Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Liolio @ 2013 11 13, 11:18)
Labai idomus laminatas, mane turbut irgi suviliotu i virtuve. O kodel nepraktiksas? Attodo biski margas, spalva nei tamsi nei sviesi. Kas negerai su prieziura?

as ir tikejausi,kad del spalvos ir rastu bus praktisko. o yra atvirksciai. nenormaliai viskas matosi doh.gif kiekvienas nukrites plaukelis, o braizosi doh.gif zodziu man grazu, bet nei uzka daugiau tokiu nedeciau schmoll.gif

QUOTE(Liniuxxx @ 2013 11 13, 11:31)
Visų pirma, padarėm klaidą, kad pirkom sąlyginai brangų laminatą (60Lt/m2) nepasidomėję, kad tikrai nedaug pridėjus būtų ir medinės grindys išėjusios.
O kitas dalykas, nuo medienos sklinda šiluma. Šito laminatas niekada neatstos. Ir dar mūsų laminatas visai nepraktiškas, per šlapias grindis praėjai -ir lieka pėdos, košmaras

pas mane tas pats virtuvej ir miegamajam doh.gif
dar virtuvej dejom labai stora, toki kaip velta kilima, po apacia grindu patiesala tai ten nors silta. o miegamajam tiesem paprasta paralonini po laminatu...tai taip saltis jauciasi. reik ieskot didelio kilimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 13, 11:21)
del tu pabaltavimu tai vyras labai irgi bijojo, tai sake klinkeristai, kad cia klijai lievi 4u.gif

Klijai? Keista, kad taip kalba profai-dažniausiai tie balti nubėgimai susidaro dėl kažkuriam fasado etape panaudotų medžiagų kuriuose yra kalkių. Tai gali būti ir giliasniam sluoksny, ne tik paviršiui. Dažnai būna fasadai pamūryti su kalkiniu skiediniu, retai kas impregnuoja juos prieš klijuojant klinkerį, va taip paskui ir lenda tos blogybės. Man atrodo, kad nei klijų, nei glaisto sudėtyje kalkių nebūna mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 11 13, 10:52)
Tuda, as irgi prie tu, kurioms ryzuma ne prie sirdies  4u.gif

Labai gaila, kad manam paveikslėly visos matot tik grindų ryžumą, o ne "gyvumą", nes visos čia rodytos grindys man tokios "apsiniaukusios" doh.gif

Gal kas suras savo namams kokių idėjų 4u.gif
http://www.crisparch...omes/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 13 lapkričio 2013 - 12:44
Gal kas matet pavyzdziu sviesiu plytu interjere? nieko doro nerandu. Noriu prie iejimo (viduje) aplink duris siena sviesiu plytu imitacija daryt, panasiai tokiu :

user posted image
Atsakyti
Aš irgi pritarčiau, kad grindims nepagailėtumėt drinks_cheers.gif tiek medžiui, tiek kokybiškoms plytelėms.... pakeist bus tikrai brangiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 11 11, 10:52)
Kodėl muse g.gif - aš jų nemėgstu, o va kaip Akvilyte, visada prašom, kai tik būsite mūsų krašte

bigsmile.gif

QUOTE(Rabambule @ 2013 11 11, 11:53)
jeigu jau kalbate apie plytines sienas, o kaip su dulkem? juk jos vistiek grubletos kazkiek ir kaupiasi grozis per laika, ka daryt??

karts nuo karto nusiurbt rolleyes.gif dabar su kompresorium nupute, tai joooooooo antra siena nukrito lotuliukas.gif siaubas..bet manes negasdina...grozis reikalauja auku rolleyes.gif

QUOTE(Rexe @ 2013 11 13, 10:20)
mes su nezmoniska nuolaida gavom gryno azuolo storas grindis...tai jau net nebemasciau nei del spalvos nei del nieko.

o virtuvej toks laminatas. visi giria ateje, o man su jom nusisauti norisi. as jas issiplaunu ir niekam neleidziu ten vaikscioti jei sveciu laukiu 

drinks_cheers.gif ir mes... bus grynas alyvuotas azuolas...o pas vaikus net antikinis lotuliukas.gif ale tik tiek jo buvo....

bet koks fainas bigsmile.gif kaip pas maziu kambary pagal tematika tiktu wub.gif

QUOTE(vida777 @ 2013 11 13, 11:22)
Jeigu tik nors kiek imanoma, niekada netaupykite grindims.

drinks_cheers.gif pamenu dar diedas bande spyriotis kai pareiskiau kad desim TIK medines grindis.. jau geriau to ar ano buciau atsisakius... o dar kai suskaiciavau visa grindu sumustini tai ir abejoniu neliko ax.gif musu atveju tas ant to gavosi....

vakar puse dienos vaiksciojau pavydedama tokiu graziu iejimu ir duru.... na bet nusileidziam ant zemes kp sakant.... griztam i savo kaimo trioba rolleyes.gif pametekit ideju....

veidrodis cia uzpiestas... klausima: i kokius remus tureciau dairytis??? man kazkaip tamsiai rubi mediniai nelabai masyvus gal???
kitas klausimas kaip uzdengt langa... diedas jau travina nes jam mat nejauku ant wc priesais ji sedet lotuliukas.gif kadangi angokrasciai apvalintis tai kabint realiai galiu tik ant lango... man cia paprasciausia atrodytu medines zaliuzes... bet norisi ir kazkokio jaukumo... ir vel ka su spalva daryt... ir dar.. tarp vonios ir komodos palikau tarpa uzuolaidai... noriu cia tokios paristos del vaizdo tik...turiu nusipirkus karniza grazu.... tai va ka daryt su ja? cia kazkaip viskas suspaustai atrodo bet realiai uztenka ten tos vietos... mane kazkaip prie tamsiu audiniu sioj vietoj traukia... nes siaip labai sviesu vonioj... na zodziu kas netingesit blush2.gif

user posted image

ir neklauskit kodel sviestuvas ne per centra cool.gif cia taip turi but lotuliukas.gif neisivaizduoju kas man priisisapnavo tada kai sugalvojau tinkuodama laida patraukt 10cm i sona blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 13 lapkričio 2013 - 14:12
QUOTE(TuDa @ 2013 11 13, 13:20)
Klijai? Keista, kad taip kalba profai-dažniausiai tie balti nubėgimai susidaro dėl kažkuriam fasado etape panaudotų medžiagų kuriuose yra kalkių. Tai gali būti ir giliasniam sluoksny, ne tik paviršiui. Dažnai būna fasadai pamūryti su kalkiniu skiediniu, retai kas impregnuoja juos prieš klijuojant klinkerį, va taip paskui ir lenda tos blogybės. Man atrodo, kad nei klijų, nei glaisto sudėtyje kalkių nebūna mirksiukas.gif

as tai tikrai nepriestarausiu 4u.gif keista kad visi ko paklausdavo ta pati atsakydavo smile.gif jis paranojiskai bijojo tu baltumu, sako neduok die, sitokius pinigus sumokesim ir pabaltuos, nusisausiu, del to visu klausinedavo biggrin.gif
tikiuos pas mus nebuvo kalkiu armavimo maseje biggrin.gif

QUOTE(murmur @ 2013 11 13, 13:56)
Gal kas matet pavyzdziu sviesiu plytu interjere?

man labai grazu wub.gif pavyzdziu tik galvoje pilna turiu biggrin.gif pati norejau wc, kuris bus viduryje namo apmuryti, bet labai brangiai isena, tai aptinkavom dekoru unsure.gif

va su plytelemis irgi labai didele dilema, kokias issirinkti... norisi dideliu kaip ir bet ne blizganciu, kad nenusisuktume galvos, bet alia marmuras abiems nepatinka, pardes visos luzta nuo tu ryzu, jos jau vemt vercia, nes bute ir virtuve ir balkonas is panasiu, tai gal kas ideju pametetumete? 4u.gif
Atsakyti
dar klausymas apie grindis. ar pas jus visur grindys vienodos? ta prasme jei pirmas aukstas tai ir hole, kolidoriuje ir kambariuose vienodos grindys? nes pas mane tai ne. dabar ziurejau laida apie namus ir kazkoks dizaineris labai peike skirtingas grindis. tipo turi buti visur vienodos. tai as dabar pastoviai parinuosi doh.gif
pas mane svetaine ir holas su kolidorium azuolinem, o kambariuose ir virtuvej visos skirtingos ax.gif
Atsakyti
Man net mintis neatejo det skirtingas grindis bigsmile.gif o kodel butent toks sprendimas?
Nekritikuoju tik klausiu mirksiukas.gif
Man ir taip atrodo sudetinga namus padarytu vientisus , jei dar grindys visur skirtingos tikrai man nepavyktu unsure.gif

Mb kabina mazes kambari sviestuva tai jau taip noriu kuo greiciau parlekt namo , nes jauciu kad jis buvo skubotas sprendimas doh.gif man rodos teks vest atgal....norejau balto , bet niekur neradau uz parodia kaina , patiko uz 2200 doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
Akvilyte tau ten reiktu gal kito sviestuvo , kokio platesnio ir pasleptum savo klaidele
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2013 11 13, 10:07)
Gal kas susidūrėt- ties siūlėmis ėmė baltuoti ir lietui lyjant balti plėmai sėda ant plytelių doh.gif  Įtariu, kad bus parinkti blogi klijai arba siūlių glaistas, gal kuri daugiau išmanot? g.gif

na mums aiskino, kad tas glaistas kur buna-i ji maiso pigmenta, tai va tas pigmentas ir isbega (nes nesilaikant instrukciju, proporcijus sumaisyta arba blogomis oro salygomis glaistyta), vien del tu nubegimu bjauriu pirkom spec glaista, kuris buna jau sumaisytas wink.gif vis kas su juo dirbo(tiek murininkai, tiek siuliu glaistytojas, ir tvoros murininkai) labai ji gyre, tai turiu vilties, kad gal viskas ok bus smile.gif

QUOTE(vilze @ 2013 11 13, 10:12)
ir dar, skaiciau praeita tema kaip visos gyrete daffni namucius, taip noretusi koki kampeli su tom 'duck egg' uzuolaidom pamatyt, nes ir paciai si spalva labai patinka  ax.gif

as irgi noreciau ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2013 11 13, 14:22)
nes pas mane tai ne.

ir bent jau as nematau tame nieko blogo rolleyes.gif jei yra durys toj patalpoj tai kas cia tokio??? ateini i atskira patalpa ir tiek.... pas mus senajam name irgi skirtingos buvo... jokios tragedijos....

QUOTE(Rasytee @ 2013 11 13, 14:33)
patiko uz 2200  doh.gif  biggrin.gif

Akvilyte tau ten reiktu gal kito sviestuvo , kokio platesnio ir pasleptum savo klaidele

lotuliukas.gif neblogai... mano maziaus bus aviacinis kambarelis tai nuprikau siandien 3 sviestuvus ant balkio.. na tokius kurie mano akiai ten i tema rolleyes.gif su senuku nuolaida po 6lt gavos lotuliukas.gif


negaliu, nes vonioj 4 tokie pat sviestuvai rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti