nestandartinės 2400x1150 durys, kurių deklaraciją pridėjau kainuotų apie 5200 Lt su PVM. Sakė padarytų nuolaidą, bet įtariu apie 4500 Lt kainuotų. Stiklinės kainuotų apie 2500 Lt.


Tos siltos durys kaikuriais atvejais loxatronas kaip pvz
http://www.asmodas.l...ges/095 (2).jpg
pamaciau sitas tai net susijuokiau...


Kaip bebutu durys turi buti tvirtos. na viengubos pvc gal kiek stabilesnes, taviau mano su stikliuku sone ty 1,4m plocio bendrai. Zodziu tas vibravimas nepatinka visais. Medines sako susiraitys, o ir tokios storos kaip pas klezi tai man kazkaip nenormaliai smile.gif
manau idealiausiai butu kokios is aliuminio ir stiklo siltesnes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 02 gruodžio 2013 - 17:18
QUOTE(mintas @ 2013 12 02, 17:48)
Visko gali būti. Teko matyti parodose, panašios termo varžos duris, o ir Vilius juk kažką panašaus jau prieš kelis metus pasistatė. Pasidomėk jo bloge, kas jam duris statė.

Paradinės, po sureguliavimo, termovizijoje atrodė IDEALIAI! Labai patenkintas.
Į kiemą- nereguliuotos, ir jau tris savaites neprisišaukiu - bet gal kada nors smile.gif
Jei vėl reikėtų - imčiau. Tik dažyt reiktų kitaip - čia galėtų truputi tobulėti.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2013 12 02, 14:47)
Tai as suprantu, kad 0,58 yra geris.

Bet zinant, kad medis nemegsta klimato isdaigu - oj, nea....
Maciau patirti su Estiskom medinem/isorinem (tai jos dar plonos, 50-60mm, o cia - virs 100mm medienos....


Reikia suprasti, kad medis vaikšto ne nuo temperatūros, o nuo drėgmės.
Išilginis medžio pailgėjimas keičiantis temperatūrai prilygsta metalui ir yra daug kartų mažesnis nei PVC. Reikia žiūrėti kaip panaudotas medis apsaugotas nuo drėgmės pokyčių.
Nieks nesako, kad ten 100 mm masyvas. Kai kurias duris tai apskritai suklijuoja vien iš faneros be jokio masyvo. Taip kad kuo daugiau suklijavimų (nekalbant apie dygiavimą) tuo mažiau vaikščiojimo ir daugiau tvirtumo.
Geri mediniai langai kažkodėl nesulaukia kritikos dėl nesandarumo, o su durimis kitaip?
Atsakyti
Kaip manote - ar teisybė? Labai jau gera reikšmė. Daugiau jokių sertifikatų neturi. Tik šitą vieną.
Atsakyti
Lietuvoje per tarpininkus parduodamos kiek suprantu lenkų lauko durys. Pardavėjai giriasi laibai geromis U vertėmis. Beje, modeliai tikrai labai dailūs. Kai kurie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 05 gruodžio 2013 - 17:41
[quote=cibulis,2013 12 05, 15:50]
Kaip manote - ar teisybė? Labai jau gera reikšmė. Daugiau jokių sertifikatų neturi. Tik šitą vieną.
[/ quote]
Pasiskaite Viliaus bloga mirksiukas.gif ir mes is Tilo dvejas duris pirkom rugpjucio menesi. Apie sandaruma nieko negaliu pakomentuoti,nes nei namo sandarumo testas dar nedarytas nei termovizija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saaba @ 2013 12 05, 18:00)
Pasiskaite Viliaus bloga  mirksiukas.gif  ir mes is Tilo dvejas duris pirkom rugpjucio menesi. Apie sandaruma nieko negaliu pakomentuoti,nes nei namo sandarumo testas dar nedarytas nei termovizija. 4u.gif

Kokį modelį pasirinkote? Kokie matmenys? Man atrodo jų durys iš lietuviškų - pačios geriausios. Ir kaina su lenkais konkurencinga. Bet palauksiu, ką paskaičiuos lenkų atstovai Lietuvoje.

Lenkai prieš lietuvius turi vieną konkurencinę pranašumą - dizainą. Lietuviai šiuo požiūriu dar smarkiai atsilieka. O juk mes gyvename dizaino amžiuje, kai iš esmės pirkti ar ne daiktą lemia dizainas. Žmonės viską perka vadovaudamiesi dizainu.
Atsakyti
Labai jau CN kvepia... Su PL ipakavimu... ala Mikasa

QUOTE(cibulis @ 2013 12 05, 16:40)
Lietuvoje per tarpininkus parduodamos kiek suprantu lenkų lauko durys. Pardavėjai giriasi laibai geromis U vertėmis. Beje, modeliai tikrai labai dailūs. Kai kurie.

Atsakyti