Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Rabambule @ 2013 11 12, 15:19)
o del medzio dazymo as pvz kategoriskai pries ju nedazyma biggrin.gif  man negrazu.


Man taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
kolegės padėkit apsispręst. smile.gif ar tokios grindys

user posted image

ar tokios?

user posted image

ar tokios? šitos man kol kas arčiausiai širdies

user posted image

interjere bus baltos durys , langai, apvadai.. galvoju naudot šiltesnius pilkų atspalvių tonus sienoms.. ir va neapsisprendžiu prie kurių grindų būtų lengviau viską derint

gal kas kokių pastabų?

dar visai patraukliai šitos pasirodė.. bet kažkaip galvoju ar nepabos per laiką g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 12 lapkričio 2013 - 17:58
QUOTE(Cererakennel @ 2013 11 12, 17:54)
interjere bus baltos durys , langai, apvadai.. galvoju naudot šiltesnius pilkų atspalvių tonus sienoms.. ir va neapsisprendžiu prie kurių grindų būtų lengviau viską derint

Galima pagalvoti ir apie tokias grindis mirksiukas.gif Čia spalviškai viskas atitinka apie kalbat 4u.gif O ir pasirinkimas tokių grindų pas mus nemažas ir kainų būna padorių.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 11 12, 19:53)
Galima pagalvoti ir apie tokias grindis mirksiukas.gif Čia spalviškai viskas atitinka apie kalbat 4u.gif O ir pasirinkimas tokių grindų pas mus nemažas ir kainų būna padorių.

user posted image

dėkui wink.gif sutinku tikrai smile.gif bet vat turiu bėdą nu nemėgstu aš ryžų grindų.. nežinau kodėl.. todėl va ir renkuosi iš tų kur įdėjau.. mėgčiau ryžas, tikrai nebūtų galvos skausmo..
Atsakyti
cia man sunkoka spresti ne kas kompe, naturoje visai ne taip, taciau jeigu sienos i pilkuma tai nedeciau jums patinkanciu (paskutiniu), gal per daug jau to saltumo? na vistiek pilka yra pilka. Man norisi antrojo varianto su zidiniu, lyg sienos vos saltenes, grindys i gelsvuma ir sitesnes. Cia kazkas panasaus kaip virtuveje pilkos spinteles su medzio masyvo stalvirsiu. Pirma nuotrauka - per tamsios. zinoma jeigu jus imsite i pilkuma grindis, juk niekas nedraudzia baldu medziu sildyti aplinka, ar uzuolaidomis.
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2013 11 12, 18:54)
kolegės padėkit apsispręst. smile.gif ar tokios grindys

user posted image

ar tokios?

user posted image

ar tokios? šitos man kol kas arčiausiai širdies

user posted image

interjere bus baltos durys , langai, apvadai.. galvoju naudot šiltesnius pilkų atspalvių tonus sienoms.. ir va neapsisprendžiu prie kurių grindų būtų lengviau viską derint

gal kas kokių pastabų?

dar visai patraukliai šitos pasirodė.. bet kažkaip galvoju ar nepabos per laiką  g.gif

user posted image


Pas mus grindu spalva lygiai tokia pati kaip 3foto ir labai dziauygiuosi.
Jau 3metai ir jokiu problemu neturiu, ant sviesiu grindu tai labai viskas matydavosi, va todel ir man tos ryzos nepatinaka, jei reiktu rinktis dabar, tai arba tos pilkos 3 foto arba tamsiai rudos kazkas panasaus i 1 foto.
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2013 11 12, 21:22)
Pas mus grindu spalva lygiai tokia pati kaip 3foto ir labai dziauygiuosi.
Jau 3metai ir jokiu problemu neturiu, ant sviesiu grindu tai labai viskas matydavosi, va todel ir man tos ryzos nepatinaka, jei reiktu rinktis dabar, tai arba tos pilkos 3 foto arba tamsiai rudos kazkas panasaus i 1 foto.

man ir tamsios nemargos ir šviesios yra baisuma smile.gif pas mane dabar balinto ąžuolo parketlentės .. jeckau kleckau doh.gif .. dabar noriu tinginių grindų blush2.gif
Atsakyti
jeigu merginos kuri turite uzsilikusia samatele vidaus darbeliu ir butinu pirkiniu, labai noreciau kad i az parasytumet, labai padetumet, noriu susirasyti ka dar liko.
Atsakyti
Cererakennel, man visos jusu parodytos grindys labai neblogai ziurisi. Bet paskutiniosios irgi turiu itarima, kad nusibostu. As balsuociau uz antras, jos neutraliausiai atrodo, lengviau gal butu derinti prie visko, tokios be pretenziju. Nors pirmos irgi labai grazios. Treciu nesirinkciau todel, kad dabar labai jau mada pilkos uzejusi, man si mada irgi prie sirdies ir sienas galvoju pilksvas daryti. Bet sienas tai po 5 metu perdazyt galima jei mada ir skonis keiciasi, o va su grindim jau sudetingiau butu. Kaip taisykle, kas labai madinga praejus kazkiek laiko nebe taip grazu pasidaro.

Va ko tikrai nedeciau, tai tu pasiulytu ryzu grindu schmoll.gif Visa kambari gadina
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2013 11 13, 09:39)
Cererakennel, man visos jusu parodytos grindys labai neblogai ziurisi. Bet paskutiniosios irgi turiu itarima, kad nusibostu. As balsuociau uz antras, jos neutraliausiai atrodo, lengviau gal butu derinti prie visko, tokios be pretenziju. Nors pirmos irgi labai grazios. Treciu nesirinkciau todel, kad dabar labai jau mada pilkos uzejusi, man si mada irgi prie sirdies ir sienas galvoju pilksvas daryti. Bet sienas tai po 5 metu perdazyt galima jei mada ir skonis keiciasi, o va su grindim jau sudetingiau butu. Kaip taisykle, kas labai madinga praejus kazkiek laiko nebe taip grazu pasidaro.

Va ko tikrai nedeciau, tai tu pasiulytu ryzu grindu  schmoll.gif Visa kambari gadina



viskas taip taikliai pasakyta thumbup.gif , kad nėra ir ką pridurti thumbup.gif
Atsakyti
dėkui smile.gif panašu kad teks likt prie ąžuolo.. vienok aš apie pilkas dar vis tiek galvoju smile.gif

šitos atrodo tokios irgi nepretenzingos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2013 11 13, 11:55)
dėkui smile.gif panašu kad teks likt prie ąžuolo.. vienok aš apie pilkas dar vis tiek galvoju smile.gif

šitos atrodo tokios irgi nepretenzingos
user posted image

Man labai gražios... tokia nei pilka nei ruda spalva (taupe) tinka prie visko. Kaip kažkada domejausi rūbų spalvomis kam kas tinka... tai irgi tokia taupe neutrali spalva tinka visiems smile.gif
Atsakyti