Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiafunkcinis puodas - Multivarka

QUOTE(irisas @ 2014 08 01, 15:37)
noriu labai labai pagirti patį skaniausią varškės apkepą, nesu skanesnio apkepo ragavus  biggrin.gif
gaminau pagal šį receptą
Pas mane naminiai kiaušiniai, tai apkepas geltonas buvo, o jau skonis švelnus, kreminis, konsistencija kaip sufle  wub.gif Rekomenduoju  thumbup.gif Recepte parašyta, kad leisti atvėsti puode, o aš palaikiau gal 1,5 val ant pašildymo, paskui šiek tiek pravėrus dangtį ir dar šiltą išėmiau - niekas nesukrito.

Kaip laikyti šiek tiek praverus dangti? Pas mane RDM 90, tai atsidaro visas, ar yra kokia gudrybe? Dekui.
Atsakyti
Pakelk rankena i virsu ir tada praverk dangti, laikysis "siek tiek praverus".
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 10 02, 11:19)
Redmondas gerai, pas mane 70 modelis, viskas verda ir kepa puikiai, apskrunda, pasitusina  thumbup.gif  Draugems dviems vyras parveze po 90 modeliuka, jos irgi patenkintos.

Koses, sriubas verdu gana iprastai, kaip ir kituose katiluose, viska dedu is akies. Gaunasi puikiai. I pieniskas koses svarbu tik nepamirsti sviesto koki sauksta idet (ar aliejaus kas megsta) ir piena skiesti vandeniu, kad neliptu is puodo wink.gif



Gitulia, iš kur Tavo vyras veža tuos puodus,kokio miesto ir kokios parduotuvės? maniškis į Kaliningradą važinėja,gal parveštų......nes išsirinkau modelį,kur pas mus 650lt.o rusyne ryškiai pigiau.
dėkoju iš anksto.....
Atsakyti
QUOTE(Ypatinga @ 2014 08 16, 20:51)
Kaip laikyti šiek tiek praverus dangti? Pas mane RDM 90, tai atsidaro visas, ar yra kokia gudrybe? Dekui.

Iškepiau, truputi sukrito, nes norėjome šilta valgyti, bet skanus be galo. Dekui už receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 03, 12:36)
Pas mane multi/greitpuodis, viskas labai greitai pasigamina. Troškiniai per 15-20 min., plovas per 30 min., sriubos per 15 min., košės per 5 min. (prie to laiko dar reikia prifėti ~5 min., kol susidaro reikiamas slėgis). Aš patenkinta  thumbup.gif

Koks būtent modelis?
Atsakyti
QUOTE(Ypatinga @ 2014 08 22, 18:07)
Koks būtent modelis?

Pas mane Redmond rmc-110
http://pigu.lt/garu_...m110?id=4902604
Atsakyti
Ar imanoma su siuo stebuklu padaryt geriama jogurta? Kiek skaitau, tai tik tirsta visos daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2013 09 30, 22:37)
Valio, kokią temą atradau.
Turim ir mes šį puodą. Kol kas gyvenam be el viryklės, tad praktiškai viską tenka gaminti jame. Labai laukiu jūsų receptų, o aš žadu pasidalinti savaisiais ką išbandžiau, kas tiko ir patiko. Beje, žirnių košė gaunasi nereali tame puode smile.gif Ir šiaip vargo mažiau gaminant jame. O pyragas kapetas jame nepatiko.

O galima zirniu koses recepta kaip ja gaminate su tuom puodu?
Atsakyti
sveikos na as vakar savajam Valentinui nupirkau philips 3167/70 tai teko isbandyti vistienos ir bulviu troskini. Su programelem nelabai dar pataikiau, bet skonis buvo tobylas wink.gif nustebini kad vandens neipyliau nei laselio o sultinio gavosi per puse. O jau skonis mmmmmmmm
dabar rytdienai sedesiu skaitinesiu receptukus wink.gif kai issiaiskinsiu su savo puodu tai ir as mestelsiu receptu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Luneta @ 2014 11 05, 15:00)
Ar imanoma su siuo stebuklu padaryt geriama jogurta? Kiek skaitau, tai tik tirsta visos daro  ax.gif

Žinutė sena, bet niekas neatsakė smile.gif
KOkia bėda iš tiršto padaryt skystą? Suplakit ir bus. Jei norisi dar skystesnio - pieno dasipilkit. Ar kokių sulčių, skystos uogienės.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 25 kovo 2015 - 18:34
Aš vakar pirmąjį kartą išbandžiau savi puodą.
Troškinau vištieną. Ir dalinuosi receptuku smile.gif
Į puodo dugną sudėjau prieskoniais bei česnaku pamarinuotas vištienos blauzdeles ir sparnelius. Ant viršaus uždėjau griežinėliais pjaustytą svogūna, pjaustytą morką, o ant pačio viršaus ketvirčiais pjaustytas bulves su kmynais.
Užpyliau šlakelį aliejaus ir šiek tiek vandens.
Pasirinkau troškinimo funkciją. 40 minučių.
Ir viskas gavosi super smile.gif
Atsakyti